20% De Nieuwe IJstijd Week krant .ni Waardering voor politie Meer met minder in Zeeland Monique Smit Yes-R KORTING Bitu ric AKTIE- WEKEN ->*n Woensdag 7 Maart 2012 V laminaat V vinyl V vloerkleden V tapijt OP DE HELE COLLECTIE right De Hobbyisten en RoseMotion Meer politie werpt vruchten af jL Stuur ons uw Walcherse nieuws en tips! Win romantisch uitje voor twee langs de Rijn PIETS WEERBERICHT Het weer van de komende week ziet u op onze site! mmmmm ReVër^èeaïïïïii t V Deze week in uw Weekkrant De Faam Jaargang 113 Nummer 10 Oplage 54.435 Middelburg Monique Smit signeert za terdag 10 maart haar single '100.000 Stralende Sterren' bij Media Markt Middelburg. Ter ere van het uitbrengen van haar nieuwe single komt ze langs bij Media Markt Middelburg tus sen 12.00 en 13.00 uur. Dan deelt Monique handtekenin gen uit en heeft zij tijd voor haar fans. Yes-R geeft donderdag 15 maart een live optreden en sig neersessie bij Media Markt Middelburg. Ter ere van het uitbrengen van zijn nieuwe single 'Als er geen morgen was' komt Yes-R eveneens langs bij Media Markt in Middelburg voor een- live optreden en signeersessie. Tussen 19.00 en 21.00 uur is hij in de winkel om op te treden en handtekeningen uit de delen aan zijn fans. Het nummer is de titelsong van de nieuwe bioscoopfilm 'Zombibi' Domburg Bestuurders van Provincie Zeeland, Zeeuwse gemeenten en de Stichting Meer Met Min der ondertekenen vandaag (7 maart) de nieuwe Samenwer kingsovereenkomst Meer Met Minder Zeeland in De Golfslag in Domburg. Met deze samen werkingsovereenkomst continu eren de provincie, gemeenten en Meer Met Minder de afspraken over de stimulering van duur zame energiebesparende maat regelen voor bestaande parti culiere woningen in Zeeland. In 2012 wordt opnieuw premie beschikbaar gesteld. De rege ling is in 2010 begonnen met als doelstellingen het creëren van opdrachten voor de Zeeuwse bouw- en installatiesector, cri- sisbestrijding én vermindering van de C02 uitstoot. Symposium De ondertekening van de nieu we overeenkomst wordt gecom bineerd met een minisympo sium over passief fris bouwen. Gedurende de middag komen een aantal interessante spre kers aan bod, die meer kunnen vertellen over de procedures en de werkwijze die gebruikt zijn bij de realisatie van de eerste passief frisse brede school De Golfslag in Domburg. Het begint om 14.00 uur met een opening door wethouder R. Molenaar van de gemeente Vee- re. Daarna praat E. van Kam pen, RDH architecten steden bouwkundigen, over de brede school De Golfslag en komt het wonen en werken in een 'pas sieve' omgeving aan bod. Na de pauze komen andere voorbeel den van duurzame oplossingen aan bod en praat C. Bruijnes, directeur Stichting Meer Met Minder over het doel van de stichting. Gedeputeerde B. de Reubesluit met het belang van Meer Met Minder voor Zee land. Het symposium duurt tot ongeveer 18.30 uur. Middelburg De Hobbyisten en RoseMo- tion presenteren op vrijdag 9 maart hun eerste samen werkingsproject Move The Furniture in de Spot in Mid delburg. De twee Zeeuwse bands combineren eigen werk met pakkende covers. De avond belooft swingende live beats, R&B, Soul, Hip hop en popmuziek. De sa menwerking is bedoeld om elkaar verder te helpen en te komen dan Zeeland. De entree voor dit concert kan direct aan de deur worden betaald. Deuren gaan open om 21.00 uur. Geere Passage 6 T.0118-620970 WWW.INPETTO-LIFESTYLE.NL (in oude Ben de Graaff pand) Koudekerkseweg 9 4382 EA, Vlissingen Middelburg Mortierebpulevard 18 4336 RA, Middelburg Temeuzen (in oude Ben de Graaff pand) Schoolweg 8 4531 CB, Temeuzen THE FIRST STEP IS www.carpetrfght.nl De Nieuwe Ijstijd is vrijdag 30 maart, om 20.15 uur, te zien in Het Arsenaaltheater in Vlissingen. De Nieuwe Ijstijd is gebaseerd op het gelijknamige boek van Marten Toonder. Theaterproducent OpusOne bewerkte dit tot een muzikaal stripverhaal. FOTO: P.R. www.deweekkrant.nl/actiewww.de-faam.nlwww.de-faam.nl Uit onderzoek is gebleken dat het slachtofferschap van criminaliteit verder is afgenomen, van 22,1 naar 30,7 procent in 2010. En dat de burger meer tevreden is over het laatste contact met Politie Zeeland: nu 62,7 procent en in 2010 56,7. Deze uitkomsten staan in de Integrale Veiligheidsmonitor 2011, die in opdracht van het Ministerie van Veiligheid en Justitie en het Centraal Bureau voor de Statistiek van half augustus tot en met eind november 2011 is uitgevoerd. Redactie Middelburg Andere conclusies zijn dat de respondenten het gevoel hebben dat hun buurtproblemen, zoals vernielingen, hondenpoep op straat, verkeersoverlast en diver se vormen van sociale overlast, iets minder voorkomen. Ook de onveiligheidsgevoelens nemen verder af. 17,6 procent voelt zich wel eens onveilig i in Zeeland. Opmer kelijk is het slachtoffer- schap van gewelds-, vermo gensdelicten en vandalisme. Waar in 2009 nog 10,1 pro cent van de ondervraagden slachtoffer was van een ge weldsdelict, is dat in 2011 nog maar 2,6 procent. Ook bij vermogensdelicten zoals diefstal en overval is men minder vaak slachtoffer: 7,7 procent ten opzichte van 10,9 procent in 2010. Gevraagd naar het contact dat men binnen een periode van een jaar met de politie in hun woonbuurt heeft gehad, blijkt in het algemeen dat 60,4 procent hierover (zeer) tevreden is. Deze score wijkt in positieve zin behoorlijk af ten opzichte van de uitkomst in 2010, namelijk 56,7 pro cent. Verder is gevraagd naar het totale functioneren van de politie in de buurt. Hierbij blijkt dat 43,5 pro cent (zeer) tevreden is (41,5 procent in 2010). Heeft u nieuws voor De Faam, aarzel dan niet en bel: 08809130920 of surf naar onze website: '4 Amadore; Grenzeloos Gastvrij! tffï/Aop. amadore.nl fM*1VIL'

de Faam | 2012 | | pagina 1