Kapperscafé is knippen en chillen tZANDDORP Poes Minoes zoekt iemand om mee te knuffelen koopzondag Vanaf zaterdag 21 april grote showroomopruiniacties. Cursus door de Christenunie Scheldemond op het toneel bezoek onze website www.straluma.nl Bankstel Pegaso 3+1+1 Wij zijn leverancier van o.a.de merken Wanders Jacobus Anyfire Haarden NIEUW: Contura Handöl Mors0 Speksteenkachels tieKtriscne naaraen WIJZIGING OPENINGSTIJDEN Van 1 maim tTm 15 april zijn wij op ZATERDAG GESLOTEN. WA'I zijn w'j op afspraak geopend van maandag t/w vrijdag. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 februari 2012 De Faam pagina 7 Middelburg Het ChristenUnie Oplei dingscentrum houdt vanaf woensdag 7 maart de cursus 'Verdieping christelijk-soci- ale politiek' in Middelburg. Meer informatie op www.middelburg.chris- tenunie.nl Vlissingen Na een drukke repetitiepe riode gaat vrijdag 2 maart hèt stuk 'The Man in the Mirror' in première in het Arsenaaltheater in Vlis singen. De leerlingen van het scheldemond college in Vlissingen hebben flink gerepeteerd en nu zijn ze er klaar voor. The Man in the Mirror is geschreven door Annet Minderhout en gaat over keuzes maken en de- gevolgen daarvan, dit doen we tenslotte elke dag. Maar niet elke keuze eindigt even positief. Kunnen we onszelf nog recht in de ogen kijken? In deze voorstelling duikt een groep leerlingen in de advocatuur waar het publiek geconfronteerd zal worden met onrecht, criminelen en de passie om het recht te la ten zegevieren. Dit verhaal wordt overgoten met num mers van Michael Jackson, dans en natuurlijk de nódige humor. De voorstelling is te zien om 18.45 en om 20.45 in het Arsenaaltheater. Kaartjes kosten 2 euro. Het Kapperscafé is onderdeel van Studio Kis en is puur gericht op studenten, jongeren, scholie ren en kinderen. Myrthe Verheij gaat de kapsalon runnen: "De sfeer wordt echt in de geest van chillen, internetten en Wi-Fi. Mensen kunnen hier met hun smartphone terecht. Gezellig, makkelijk, alles in een relaxte sfeer. Je kunt hier met vrienden zitten en dan hoeft niet iedereen persé geknipt te worden", zegt Mariët Geldof, eigenaar van beide bedrijven. "Als het sfeer tje er naar is, dan is het hier een sociaal gebeuren." Zo kan het dus zijn, dat een groepje meiden in het Kap perscafé gezellig zit te chillen, terwijl hun vriendin een ware metamorfose ondergaat. Feestelijke gelegenheden Mariët zat hier eerst met Stu dio Kis maar na de verhuizing van Studio Kis naar de Coosje Buskenstraat is dit een goede mogelijkheid voor haar dochter Myrthe. Zij is volledig gediplo meerd. Britta, kapster bij Studio Kis, komt ook in het Kappers café werken. Je kunt er terecht voor knippen, haarkleuren, föhnen en haar opsteken. Ook kapsels voor alle feestelijke ge legenheden kunnen prachtig uitgevoerd worden in het Kap perscafé. Hippe uitstraling Het Kapperscafé heeft met een goede mix van kleuren een hippe uitstraling. Er zijn vier plaatsen. Ook aan de allerklein sten is gedacht: er is een auto als kinderknipstoel en een gezellige knusse speelhoek. Woensdag is kinderknipdag. Openingstijden Het Kapperscafé is geopend op dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag van 12.00 tot 19.30 uur; vrijdag is de salon geopend van 12.00 tot 21.00 uur. Knip pen kan op afspraak maar klan ten kunnen ook zonder afspraak vrij binnenlopen. Het Kapperscafé is te vinden aan de Badhuisstraat 54 in Vlis singen, telefoon 0118-435912. De salon is ook te vinden op facebook en twitter. Meer info op www.kappers-cafe.nl Tara De Vriend Vlissingen De lieve lapjespoes Minoes is één jaar oud en zoekt een gezellig thuis met een baasje waar ze lekker mee kan knuffelen en spelen. Minoes woont nu alweer enige tijd in het Dierenasiel Walcheren. Het vorige baasje van Min oes kon niet meer voor haar zorgen, en daarom moest ze naar het asiel. "Minoes is wel een katje dat wat extra aandacht nodig heeft, want ze sukkelt een beetje met haar gezondheid. Maar met speciaal voer en af en toe een bezoekje aan de dierenarts, gaat het prima met haar", vertelt Melanie, beheerster van het dieren asiel. Andere katten Minoes is gewend om bij an dere katten te wonen, dus dat is geen probleem. Bij honden is onbekend. Minoes kan soms wat pittig zijn, dus ze kan niet met kleine kinderen. Met gro tere kinderen is het geen pro bleem. Verder kan ze in een flat wonen, maar een tuin vind ze wel erg fijn. Interesse? Interesse in Minoes? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het die renasiel gesloten. Het is ook mogelijk om kennis te maken met een asieldier buiten de ope ningstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden via de website. dierenasielwalcheren.nl De lieve lapjespoes Minoes zoekt een gezellig thuis en een baasje om mee te knuffelen en spelen. FOTO: TARA DE VRIEND Het Kapperscafé wordt zaterdag 3 maart geopend en bestaat uit een dames heren- en kinderkapsalon. Vanaf 18.00 uur kunnen kinderen alvast een kijkje te nemen; voor het wat oudere publiek draait vanaf 20.00 uur een DJ een leuke muzi kale mix. Het geeft meteen de ontspannen relaxte sfeer weer die het Kappers café belooft te bieden. Een echte kapsalon, maar dan een beetje hipper... Leonjanssens Vlissingen Mariët Geldof en Myrthe Verheij: "Kapperscafé is vooral ge richt op jongeren." FOTO LEON JANSSENS Vitrinekast van 3998.- voor voor Eethoek tafel 4 stoelen en 2 armstoelen van 4090.- voor iJL I Stijlvol bankstel, afgewerkt met hout en leder. In vele kleuren leverbaar. Uitstekend zitcomfort met interie Ring Rotterdam-Zuid Ais Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecn Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-29210 26 Meubelen Tel. 010-29210 22 Verlichting 4/- afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Dressoir van 2998.- voor OPENINGSTIJDEN: MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Conturo 850 Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 Einfo@zanddorp.nl www.zanddorp.nl NODOKI' k/iMVflAn

de Faam | 2012 | | pagina 7