Internationale Vrouwendag 8 maart 2012 Vlissingen DONDERDAG 8 MRT St. Jacobskerk Vlissingen Tiid: 14.00U - 21.00U Gratis entree Into: www.playlngforculture.nl RIS MC "Vrouw Onderneming Bruidsmodeshow Taarten Haarverzorging Visagie Schoenen Sieraden Mode Haarshows Health Wellness Parfum Lingerie Consulting en meer... VRIJ ENTREE! "De vrouw en haar kracht om te creëren en ondernemen is de schaamte voorbij in vrijheid" Foreign (Roses Parfumerie Same 95 Op 8 maart viert PFC in samenwerking met Studio Kis de Internationale vrouwendag in de St. Jacobskerk Vlissingen. Het thema is "Vrouw On derneming" met activiteiten van vrouwen voor vrouwen. Deze dag staat in het teken van de vrouw, wat zij wil, waar zij voor staat en waar zij blij van wordt. Van de deelnemende bedrijven is de eigenaar een vrouw, of de leiding is handen van eeri vrouw. Overdag zullen deze bedrijven hun producten ten toon stellen, demonstraties, kleine workshops en adviezen geven zoals bij het starten van een eigen bedrijf, maar ook waar je aan moet denken voor je gaat trouwen of bij scheiding. Er worden voedingsadviezen gegeven door Fitland; hoe je op een gezonde maar vooral verantwoorde manier voor een goede gezondheid kan zorgen. Parfumerie Same, parfum van alle topmerken voor een zeer lage prijs. Parfumerie Same biedt meer dan 400 topgeuren. Studio Kis, kapsalon, schoonheidsalon, nails en pedicure, visagie, massage, IPL permanent ontharen en hotstone, inmiddels een begrip in Vlissingen, geeft de gehele dag diverse demonstraties, adviezen en tips. Ook het nieuwe Kappers Café, onderdeel van Studio Kis die op 3 maart haar deuren opent voor het jongere publiek, zal enkele demonstraties verzorgen op deze dag. In de avond zal Studio Kis bijzondere kapsels tentoonstellen tijdens een modeshow. Overal in de kerk zijn er kunstwerken te zien van Monique van Hee; haar beelden varië ren in hoogte van 30 tot 70 cm. Zij werkt met verschillende soorten klei en past daar haar techniek op aan. Welke techniek zij ook gebruikt, alle beelden zijn hol van binnen. Het betreft vrouwenfiguren die haar kracht, opgewektheid, groei, boosheid en verdriet sym boliseren. De oppervlaktebehandeling is zeer divers en afhankelijk van haar betrokkenheid op het beeld. De St. Jacobskerk wordt van binnen versierd door Flower World, nieuw gevestigd in de Walstraat, Vlissingen. Ook zullen zij de bruidsboeketten voor de bruidsmodeshow leveren. Bruidstaarten Cup Cakes, proef de kwaliteit en smaak die op 8 maart in deze prach tige taarten en cakes wordt geleverd. Stichting Weefgetouw verzorgt samen met andere een krachtige emotioneel vangnet door het delen van levenservaringen en verhalen. Door het delen van deze ervaringen proberen zij anderen die deze kracht minder of met moeite voelen een hart onder de riem te steken, waardoor iedere "crisis" overwonnen kan worden. Weefgetouw zal gerichte informatie geven d.m.v. een korte toedracht. Shows Bruidsmodeshow van Trouwerie Merrie Mie, gespecialiseerd in bruidskleding, circa 10 jaar het leukste bruidshuis van Zeeland. Groot in bruidsmode, lingerie, schoenen, accessoires, haarsieraden en kinderkleding. Lingerie Badmodeshow van Myle N uit Roosendaal. Myle zelf is een veelgevraagd model in Nederland en heeft een eigen lingerie- en badmo- delijn. Op de Int. Vrouwendag laat ze door topmodellen haar mooiste collectie showen. Winkel in, winkel uit met steeds weer de teleurstelling dat jouw maat er niet tussen hangt. Kom en kijk naar de kleurrijke zomercollectie tijdens de modeshow van "Beauty Full" op 8 maart. De maatvoering start vanaf maat 44 en eindigt bij maat 56, de naam zegt het al. 'BEAUTY FULL' is beautiful. Zoals eerder vermeld zal Studio Kis Kappers Café in een modeshow de nieuwste trends en haar stijlen voor jong en ouder showen. Van 14.00 tot 18.00 uur zijn er diverse demonstraties, toedrachten en aanbiedingen Van 18.30 tot 21.00 uur zijn er diverse shows te bewonderen Programma: 14.00 uur Opening dag (vrije inloop voor iedereen) 15.00 uur Toedracht thema huwelijk/scheiding 16.00 uur Toedracht thema microkredieten en starten eigen bedrijf 17.00 uur Toedracht Weefgetouw... 18.30 uur Haarshow Studio Kis Kappers Café 19.00 uur Lingeries Badmodeshow Myle.N 19.30 uur Modeshow Beauty Full 20.00 uur Bruidsmodeshow Merrie Mie 21.00 uur Einde vrouwendag Media: PFC media zendt de shows en een deel van het dagprogramma live uit via livestream op www.pfcmedia.nl "PFC" studio kapsels iri stijl kc3ppe»rsb Ct3fé> ^Monüjuc van 2ice

de Faam | 2012 | | pagina 45