Uit in Zeeland Üf lit met Tim Knol Eva in De Piek Hilarische improvisatieavond Tijdloze liedjes van Jules de Corte "De Meerkoet" 22,50 Iets te vieren? Brunch Diner compleet met live muziek Aan u de keuze menu Kreeften festival Maart in Restaurant de Beurs Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal k2 Restaurant, Paviljoen MAANDMENU MAART Steengrillen/bouillonfondue ZEEUWS Een verrassende, spontane, hilarische improvisatieavond. Dat kunnen bezoekers van de voorstelling van 'Op Sterk Water' verwachten. Deze the atertour doet zaterdag 3 maart Onder de Toren in Wissenker- ke aan. Aanvang: 20.00 uur. De mannen van Op Sterk Water hebben al in heel het land volle zalen getrokken. De Volkskrant noemde ze 'illusionisten van het cabaret' Ontdek zelf waarom Op Sterk Water de veelgeziene gast is op bekende comedyfestivals, items verzorgde op de radio en de afgelopen tien jaar alle zalen plat speelde met de meest hilarische en muzikale improvisatievoorstellingen ooit. Het collectief bestaat uit onder anderen Arjen Lubach (Koefnoen, Wie is de Mol) en Roemer van der Steeg (win naar AKF 2008). De artistiek leider is Daniel Koopmans. Op Sterk Water is een col lectief van cabaretiers, acteurs en theatermakers, dat zich gespecialiseerd heeft in Im- proCabaret. Op aanwijzingen van toeschouwers ontstaat een voorstelling die bestaat uit muziek en sketches, elke keer volledig nieuw en origineel. Op Sterk Water is elke avond anders, dus je kunt steeds weer terugkomen en als je het nog niet gezien hebt wordt het hoog tijd om kennis te maken met im provisatie zoals improvisatie bedoeld is: snel, grappig, slim en muzikaal. Kaarten zijn aan de zaal te koopen kosten 16 euro. 'Wij Nederlanders' houdt het publiek een spiegel voor. Drie acteurs kijken naar onze samenleving, onze om gangsvormen en de politieke verhoudingen in ons land. Kijk eens in de spiegel. Zijn wij echte Nederlanders? Trots op onze cultuur en volksaard, zonder precies te weten wat dat inhoudt? Humor, ontroerende ontboezemingen en confron teren dialogen worden in deze cabareteske muziektheater voorstelling afgewisseld met liedjes van Jules de Corte. Liedjes die verbazingwek kend actueel blijken te zijn. Het programma is doorspekt met tijdloze liedjes van Jules de Corte, waarin hedendaagse thema's met een verrassend vooruitziende blik vanuit een 20e eeuws perspectief worden weerspiegeld. Het is wonderlijk hoé actueel liedjes van soms meer dan 50 jaar oud kunnen zijn. De voorstelling is op zondag 4 maart om 15.00 uur te zien in theater De Mythe in Goes. Kaarten: www. theaterverkoopzeeland.nl Elke zondag 12.00 -14.00 uur en 18.00 - 20.00 uur VijF Elke zaterdag 19.00 - 23.00 uur, zaal open 18.30 uur Elke dag vanaf 17.00 uur Kijk voor de mogelijkheden en menu's op www.landlust.nl Ook voor al uw feesten en partijen. Landlustweg 1 14455TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl Landlust Kreeftensoep Wilde kreeft warm of koud 500 gram met bijpassende garnituren Champagne-Saffraanijs 42,50 Alleen op reservering 0118-430401 ofwww.restaurantdebeurs.nl. Per reservering dragen wij 3,00 af voor de Lyonsclub Vlissingen. *De Seund: TOcuvi nude tijden ttenleven Beursplein 11 - 4381 CA Vlissingen - Tel. 0118-430401 Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes AH in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 De keuken is geopend tot 20.00 uur Maandag dinsdag gesloten Gegratineerde garnalenstaartjes of Ardennerkroket Bouillon met tuinkruiden of Moezelwijnsoep Gebakken kabeljauwfilet met peterseliesaus of Spies Meerkoet Rum-rozijnenbavarois of IJs met appeltjes en kaneel vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Na Pinkpop gaat Tim Knol nu langs de theaters. FOTO: CLAUDIA OTTEN Eva Auad presenteert haar nieuw album. Ze werkte er voor samen met JB Meijers (De Dijk, Go Back to tl>e Zoo, Acda de Munnik), Ken Stringfellow (R.E.M., The Posies) en Joost Kroon (Kane, New Cool Collective). Het resultaat is een album met een echt eigen stijl: melodramatische powerballads, uptempo's, groovy catchy midtempo's en een heuse tango. Zaterdag 3 maart laat de Zeeuwse haar nieuw ste nummers horen in Poppodium De Piek in Vlissingen. Het optreden begint om 21.00 uur. Kaarten zijn te koop via 0118-416662. fotopr

de Faam | 2012 | | pagina 43