lligers te nementen lavoir Babykleding Taart voor jarige Jamylo! Badhuisstraat 54 4381LT Vlissingen 0118 - 435912 info@kappers-cafe.nl www.kappers-cafe.nl Een bezorgklacht kunt u telefonisch melden Optreden Maikel Harte Hulp bij invullen kwijtschelding De beste voorlezers Grote rommelmarkt WOONWINKELEN o T A K Wij zjjh Verhuisd! presents: nieuwe collectie psaIon Dream Spetterende opening van onze nieuwe trendy kapsalon, waar je terecht kunt voor een hippe nieuwe look, partykapsels of jp een nieuwe kleur die precies bij jou past. Speciaal gericht op jongeren en kinderen en met leuke actie's en vaste aanbiedingen. CHEAP DINNER by the sea...! woensdag 29 februari 2012 De Faam pagina 3 De Faam hoort natuurlijk bij u in de brievenbus te vallen. Mocht dat niet gebeuren, meld dan uw klacht via: 0900-42457265 dan ondernemen wij direct actie! www.de-faam.nl @DWKdefaam De Faam Gewapende overval op Chinees restaurant in Vlissingen. Lees meer op @DWKdefaam, dé Week krant: http://bit.ly/xPfow7 -rf f I wegens gebrek aan vrijwilligers niet door te gaan. FOTO PR het geven van rondleidingen, conserveren en restaureren van vliegtuigonderdelen, en zovoorts. We hebben enkele tientallen vrijwilligers, maar er kunnen er nog veel meer bij.". De stichting hield zaterdag een informatiemiddag om vrijwilli gers te werven. wel zo'n dertig vrijwilligers gebruiken. Volgend jaar hebben we ons 10-jarig jubi leum, maar er moet echt wel wat gebeuren", aldus Gouds waard die direct van de gele genheid gebruik maakt om een oproep te doen... "Ik wil graag mijn zoontje Jamylo opgeven voor de jarige van de week. Op woensdag 29 februari is het groot feest, want hij is dit jaar echt jarig", vertelt zijn moeder Rebekka van Doorn. Jamylo wordt acht jaar en hij krijgt een heerlijke taart van Bliek Meesterbakkers. Kijk op onze website hoe de taart te bestellen is en hoe u een jarige opgeeft! Ritthem Maikel Harte geeft op zater dag 10 maart een optreden in Ritthem in het kader van de Zeeuwse avonden die worden georganiseerd door de Dorpsraad Ritthem. Veel Zeeuwen kennen Maikel Harte van zijn Oudejaars conferences en zijn colums in de krant. Aanvang is om 20.00 uur in het Dorpshuis Ons Dorpsleven. Entree is 7,00 euro. Meer informatie via 0118-464961. Vlissingen Voor mensen met een mini mum inkomen is er de mo gelijkheid kwijtschelding aan te vragen voor gemeentelijke belastingen en waterschaps belastingen. In en Uitloop huis aan de Vincent van Goghlaan 241 in Vlissingen helpt mensen met deze for mulieren. Iedere dinsdag en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur. Er is speciale aandacht voor mensen die bericht hebben ontvangen dat zij niet in aanmerking komen voor automatische kwijtschelding. Zij kunnen toch in aanmerking komen voor kwijtschelding. Middelburg De Zeeuwse Bibliotheek en de Walcherse bibliobussen houden op woensdagmid dag 29 februari en woens dagmiddag 7 maart weer de halve finales van de Natio nale Voorlees wedstrijd Wal cheren. In de jury zit dit jaar kinderboekenschrijver Ben Slingenberg. Vanaf 14.00 uur treden de voorleeswin- naars van de deelnemende scholen voor het voetlicht in de Aula van de Zeeuwse Bibliotheek en lezen een fragment voor uit een door hen zelf gekozen kinderboek. Dit jaar doen er 16 scholen mee met hun kampioen. Bij de voorleesronden die eind vorig jaar gehouden werden, kwamen deze leerlingen als beste voorlezers uit de bus. Na deze halve finales mogen de beste kandidaten door naar de provinciale finale. Middelburg TTC Middelburg houdt op zaterdag 3 maart haar tradi tionele grote rommelmarkt. De overdekte rommelmarkt heeft een goed gesorteerd aanbod aan boeken, huis houdelijke artikelen, klein- meubelen, kleding, elektro nica, speelgoed en cd's. Het is van 9.00 tot 14.00 uur in de Zandkuil aan de Breeweg 94 in Middelburg. Spullen brengen kan op vrijdag 2 maart vanaf 12.00 uur. BTW VRIJ 'VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN Van Cittersweg 2a - 3 Amemuiden I T. 0118 - 606 905 info@woon[nterieurlavoir.nl I www.wooninterieurlavoir.nl wooninrichting NL Doet Southpark Ook Rens van Goudswaard van het gratis festival Southpark in Middelburg zit te springen om vrijwilligers. Goudswaard: "En dan niet alleen mensen die tijdens het festival werkzaamheden willen doen, maar juist ook mensen die in het bestuur willen plaats nemen. Via de sociale media, Facebook en Twitter hebben we al oproepen geplaatst. Daar kwamen tot op heden slechts vijf reacties op. Het Sout- hparkfestival kan Het Oranjefonds houdt op 16 en 17 maart de landelijke actie NL Doet. Vrij willigers worden ge stimuleerd om de handen uit de mou wen te steken. Volgens het Oranjefonds is de animo onder vrijwil ligers in Zeeland het grootst in de gemeente Borsele. Boulevard - Vlissingen 0118-41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restauranlwaterfront.nl Keuzemenu 2 gangen 20,95* 3 gangen 23,50* beebielove b'i' mode cadeau calé 3 maart vanaf 18.00 uur, met Dj! Oosferscheldesfraat 49 4335 PB Middelburg www.kapsalondream.nl fel.0118 - 620414 Aandachf. kwaliteit en meer haar!ocleving www.proudmary.eu S.egeersstraat 70 Middelburg Kijk op onze website voor info en voorwaarden bij: Cheap dinner Op maandagavond nieuwe bulkdanslessen voor beginners! PROEFLES MIDDELBURG 5 maart: 20.10 uur, Migron Sports, Goudend 10-10, zaal: beneden rechts bij binnenkomst Meld je vandaag nog aan voor de proefles! Informatie of aanmelden: info@majidah.nl of 06 20505342 Dansschool Majtdah Beliydance www.majidah.nl

de Faam | 2012 | | pagina 3