records! breekt alle Dieet Pro K'uM VJorlcL Raivwt Op! TOTALE LEEG POORTVutf Nu bijna alle SHOWROOMMODELLEN met HOGE kortingen! Canvas Holidays 40 korting op een overheerlijke vakantie verhuizing naar nieuwe afdeling VERKOOP www.dieet-pro.nl Lezersactie Raymond Kooijman: Ik vief ruim 28 kilo af met Dieet Pro' Win een exemplaar van Een duister vermoeden ga snel naar www.deweekkrant. nl/actie in verband met Paasdijkweg 33 Poortvliet infolijn 0166 619100 y) Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 februari 2012 De Faam pagina 23 sneller resultaat door veel ge bruikers gecombineerd met Phaseolamine capsules van het merk Nutri-Dynamics. Phase olamine is een extract uit de witte kidneyboon dat in staat is om het vetgehalte in het lichaam te helpen verlagen. De capsules worden vlak voor de maaltijd ingenomen om de vetopname uit de voeding en de vetopslag in het lichaam te verminderen. Nutri-Dynamics gg is het enige merk dat een extract gebruikt met 8% Phaseolamine en is hiermee vele malen sterker dan andere merken. Nutri-Dy namics Phaseolamine is ver krijgbaar bij de meeste verkoop punten van Dieet Pro en is er in verpakkingen van 60 capsules 17,95) en 120 capsules (€29,90). Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost 29,90 per pot. Op www.dieet-pro.nl en in de be tere drogisterijen en gezond heidswinkels is de aanbieding nu twee potten voor 49,90 met gratis shakebeker t.w.v. 4,95. Gratis voedingsschema's Verkooppunten van Dieet Pro beschikken over gratis voe dingsschema's voor 7 dagen met hierin tips voor en maxi maal resultaat. Dit weekmenu is ook te downloaden op Bij Canvas Holidays staat uw luxe stacaravan, chalet of bungalowtent al com pleet ingericht voor u klaar. U heeft ruime keuze uit de beste campings in onder an dere Frankrijk, Italië, Span je, Duitsland, Zwitserland en Kroatië. Wilt u in een rustige periode weg en profiteren van hoge kortingen? Het voorjaar is een ideale periode voor een luxe kampeervakantie. Voor een ontspannen va kantie met z'n tweeën zijn de campings een ideale uit valsbasis. Voor gezinnen met jonge kinderen zijn de Mini- Campers campings speciaal aan te bevelen; zeer kind vriendelijke campings met handige extra's van Canvas Holidays. Ook als u gebonden bent Dieet Pro is verkrijgbaar bij alle vestigingen van De Tuinen en bij veel DA Drogisterijen en gezondheidswinkels. Drogist Gert Ritskes van DA Drogiste rij Ritskes in IJmuiden vertelt: "Dit heb ik nog nooit meege maakt met een afslankproduct. We hebben inmiddels meer dan 2000 potten verkocht en de re acties die we krijgen zijn echt alleen maar lovend." "Ik viel in vier maanden tijd ruim 28 kilo af met Dieet Pro," vertelt Raymond Kooijman uit Beverwijk. "Het grote voor aan de schoolvakanties zijn er diverse mogelijkheden: wat dacht u van de meivakantie of een lang weekend rond Pasen, Hemelvaart of Pinksteren? U krijgt maar liefst 40% korting op een vakantie voor 1 juli. U boekt al met korting vanaf drie nachten. Reserveren en informatie Bel met Canvas Holidays, tel. 0900-8824 0,20 p.min) on der vermelding van de Wegener actie, boekingscode 122WEG. Drie tot vijf kilo per week afvallen klinkt misschien te mooi om waar te zijn. Toch krijgen drogisterijen en gezondheidswinkels deze er varingen regelmatig te horen van hun klanten die de af- slankshake Dieet Pro hebben gebruikt. Dieet Pro is daar in korte tijd verreweg het meest succesvolle afslankproduct van dit moment geworden. Voorwaarden Boeken vóór 15 april 2012. Geldig bij verblijf vóór 30 juni of na 30 augustus 2012. De korting geldt op de basis prijs van de accommodatie. Kijk voor alle informatie op www.canvasholidays.nl/we- gener SMtU-W deel is dat je er gewoon naast blijft eten en dat je geen hongerdi- eet hoeft te vol gen. Ik eet nu veel gezonder en voel me vele ma len fitter." Het geheim van Dieet Pro Dieet Pro bevat per shake slechts 79 nagenoeg vrij van koolhydraten, vet en suiker en bevat de stof L- carnitine om de vetverbranding te verhogen. Daarnaast bevat Dieet Pro een speciaal soort ei wit genaamd micellar caseïne, dat in staat is om urenlang het hongergevoel te onderdrukken. Hiermee is Dieet Pro uniek, en niet te vergelijken met andere afslanks- hakes die meestal het goedkopere soja-eiwit of calcium caseï- naat bevatten, vaak vol zitten met suikers en geen effect hebben op de vetverbranding. Dieet Pro heeft als enige afslankpro duct een-drievoudige werking: 1. Het overtollige lichaamsvet wordt aangepakt, 2. het hon gergevoel wordt geremd, 3. Het spierweefsel blijft behouden. Gouden afslankcombinatie Dieet Pro wordt voor een nóg kcal, is Openingstijden lOOOV/O Bopita CommingKids Flexa Life Time Hoppe Kids Manis H Gautier Welle meubelen Recor meubelen Parisot Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag (koopavond) van 10.00 tot 21.00 uur Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur Zondag en maandag gesloten Vanuit Tholen Bij aankomst in Poortvliet, 1 e rotonde rechts en de weg volgen. Woonboulevard Poortvliet vindt u na 500 meter aan uw linkerhand. Vanuit Andere richtingen Aangekomen in Poortvliet volgt u de aanduidingen "Bedrijventerrein". Wij leveren o.a. de merken: Alta

de Faam | 2012 | | pagina 23