Motorbeurs aftrap nieuw seizoen De voordelen van de complete Fiesta. Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 419420. Veilig op wintersport met winterhanden De nieuwe Ford Fiesta is nu wel heel aantrekkelijk. Uw Ford dealer betaalt namelijk bij de aanschaf direct op factuur een jaar lang wegenbelasting. Dat levert al een flink voordeel op. De Fiesta is uit voorraad leverbaar en is er vanaf 10.695,-. Daar mag u dus de wegenbelasting van aftrekken. Betaalt u de nieuwe Fiesta met Ford Options, dan krijgt u ook nog een All-risk Ford Autoverzekering voor een heel jaar cadeau. Standaard is de Fiesta al supercompleet. Met het Techno Line X-Pack rijdt u een klasse hoger. Voor maar 495,- extra heeft u uw eigen Ford Fiesta Techno Line, boordevol technologie, waar u wat aan heeft. Bekijk hem nu bij de Ford Dealer of ga naar ford.nl. U rijdt de Fiesta al vanaf 10.695,-- U least hem al voor 295,-. 14°/o bijtelling door ECOnetic Technology. Techno Line X-Pack (op Titanium) Automatisch dimmende binnenspiegel Automatische airconditioning Automatisch inschakelende dimlichten Bluetooth Voice Control Cruise Control Elektrisch inklapbare buitenspiegels Elektrische voorruitverwarming Parkeersensoren achter AC Regensensor van 1.600,- voor A»95 <V:v mm 1 jaar geen wegenbelasting 1 jaar gratis Alt-risk Autoverzekering p.mnd. met Ford Options Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 13,9-27,8; liter/100 km: 3,6-7,2; C02 gr/km: 95-154. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 februari 2012 De Faam pagina 30 De regelgeving voor de win- terbandenplicht is in heel Europa verschillend en wij zigt voortdurend. Ongeveer een miljoen Nederlanders trekt er straks weer met de auto op uit om op winter sport te gaan. Sinds september 2011 is de regelgeving alweer aange past. Een belangrijke wij ziging is dat Tsjechië sinds kort de lijn van Duitsland volgt. Winterbanden zijn in Tsjechië nu ook verplicht bij 'winterse omstandigheden'. In Italië is de vorig jaar inge voerde winterbandenplicht op regionaal niveau weer grotendeels losgelaten, behalve in het Aostodal. In de overige regio's in Italië wordt nu langs snelwegen met een bord aan gegeven als er een verplichting geldt voor winterbanden. Risico's Autofnobilisten moeten overi gens beseffen dat zij in het bui tenland, ook als er geen win terbandenplicht geldt, risico's lopen als ze geen winterbanden hebben. Zo kan hen de schuld worden toegewezen als ze be trokken raken bij een aanrij ding. Dat geldt bijvoorbeeld in Italië, Frankrijk en Zwitserland. Daar komt nog eens bij dat je in Zwitserland ook een boe te kan krijgen als je zonder winterbanden het overige verkeer hindert. In Oosten rijk zijn winterbanden net als in Duitsland verplicht bij winterse omstandigheden. De regelgeving wordt hier strikt gehandhaafd. Boetes variëren en kunnen oplopen tot wel 5.000 euro. Uitgebreid overzicht een compleet overzicht met de regelgeving voor winter banden en sneeuwkettingen in Europa voor personenwa gens staat op www.deban- denwisselweken.nl Van donderdag 23 tot en met zondag 26 februari komt heel motorminnend Nederland naar de Jaar beurs in Utrecht. Tiendui zenden liefhebbers treffen elkaar tijdens 'Motorbeurs Utrecht'. Niet alleen om alle nieuwe modellen te bewonderen, een motor te kopen of nieuwe kleding aan te schaffen, maar ook om met elkaar de start te vieren van het nieuwe motorseizoen. Want traditiegetrouw gaat de eerste motorrit van het jaar naar Utrecht! Motor beurs Utrecht is uitgegroeid tot een gezellige markt waar duizenden motoren te koop staan, motorkleding, onderde len en accessoires. Duizenden motoren De organisatie van de Mo torbeurs Utrecht heeft van zelfsprekend gezorgd voor een meer dan aantrekkelijk randprogramma met daarin onder andere spectaculaire demonstraties trial rijden, er zijn oergezellige bikerscafés, er zijn introducties van nieuwe motorproducten, presentaties van rally experts en verkiezin gen, zoals de Motorvrouw van het Jaar. Ook razend populair is de Custom Bike Contest in de categorieën streetfïghters, choppers en specials met aan sluitend de verkiezing van de Best Custom Bike 2012. Kaartjes met korting De speciaal gereserveerde hal 12, de importeurshal, is het centrum van het motormodel- lennieuws van 2012. Uiteraard zijn ook de belangenvereni gingen van de partij waarmee motorrijders te maken kunnen krijgen en is er veel informatie over toerisme, financieringen en verzekeringen. De beurs trok vorig jaar bijna 98.000 be zoekers. Voor meer informatie: www.motorbeursutrecht.nl Let op! Geld lenen kost geld a-X" Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Kenmerken Options-aanbieding: Contante prijs Aanbetaling Totaal kiedietbedrag Vaste debet rentevoet Jaarlijks kostenpertentage Ouu overeenkomst Tetmgnbedrag pet maand Slottermijn Totaal te betalen bedrag €10.695 €4.008 €6.687 8,9% 8.9% Hmnd (99 (5.386 (7J62 De Europese Standaaidinformatie is verirriigbaar vta FCE Banken wordt voorafgaand aan de totstandkoming van de overeenkomst verstrekl. Autobedrijf Joosse

de Faam | 2012 | | pagina 30