WOONWINKELEN Workshop Wie ben je? Voorstelling in de Concurrent Knutselfeest Ontmoetingskerk Wedstrijd schooldammen Kinder en volwassen bingo Orgelconcert Gasthuiskerk Vespers in Open Hof Lezing recht als taal en literatuur *VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN Van Cittersweg 2a - 3 Arnemuiden I T. 0118 - 606 905 info@wooninterieurlavoir.nl I www.wooninterieurlavoir.nl wooninrichting Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 februari 2012 De Faam pagina 21 Kort Walchers Nieuws Vlissingen De Academie voor Zelfkennis uit Vlissingen houdt een work shop onder de naam 'Ontdek wie je bent, thuiskomen bij je zelf' Gedurende een weekend samenzijn in een liefdevolle, open energie waarbij je unie ke persoonlijkheid de ruimte krijgt om naar boven te komen en zich aan je te openbaren. Deelnemers krijgen voldoende gereedschappen mee naar huis om het geleerde in het dage lijkse leven te integreren. Voor meer informatie en aanmelden info@journeytherapeut.com of: 06-18375077 Vlissingen Ook al staat Kik altijd te trap pelen om iets te ondernemen en doet Padder het liever wat rustig aan, toch zijn ze de beste vrien den die je je kunt voorstellen. 'Het jaar rond met Padder en Kik' is een vrolijke kindervoor stelling van 4 t/m 8 jarige over vriendschap en verschillen. De vrolijke kindervoorstelling sluit aan bij de belevingswereld van jonge kinderen en behandelt di verse thema's zoals: de seizoe nen, fantaseren, delen, struc tureren, faalangst en durven. De voorstelling wordt gespeeld in Café de Concurrent in Vlis singen op woensdag 22 februari om 15.00 uur (in de voorjaars vakantie). De voorstelling wordt gespeeld door Larissa de Keijzer en Derek Meijer, de regie is. in handen van Lejon van Es. Middelburg Kinderen van vier tot twaalf jaar zijn op woensdag 22 fe bruari van 14.00 tot 15.30 uur welkom in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat 1 in Middelburg om gezellig samen te knutselen. Er zijn diverse leuke knutselworkshops waaruit zij kunnen kiezen. Tussen het knutselen door horen zij meer over het thema 'Had ik maar een groene neus..' Toegang gra tis. Info: 06-38317370. Vlissingen De damclub Lammerenburg/ Souburg organiseerde 8 febru ari het schooldamtoernooi Vlis singen. Van de zes deelnemende scholen waren er in totaal 24 teams. De helft hiervan bestond uit welpen (leerlingen groepen 5 6). Het was een hevige damstrijd. Wat was het span nend en druk! Het welpenteam van basisschool de Vlieger heeft geen enkele nederlaag geleden en werd winnaar. De Louise de Colignyschool in Vlissingen Basisschool De Vlieger wint damtoernooi met welpenteam. Vlnr: Rick van Hofwe gen, Luca Bellu, Soulaiman Auraghe en Yamairo Martinus de winnaars van het toernooi. FOTO: PR. heeft in de categorie groep 7 en 8 de eerste prijs gewonnen met het Vlissings damkampioen schap. Spannend blijft het... de winnende teams doen mee aan de provinciale finales op 7 maart in Lewedorp. Middelburg Wijkvereniging Middelburg Zuid (MBZ) houdt op 17 febru ari een kinderbingo in het Palet. Het is van 19.00 tot 21.00 uur in de Kleine Zaal boven. Welkom zijn kinderen van zes tot twaalf jaar. Meedoen kost 4 euro inclusief bingokaarten. Niet leden betalen twee euro meer. Voor volwassenen is op 18 fe bruari een bingo in de grote zaal vanaf 20.00 uur. Leden mogen gratis naar binnen en anderen betalen 3 euro. Middelburg Via ValeriusGedenckklank, een improvisatie over het thema 'Middelburg', of een door de aanwezigen opgegeven titel tot een improvisatie over: "Hier aan de kust" van de zeeuwse groep Blof. Wie dit mee wil ma ken, komt naar het orgelconcert door de bekende organist Mar van der Veer uit Zierikzee op donderdag 23 februari vanaf 20.00 uur in de Gasthuiskerk in Middelburg. Entree is 7 euro en voor de jeugd gratis. Vlissingen Ook dit jaar hebben leden van de R.K. H. Mariaparochie Wal cheren en de Liturgiecommissie Open Hof van de Protestantse Kerk Vlissingen samen een zestal Vespers voor de veertig dagentijd voorbereid. De veer tigdagentijd, of vastentijd (na Carnaval en Aswoensdag) is in de kerk van oudsher een peri ode van inkeer en bezinning. Zo kan er ruimte ontstaan om weer bewust te worden van de echt belangrijke dingen in het leven. Vanaf 23 februari wordt elke donderdag om 19.30 uur in Kerkcentrum Open Hof in Vlis singen, een korte dienst gehou den op weg naar Pasen. Middelburg Prof. Dr. H.S. Taedama houdt vrijdag 17 februari voor het KZGW in de Zeeuwse Bibli otheek een lezing over recht spraak die niet zonder taal be staat. Woorden zijn echter niet op voorhand duidelijk. Aan het belang van retorica wordt aan dacht besteed en aan de vraag hoever een advocaat mag gaan in het gebruik van retorische middelen. Taedema studeerde in de VS en in Amsterdam en is sinds 2009 hoogleraar aan de Erasmusuniversiteit in Rotter dam. Het begint om 16.45 uur. BTW VRIJ ED03 lavoir

de Faam | 2012 | | pagina 21