Nieuwe vrienden? Ijsfabriek in Vlissingen heropent op 10 februari in de Plaatwerkerij Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte, vrijdag 10 februari van 14.00 -18.00 uur zaterdag 11 februari van 10.00 -16.00 uur Plafonds Sierlijsten Verlichting Ruiterroutenetwerk binnen de gemeente Veere terwijl de meubels blijven staan zonder hak- en breekwerk Tijdens deze show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de veie mogelijkheden van de unieke en bepoefde PLAMECO plafonds. PLAMECÖ Plafonds van Gilst v.o.f. Columbusweg 3 4462 HA Goes Tel. 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl fe Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 februari 2012 De Faam pagina 7 Vlissingen "Ut gaêt deu!", roept Patrick Gabrielse van Vita Event, Fun Entertainment in Middel burg blij uit. Hij is al een aan tal weken in gesprek met onder meer de gemeente Vlissingen en leveranciers over het herope nen van de ijsbaan in de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen. De schaatsbaan met de naam- IJsfabriek opent op 10 februari om 14.00 op een spectaculaire manier door IJsjongleur Marco Bonissimmo, die al schaatsend zijn jongleurkunsten vertoont. Oud Wereldkampioene op de 1000 meter, Barbara de Loor, geeft maandag 13 februari in de Ijsfabriek les aan leerlingen van de CSW. Valentijnsschaatsen En 14 februari kan tussen 15.00 en 22.00 uur geschaatst worden met liefde. Speciaal op Valen tijnsdag geld dat wie samen met zijn of haar geliefde komt mag schaatsen voor de prijs van één. Uiteraard op de zwoele klanken van verschillende lief desduetten. 20 februari is er van 9.00 tot 22.00 uur Hoempapa schaat sen ter ere van het Carnaval. Wie komt schaatsen in een Carnavalsoutfit betaalt maar de helft van de toegangsprijs en de schaatshuur. Oud-Hollandse sfeer Dweilzondag is het 26 februari van 9.00 tot 18.00 uur. De Ijsfabriek is dagelijks open voor iedereen die in een Oud- Hollandse sfeer wil schaatsen. Kijk voor meer informatie op de website: www.ijsfabriekvlissingen.nl Domburg Routebureau Zeeland, on derdeel van Promotie Zee land Delta, heeft opdracht gekregen van de gemeente Veere om het ruiterroutenet werk binnen deze gemeente te realiseren. Met de aanleg van dit ruiterroutenetwerk wil de gemeente Veere zich onderscheiden als de recre atiegemeente waar het ook voor ruiters goed toeven is. De gemeente Veere herbergt een groot aantal maneges en pensionstallingen waardoor dit ook mogelijk is. In 2009 heeft Routebureau Zeeland in opdracht van de gemeente Veere een onderzoek uitge voerd naar de mogelijkheden om een ruiterroutenetwerk te realiseren in de gemeente Veere. In het rapport is een advies ge geven om een routenetwerk te realiseren op basis van het voor fietsers bekende knooppunten systeem. Hierdoor hebben rui ters volop keuzemogelijkheid bij het maken van een rit. Het strand, de beboste kuststrook en het binnenland wordt zo een groot rijgebied voor ruiters. Om dat de aanleg van nieuwe paden zeer kostbaar is, is geadviseerd om in te steken op veilige routes langs verkeersluwe wegen, en waar mogelijk over bestaande stroken, welke geschikt zijn voor ruiters. Hierdoor ontstaat een routenetwerk bestaande uit ruim 220 kilometer routes met 100 knooppunten. Naast het aanbrengen van duide lijke bewegwijzering worden binnen het project ook een aantal ruiterpaden verbe terd en worden op een aantal plaatsen nieuwe verbindin gen tussen bestaande paden gerealiseerd. Van het ruiter routenetwerk zal ondermeer een kaart worden gemaakt. Ook is het voor ruiters straks mogelijk om de route vooraf te plannen middels de online knooppuntenplanner op on derstaande website. Het rui terroutenetwerk wordt eind dit jaar opgeleverd. www.routesinzeeland.nl Ben je dol op muziek, maar ga je liever niet alleen naar een concert? Ben je op zoek naar iemand die met jou wil sporten? Sta je open voor een nieuwe vriend schap? Doe dan mee met de speeddatemara- thon bij Resto VanHarte Middelburg. Maandag 13 februari is er één bij Resto VanHarte Palet en 14 februari bij Resto* VanHarte 't Gasthuis. Ellen De Vriend Middelburg Wie op zoek is naar een nieuwe vriend of vriendin, krijgt nu de kans tijdens de speeddatemara- thon bij Resto VanHarte. Spe ciaal tijdens de Va lent ijns week staat de organisatie in het teken van nieuwe vriendschappen en zijn mensen te vinden die dezelfde hobby's of interesses hebben. Tijdens het speed- daten staan lange tafels in het Resto waaraan bezoekers kun nen gaan zitten om met een an dere gast te praten. Na enkele minuten wisselt iedereen van plaats om weer iemand anders te ontmoeten. Tussen de ken nismakingsrondes door wordt gezamenlijk gegeten. Na afloop kunnen gasten bij de Restoma- nager informeren naar de con tactgegevens van de mensen met wie zij nader kennis willen maken. Het speeddaten is 13 februari in Grand Café Palet aan de J. van Reigersbergstraat 2 en op 14 februari in Grand Café 't Gasthuis aan het Noord- poortplein 2. Resto VanHarte Middelburg is elke maandag en dinsdag vanaf 17.30 uur open. Reserveren via: 0800- 0151 (09.00-12.30 uur). Een driegangendiner kost zes euro. Kinderen tot 12 jaar betalen de helft. www.restovanharte.nl Zoek nieuwe vriendschappen of mensen met eenzelfde hobby of interesse tijdens de speed- datemarathon bij Resto VanHarte in Middelburg. FOTO: ROBIN BERNHARD vggt - Schone montage in één dag - Zonder hakken en breken - De meubels kunnen blijven staan. - Voor elke interieurstijl. - Verlichting naar wens. - Uit één geheel op maat gemaakt. Goes - "Je moet bet product zelf zien", aldus Benno van plafondadviseur van Plameco- dealer van Gilst v.o.f. te Goes. Voor elke ruimte in huis; woon» kamer, keuken, bal, badkamer of slaapkamer is een Plameco plafond de perfecte en vooral duurzame oplossing. Het Plameco plafond is er in vele varianten, naar eigen keus en smaak. Het Plameco plafond wordt vlak onder het bestaande plafond aangebracht; snel, vakkundig en zonder rommel. Dankzij de voorbereidingen in onze werk plaats en het slimme systeem kunnen de meubels gewoon blijven staan. Er is bijzonder veel keus in zowel structuur, kleur als afwerking en dus geschikt voor iedere stijl. Overal is functionele verlichting en/of sfeerverlichting te realiseren, dimbaar en/of met afstandbediening als men dat wil. Alles uit één hand, 's ochtends beginnen en dezelfde dag klaar. Mi ïm

de Faam | 2012 | | pagina 7