Kort Middelburgs nieuws Fabriekswinkel Koken met Folklore Dat wordt lekker. bestekset wok o 32 cm wm kookset Valentijnsfïlm Nehalennia Kind en Kunst Burgemeester op kansel Nieuwe plannen voor autisten Engelstalige kerkdienst Humanistisch Verbond lezing Wet werken naar vermogen Jongens leren anders Je wilt het mooiste bestek op tafel. Je wilt koken, bakken, braden, grillen en wokken met pannen die er ook goed uit zien. En je wilt niets teveel betalen Kokkerellen wordt Amstel, populair bij jonge mensen ••TTTT"illModel Montreal 379. 99r- Hou je van sierlijke pannen met stoere grepen en beugels? Dan kies je Folklore. Magdalenastraat 2-4 Goes Sola biedt de grootste keus, de beste kwaliteit, de hoogste korting en levenslange garantie! ww.soSa-fabriekswinkel.nl werken naar vermogen op donderdag 23 februari in de Middelburgse Bibliotheek aan de Kousteensedijk. Het begint om 19.30 uur. Deze wet in wording gaat voor veel mensen in de maatschappij voor ellende zorgen en juist de groepen die in Sociale Werkvoorziening werken of op de wachtlijst staan wor den hierdoor geraakt. Leo Hartveld, federatiebestuurder van het FNV en Chris Maas, wethouder van de Gemeente Veere en SP-2e Kamerlid Sadet Karabulul geven uitleg en meningen over het voor gestelde en uiteraard kunnen mensen in de zaal na de pauze mee discussiëren. Aanmelden kan via toutenhoof@zeeland- net.nl of via 0118-571520. De avond zal omstreeks 21.30 uur afgelopen zijn. Middelburg Leerlingen van Multimedia, Theater Vormgeving van Scholengemeenschap Neha lennia uit Middelburg hebben een Valentijnsfilm gemaakt. Deze is gemaakt in samenwer king met Attitude Holland, de grootste naam in Nederland op het gebied van alternative fashion. De opnames waren in Veere bij de cisterne. De film is te bekijken via: http://youtu. be/WaBYYfiLWR4. Op don derdag 9 februari bekroond de school deze prestatie met een Valentijnsfeest waar de urban- artiest Jayh zal optreden. Middelburg Het thema van de Kunst en Cultuurroute Middelburg is Kind en Kunst. Kinderen kunnen, zaterdagmiddag 25 februari, aan het werk bij een kunstenaar. Daarna is er een echte expositie op zondag 6 maart van het gemaakte werk. Kinderen kunnen zich nog aanmelden voor de volgende disciplines: hoed maken, beeldend werken met plastic, fotograferen, sieraad maken, vis hakken in gasbeton, met kralen werken, van klei een masker maken of een schilderij maken. Het is voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Deel name is gratis. Na de expositie mag het gemaakte kunstwerk mee naar huis. Aanmelden via hj apner zeelandnet.nl Middelburg Burgemeester Koos Schouwe- naar staat zondag 12 februari op de kansel in een bijzondere dienst in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat 62 in Middelburg. In deze Preek- van- de- Leek -dienst vertelt Schouwenaar wat hem bezighoudt rond kerk, geloof en samenleving. De dienst begint om 10.00 uur. Mysterieuze liefde bij Nehalennia. Leerlingen van de school maakten in Veere een professio nele Valentijnsfilm. FOTO: COPYRIGHT NEHALENNIA MIGHTY IMPULSE MEDIA Middelburg In 2011 heeft MEE Zeeland een enquête uitgezet om de behoefte te peilen naar ontmoetingsmogelijkheden voor mensen boven de acht tien jaar met een autisme spectrum stoornis. Tijdens de bijeenkomst in het kantoor van MEE Zeeland in Middelburg op donderdagavond 1 maart van 19.30 uur tot 21.30 uur, worden de resultaten van het onderzoek gepresenteerd en is er gelegenheid om door te praten over de manier waarop nieuwe initiatieven waarge maakt kunnen worden. Het is de bedoeling om daar al gezamenlijk plannen voor te maken. Middelburg Het Koor Inspiration ver leent op zondag 12 februari muzikale medewerking aan de Engelstalige kerkdienst van Time4God. De dienst begint om 19.00 uur en is in de Gast- huiskerk aan de Lange Delft 94 in Middelburg. Voorganger is dominee Aarnoud van der Deijl. Middelburg Viktor Meyer houdt zondag 12 februari in de Kantine van Zorgstroom aan de Breestraat 15 in Middelburg een lezing over oud hout. Deze lezing van het Humanistisch Verbond gaat over de houten schepen van weleer. De ingang is aan de achterkant via de Laza- rijstraat. Het begint om 10.15 uur en toegang is gratis. Middelburg De ABVAKABO, Bondgeno ten en Bouwbond organiseren samen met F.N.V. Lokaal een thema-avond over de wet Middelburg Pedagogisch adviseur van het Opvoedsteunpunt GGD Zeeland Roeland Vis houdt op 14 februari een lezing over het thema: Jongens leren anders dan meisjes. Hoe komt het dat die verschillen tussen jongens en meisjes er zijn? En hoe kun nen ouders hier rekening mee houden en hun kinderen zo goed mogelijk begeleiden? Hij doet dat tijdens de algemene ouderavond van scholenge meenschap Nehalennia aan de Kruisweg 2 in Middelburg. Het begint om 20.00 uur. Deze avond is voor iedereen gratis toegankelijk. Aanmelden is noodzakelijk via; info@ nehalennia.nl maar slechts ÉÉL nog leuker met keukenaccessoires in y- y**mWWu- .-.v, rood, zwart of groen a Ift hWk fiipffl Vanaf 70-delig, 8-persoons zilverwit edelstaal Leuk model en prettig geprijsd 139.- Hou zicht op je koken door de glazen deksels Deksels met 3 stoomgaatjes, dus geen geklepper tijdens het koken 70-aelig, 8-persoons in geschenkverpakking zilverwit edelstaal 18-10 Pannen met - handige maataanduiding aluminium met keramieke krasvaste anti-aanbaklaag, optimale warmteverdeling 4-delig met deksels C zilverwit edelstaal 18-10 Wr- tussen Beestenmarkt en de Opril Grote Markt telefoon 0113 - 21 1111 ma 13.00-17.30 uur di wo vrij 09.30-17.30 uur do 09.30-21.00 uur za 09.30-17.00 uur

de Faam | 2012 | | pagina 6