H#t is bijntf. VaUntijni OPRIL GROTE MARKT 13, GOES PLEIN 1940-2, MIDDELBURG Verras je geliefde op 14 februari met een mooie lingerieset. Bij Livera heb je volop keuze. En voor advies staan onze medewerksters voor je klaar! Twijfel je over de maat van je valentijn? Je kunt jouw Valentijn natuurlijk ook verrassen met een Livera cadeaubon. waterfront dinsdag 14 februari (a la carte)! Uw droomjurk voor een droomprijs! www.amorebruidsmode.nl Prachtige bruidsjurken speciaal voor u op maat gemaakt Voor mijn man, Hooglied aan zee De hemel verleidt mij met blauwzijden lakens, strooit zomer in mijn oog. De zon zweeft hoog, omhelst mij stralend met vleugels van vloeibaar goud. De wind omspeelt mij, zijn adem streelt mij, kust mijn lippen zout. Vochtig zand verkoelt mijn voet, vergoedt het prikkend plagen van schelpjes, scherp gebekt, die schalks om aandacht vragen. De zee bruist eindeloos gedichten, geurt naar wier en zilt geluk; gaat door, gaat door, gaat eeuwig door, in onvermoeibaar jeugdig ritme. Verrukkelijke vrijerij betovert al mijn zinnen. Maar ik voel vooral jouw hand, die zwijgt, en die mijn hart doet zingen. Lonne van Liere-Smit We houden heel veel van je En je bent lief en leuk omdat je altijdgrapjes maakt Liefs, Milan en jasmijn Lieve Andrea, je verdient het om in het zonnetje te staan, ln november is tijdens het sporten je achillespees afgescheurd, je woonde toen net een halfjaar in je nieuwe nuis. Eerst een operatie, toen weken in het gips en tot nu toe aan het revalideren. Iets voor je doen, nee dat moest natuurlijk niet, wel wilde je graag mee een rondje in de rolstoel. Veel sterkte liefs Karin Lieve Schatski, Hartstikke bedankt datje mij de vrijheid geeft om op werlgebied te ontdekken wat ik nu echt wil. je bent altijd enthousiast en moedigt me aan, dit waardeer ik zeer! Dikke kus, Miranda Lieve Karin, Wat enorm knap en lief Datje zoveel en zogoed voor oma zorgt, Heel erg bedankt namens oma! Een dikke kus van Wendy en Lizan (o)pa (o)ma bedankt! Bedankt voor al jullie hulp en steun. Bedankt voor het helpen verhuizen, terug naar Walcheren. En fijn dat Naffy nu vaak mag spelen bij jullie en dat ik wat meer vrijheid en tijd voor mezelf heb daardoor, Liefs, Naffy en Sasja Lieverd, We hebben nu een relatie van bijna vijfjaar Samen hebben we veel meegemaakt en zijn we uiteindelijk in de schuldsanering beland, Ondanks alle tegenslagen houden we nog steeds heel veefvan elkaar, Denice joop Ik hou van je! liefs Sjannie Lieve Wouter de Visser Ik ben supertrots op je omdat je op 31 janua de 200 kilometer op de Weissensee hebt •eschaatst. e bent een topper! Dikke kus Lizan Lieve Anrta, Je bent me dierbaar en ik wilje graag eens in net zonnetje zetten omdat we al meer dan 30 jaar vriendinnen zijn, lief en leed delen, en je een geweldige vriendin bent die er altijd voor mij is. liefs je vriendinnetje, Sjannie Lieve opa oma Cevaal, Wij willen jullie graag in het zonnetje zetten met Valentijn. We zijn erg blij dat wij vaak bij jullie mogen spelen en in maart weer kunnen kamperen op jullie camping. Ook verwennen jullie ons vaak met allèrlei presentjes. Ln gefeliciteerd met jullie 35 jarig huwelijk op 18 februari. Groetjes Jordy en Rowena Vermeulen 14 februari is het weer Valentijnsdag Valentijnsdag is de dag bij uitstek omjegeliefde eens in het zonnetje te zetten. Met een ont bijt op bed, een leuk cadeautje of een mooie bos bloemen. Watje ook zoekt.... je vindt altijd iets voor je geliefde in De Faam! Een aantal ondernemers heeft voor de leukste en liefste Valentijnswensen een mooie prijs beschikbaargesteld. Albert Pattenier in Vlissingen wilt een diner voor twee bij Restaurant Water front aan de Boulevard in Vlissingen. Dat kan een tweegangen keuzemenu voor twee perso nen zijn, inclusief twee drankjes per persoon koffie/thee aansluitend. Of het Candlelight dinner voor twee met kaarslicht. Een mooi be dankje voor Jessica die zijn boterhammen al zo lang smeert. Lut Lievense wint met haar wens 'Voor mijn dochter' een gratis fotoshoot bij Ingrid Borger Fotografie speciaal voor Valentijn met een ge liefde. Zij krijgt tien foto's die ze zelf af kan laten drukken én een klein presentje. Lindsey Maljers wint met haar wens voor haar 'mama' een sieradenset, beschikbaar gesteld door Amore Bruidsmode in Vlissingen. Be staande uit een ketting en oorbellen van zilver met strass-stenen. Zij heeft een keus uit drie sets. En Nellie van Belzen wint met haar wens voor zoon Marco een fles wijn van Mrs Jones Wijnbar 8r Eeterij aan de Korte Geere 19. fe jCjuunt 1 "Dining... in the dark!" 2 gangen 27,50 p.p. 3 gangen 29,50 p.p.verrassingsmenu 3 gangen 33,50 p.p alleen de kaarsjes branden.... Valentines Candlelight-dinner Boulevard - Vlissingen 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restaurantwaterfront.nl f." Sr

de Faam | 2012 | | pagina 37