39,50 OH&gglg Glas Rosé prosecco amuses 3-gangen menu Koffie/thee met bonbons Onze keuken serveert gerechten uit alle windstreken. Op de menukaart vind je allerlei mezedes, vis, vlees, oven- en vegetarische schotels AKTIE! 15% KORTING 3 Gangen Valentijnsmenu Vlees of Vis 24,95 restaurant mondriaan s i ingridborp@gfn8il.com van 10 t/m l#tebri ■'■vlb-,. Grieks Specialiteiten Restaurant op de totale rekening tegen inlevering van deze advertentie. Alléén geldig in het restaurant van 1 t/m 29 februari 2012 Lange Noordstraat 14 wij zijn Middelburg Tel. 0118-650010 van 16.30 www.onassisrestaurant.nl tot 2130 uur Voorgerecht: Carpaccio van kabeljauw met aardappel- krokantjes citroengrasolie of Rundvleescarpaccio met Parmezaanse kaas en truffelolie Hoofdgerecht: Gebakken zeebaars met groene asperges, venkel en kardemom oeurre blanc of Gebakken kalfslende met doperwtenmousseline, geglaceerde bospeen en bospaddenstoelensaus Nagerecht: Chocolademousse met gepocheerde mandarijntjes en vamlle-ijs De hoofdgerechten worden geserveerd met Wedges. Bij binnenkomst verwelkomen wij u met een glos MVSA Cava Brut. Reserveer op tijd want Vol is Vol. Mrs. Jones Wijnbar Eeterij Korte Geere 19 4331 LE Middelburg Tel. 0118-620515 J Ooststma^^omburg^n^^^4^4| Lieve mama, e bent zo betrokken en attent eel bijzonder, zo bescheiden jouw steun is ongekend. Als moeders bloemen waren, was het jou die ik zou plukken. Moeders beschikken over het wonderlijke vermogen om goed te zijn in kleine dingen. Daarom wil ik jou vandaag in het zonnetje zetten. Liefs en een hele dikke kus van Lindsey Lieve opa, Wij, Floor en oma, willen opa in het zonnetje zetten. Opa is vergetelijk (alzheïmer) zegt Floor (6 jaar). Ze let goed op op en zegt, als we samen weggaan: "Opa schrijf je net op je briefje ,waar we naartoe gaan?" Tegen mij fluistert ze dan: "Opa is vergetelijk." We houden zoveel van opa. De manier waarop hij er zelf mee omgaat en het heeft geaccepteerd, maakt dat voor ons iedere dag de zon schijnt. Liefs, Adriana Lieve Oma Vlissipgen, Speciaal voor jou, een lieve Valentijnsgroet van je drie achterkleinkinderen. We nopen datje nog lang van ons mag genieten, en wij natuurlijk van jou. Fijne Valentijnsdag!!! Heel veel liefs, -xxx- en een knuffel van Dave, Olivia £r Ravi. Voor mijn lief; Voor mijn verboden man, Voorjohan! van jaap. Lieve José, Meisje met de mooiste ogen. Ik hou van jou! Anouk Lieve Lia, Jij bent nog steeds mijn lief ook al heb je nu kanker de robot heeft nu alles weggehaald maar van jou is niets verd wenen bij mij zou hij dit nooit kunnen doen ik ben niet weg te snijden van jou jij bent nog steeds waar ik van hou steeds zal ik je dat laten zien dit jaargaan wij trouwen geen kanker die dit tegen kan houden ïij bent mijn lief lief red Sierevogel Lieve Remco, Ik wil je zeggen dat ik heetveel van jou hou. 6r datje heel speciaal voor mij bent. je betekent heel veel voor mij. Dikke kus Charlene Lief Patje, 2011 was een jaar dat voor ons vooral in het teken stond van onzekerheid en verdriet. Een jaar waarin we afscheid hebben moeten nemen van familieleden en een lieve vriend, mensen die ons allen dierbaar waren. Een jaar waarin jij mijn steun en toeverlaat was en ons gezinnetje er iedere keer weer doorheen sleepte. Maar 2012 word ONS jaar en daarom mag iedereen nu weten dat ik vanaf 27 april dan toch eindelijk Kramer zal gaan heten! Liefs van je Valentijntje Lieve bma'jilly, Als mamagaat werken mogen wij bij jou zijn. Daarom willen wij jou verrassen, het is nu Valentijn. 'Oppastrioeder', je bent het in de dop! Je staat in onze gedachten echt bovenaan de top. (Poep)luiers verschonen, fruit geven, op bed leggen, je moet het allemaal doen. Daarvoor krijg je van ons een: dikke zoen! -xxx-jes van je oppaskinderen: Anthony en Dirkjan Arnemuiden Mi Dushi JP, Do you remember Guracao, 14 februari 2008? Met jou is het elke dag Valentijnsdag 1001 xxx Melinda Chermin Lieve Ruud, Je bent de liefste, knapste, leukste en grap pigste vriend van de hele wereld, bedankt voor alles watje voor mij doet! Dag in, dag uit. Lieve Ruud, je betekent ontzettend veel voor mij. Ik zou nooit meer zonder je kunnen en gelukkig hoeft dat ook niet. jtj maakt mij gelukkig! Dankjewel voor alles, Ik houd van je Marcella, Middelburg Lieve opa Piet en oma Riet, Jullie zijn de allerliefste opa en oma van de nele wereld- Kus van Kim Senna Lieve Triker, Dankjewel voor al het moois watje mij hebt gegeven en gebracht, je prachtige en sociale karakter heeft mij laten zien noe mooi en fijn het leven weer kan zijn, Ik hou van je kanjer! je nachtuiltje Lieve dochter, Ik wil je verrassen met een berichtje voor Valentijnsdag, Omdat je een hart van goud hebt, voor mensen om je heen En voor je twee schatten van kindjes. Ik hou van je, Dikke kus Ria Geldof Arnemuiden Lieve John, Al 15 jaar een echtpaar, dank voor al je liefde, goede zorg voor mij, ïïefde voor al onze kinderen, en kleinkinderen, dank voor 15 jaar, fijne echtgenoot, lekkere taartenbakker, lieve kameraad, lekker ding, probleemoplosser, mijn beste makker, liefs, xxx jouw Loes Op Valentijnsdag, de dag van de liefde, wil ik je nog extra vertellen dat ik heel veel van je hou en dat ik er altijd voor je zal zijn, Mama Voor mijn allerliefste man, Bijna 50 jaar en nog altijd vol energie. We zijn al heel veefjaren samen en ik hoop nog lang van je te mogen genieten! Veel liers, Bol Lieve Jessica, Ik wil je verrassen met een berichtje voor Valentijnsdag Omdat je nu al 25 jaar, elke werkdag, mijn boterhammen sme.ert Daar ben ik je dankbaar voor en dat laat ik niet altijd blijken Liefs, Albert Pattenier Voor mijn dochter, zo maar een belletje het voelt zo gezellig als ik terugdenk aan het telefoontje waarin dochterlief vertelt over het bakken van spare ribs het klinkt zo gemoedelijk alsof het nooit anders is geweest juist die dagelijkse dingen zijn belangrijk want daar schuilt de warmte in Mams Lieve Marco, Ik wil je graag in De Faam in het zonnetje zetten Je hebt een zeer ernstig ongeluk gehad op een vissersboot, Daardoor ben je je rechterhand verloren En heb je ontzettend veel pijn geleden Nooit heb je geklaagd en je bent altijd positief Je bent een kanjer! Nellie van Belzen Lieve mam, Ik ben jouw Benjamin maar nu ookje Valentijn Ik vinoje ontzettend lief en moedig Want ondanks je pijn door de reuma zet je je Nog altijd in voor anderen. Ook sta je altijd klaar voor mij en mijn gezin. Ik ben zo blij dat ikje heb! Detty Mijn allerliefste schat, Wij zijn 23 mei alweer zes jaar bij elkaar. Ik nou superveel van je én mijn grootste wens is om samen heel oud te worden. Heel véél liefs en xxxxxxtjes jouw troeteltje llona An'rta Schuilwerve en Marjolein Kremer, Jullie zijn me dierbaar en geweldige meiden. Hou van jullie, dat mag zeker eens gezegd worden op Valentijdsoag. liefs Sjannie Lieve Dja va no, Jij bent mij het meest dierbaar, we wonen met z'n tweetjes en hebben het heel leuk en gezelligsamen. Ondanks alles hebben we ook veel meege maakt samen wat onze band nog sterker heeft gemaakt Lieve Verloofde, Bij de intocht van de 4Daagse van Nijmegen op de Via Gladiola vroegje mij ten huwelijk. Ik zei: natuurlijk. We zijn al in ondertrouw. Nu gaan we ditjaar trouwen. Dat word een hele mooie dag. Na de grote dag gaan we naar Kenia naar onze Kibo. Waar we heel erg samen naar uitzien. Ik hou van jou. Liefs, Jouw aanstaande vrouw

de Faam | 2012 | | pagina 36