start 1 tww «te Jij Zoekt: WERKVOORBEREIDER TIMMERINDUSTRIE of BOUW (m/v) kunnen we aan de slag Allround Servicemonteur Een leuke baan? Haal nü je diploma! K. DIELEMAN B.V. Receptioniste Telefoniste m mno; Administratief Medewerker es -r od, Financieel Administratief Medewerker -'i2mn«aD Commercieel Administratief Medewerker 12 mnd; Medewerker Projectadministratie I2mnd? Verkoper Reizen - SEPR es mna; Secretaresse '12 mnd- BKB/BKC/PDB Brochure aanvragen of meer info? 0800-4464464 (gratis) www.fabiusopleidingen.nl Oranje Fonds CONTRACT OP DE TOCHT DOOR CRISIS IN DE BOUW? www.tence.nl Autorijders 1 Delta Gasservice *1# Tence Geen specifieke vooropleiding nodig Fabius is een CRKBO erkende opleider 1 ochtend of 1 avond p/w les in meer dan 50 locaties Geschikt voor werkenden, schoolverlaters en herintreders o.a. Breda. Oostertiout, Roosendaal. Bergen op Zoom. Etten-Leur Middelburg, Goes. Temeuzen en Hulst Extra inkomen zonder uw huidige baan op te geven? Een eigen bedrijf vanuit huis? Wij hebben het plan dat wel werkt! Voordelen: Extra inkomen Individuele coaching en ondersteuning Groeiende markt: gezondheid wellness Fulltime of parttime GEEN INPAKWERK. Interesse? Jaap Willemsen, tel 06 - 13 10 39 56, mail: foreverjaap@gmail.com Doe 16 of t7 maart mee met de grootste vrijwfHigersaetie van ons land. Zoek snel een leuke klus uit op nldoet.nl Terneuzensestraat 28 Postbus 2,4543 ZG ZAAMSLAG Tel. 0115-437100 - Fax 0115-437110 www.kdieleman.nl X 1 sinds \J iglo Actief participant in Lean projecten Volledig FCS en KOMO gecertificeerd. Als zelfstandig producent van houten gevelelementen leveren wij voornamelijk aan bouwbedrijven in Zuid-West Nederland. Met ons team bouwen wij verder aan de ijzersterke reputatie van ons in 1910 opgericht bedrijf. Overweeg dan eens om te kiezen voor de zekerheid die ons bedrijfje kan bieden. Want met ruim 100 jaar ervaring op zak gaan we door, juist ook in tijden van crisis, met als motto: "Het verleden was leerzaam; de toekomst een uitdaging'.' Het team van ons bedrijfsbureau willen wij versterken met een TIMMERFABRIEK Kijk op onze website voor een uitgebreide beschrijving van deze vacature: www.kdieleman.nl. Zonder ervaring onnodig te reageren. Je sollicitatie kun je binnen 2 weken na verschijningsdatum bij voorkeur via e-mail sturen aan: ria@kdieleman.hl. Wil je eerst nog wat extra informatie, dan kun je bellen met Michel Dieleman of Ria Mertens: 0115-437100. Met jo Lange Geere 1? 4331 LX Middelburg 0118 - bi 96 58 rhiddelburgf9ience.ru Met goed gevolg. t'eöegp companv woensdag 8 februari 2012 De Faam pagina 28 Delta Gasservice is de service organisatie in Zeeland voor Essent als het gaat om warmte en comfort in huis. Met een voor heel Zeeland dekkend netwerk van gespeciali seerde installatiemonteuis en servicemonteurs staat Delta Gasservice garant voor een zorgeloos woon comfort. De vakmensen van onze service-organisatie staan altijd voor u klaar, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Delta Gasservice instal leert niet alleen de nieuwste, energiezuinige CV-ketels, boilers of geisers, maar zorgt ook voor onder houd en advies. einde mooiste en nieuwste auto's rijden? Dan is dit je kans. Voor C.Ro Ports in Vlissingen-Oöst zijn wij per direct op zoek naar: Wat ga je doen? Auto's laden en lossen van schepen en treinen. Mogelijke diensten: 07.00-15.00 uur 15.00-23.00 uur 23.00-07.00 uur Wij zoeken een Als allround Servicemonteur maak je deel uit van ons serviceteam, een 24-uurs professionele serviceorganisatie die ervoor 'zorgt dat onze klanten altijd verzekerd zijn'van warm (tap)water en een comfortabel binnenklimaat. Na een korte inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag met het uitvoeren van onderhouds-, service- en storingswerkzaamheden aan warmwater- toestellen, cv- en combiketels en andere technische apparaten. Als servicegericht monteur informeer je de klanten ook over een goed, veilig en doelmatig gebruik van installaties, alsmede over het producten en dienstenpakket van Delta Gasservice. Wij vragen: LB0+/MB0 werk- en denkniveau vakgerichte opleiding Servicemonteur Installatietechniek (SEMI) en/of bereidheid om deze te volgen enkele jaren relevante werkervaring in het bezit van rijbewijs B klantvriendelijke, kwaliteitsgerichte en commerciële instelling bereidheid tot het werken in ploegendienst en storingsdienst bereidheid tot het verrichten van installatiewerkzaamheden goede fysieke gesteldheid Standplaats: je werkt vanuit je thuisadres Wij bieden: een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming eigen verantwoordelijkheid uitstekend salaris goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling prima arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Metaal en Techniek (kieinmetaal) Interesse? Stuur een brief met CV uiterlijk vóór 21 februari 2012 aan Delta Gasservice, Arnesteihweg 48b/c, 4338 PD te Middelburg t.a.v. de heer R. van Zanten. Voor eventuele nadere inlichtingen kunt u terecht bij dhr. R. van Zanten, tel: 0118-635256 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!! mm; Altijd actueel: de-faam.nl kvtëthumtv Wat kunnen we je bieden: Van 1 dienst per week tot een volle werkweek Ploegentoeslag Ben jij: Minimaal 2 jaar in bezit van je rijbewijs B De Nederlanse taal machtig in woord en geschrift Stressbestendig Ons aanbod: Je kunt zoveel of zo weinig werken als je zelf wilt Baan voor langere tijd Het salaris is 10,82 bruto per uur (23 jren ouder) Interesse? Bel met Tence Inzetbureau en vraag naar Chaveley van Heusen of Melissa Dijkhuis.

de Faam | 2012 | | pagina 28