e kinderen lachen Wij gaan verhuizen stud i o Coosje Buskenstraatl49 Vlissingen www.studiokis.nl HUIS A HOUD BEURS AMZ kapsels in stijl Per 1 februari vind u ons in de wat Gefeliciteerd Madelief! 0118 - 419 233 info@studiokis.nl VtoHC Een bezorgklacht kunt u telefonisch melden Toelichting op het VOC artikel Winnaars ticket ArsenaalDisco Passief Frisse Brede School Hoezo familie? kachels haarden schouwen Voor meer informatie en reserveringen 0113-351551 www.amz.nlreserveren@amz.nl CHEAP DINNER by the sea...! woensdag 1 februari 2012 De Faam pagina 3 De Faam hoort natuurlijk bij u in de brievenbus te vallen. Mocht dat niet gebeuren, meld dan uw klacht via: 0900-42457265 dan ondernemen wij direct actie! www.de-faam.nl Wie is getuige van ongeval? Lees meer @DWKdefaam Wie is getuige van het ongeval, dinsdag 17 januari, aan de Burge meester v.Woelderenlaan in Vlis- singen? Auto reed door. Lees DWKdefaam: http://bit.ly/xvXrWz clownspak. FOTO: RACHEL VAN WESTEN woonzorgcentrum in Vlissingen speelde het duo voor demen terende ouderen. "Sommige mensen liggen echt helemaal slap van het lachen", vertelt Frederieke. "Maar soms gaan we ook naast iemand zitten en dan maken gewoon even een praatje. Dat zijn zulke mooie momenten. Laatst zat ik naast iemand die een paar keer ach ter elkaar zei: 'Wat is dit een mooie dag.' Van de verpleging hoorde ik later dat deze vrouw vaak heel depressief is." Frede rieke is even stil. "Daar doe je het toch voor." Optredens De Zeeuwse Clowns zijn te boeken voor optredens in onder meer ziekenhuizen, verzorgingscentra, scholen of op privé feestjes. Ook zijn de dames in te huren als typetje, in dat geval la ten ze hun clownsneus thuis en spelen ze de rol van een onvergete lijke gastvrouw. Meer informatie op www. zeeuwseclownsnl Madelief Visser uit Koudekerke is 31 januari jarig en wordt dan één jaar. "Ze heeft al een hele medische geschiedenis achter de rug. De eerste zes maanden van haar leventje bracht ze in het ziekenhuis door", vertellen opa en oma Vis ser. Madelief krijgt een heerlijke taart van Bliek Meester bakkers. Lees op de website hoe u deze kunt bestellen. Vlissingen "In het artikel over de VOC, de Vlissingse Ondernemers Centrale, in De Faam van vorige week, staat onder mijn naam (Lokale Par tij Vlissingen). Nu ben ik wel raadslid voor die partij, maar in de VOC vertegen woordig ik de Vereniging Winkelcentrum Vlissingen, waarvan ik voorzitter ben. Een misverstand, dat ver keerde associaties kan op wekken", zo laat Pim Kraan ons terecht weten. Vlissingen In De Faam stond een aan kondiging van de Arsenaal- Disco op 18 februari. Het feest is van 21.00 tot 2.30 uur. De winnaars van elk één entreeticket zijn: Miran da van de Veen, Patricia van Santé en Angelique Verkuil in Oost-Souburg; Randy Nuyts, Astrid Luwema en Anique Nanuru in Vlissin gen; J. Ouwerkerk, Suzanna Wisse, Cora van Nieulande en Edwin van Giersbergen in Middelburg. Info: "3 www.arsenaaldisco.nl Domburg Wethouder René Molenaar opende afgelopen week op feestelijke wijze -de nieuwe school aan het Juffrouw van de Putteplein 3 in Domburg. De Golfslag is zo bijzonder omdat het gebouwd is vol gens de principes van Pas sief Bouwen en voldoet aan het Frisse Scholen label van de Nederlandse overheid. Het gebouw is zo goed ge- isoleerd dat er een constant binnenklimaat ontstaat waardoor er nauwelijks ver warmd of gekoeld hoeft te worden en ér zijn uitgebrei de ventilatiemogelijkheden. Er is aangetoond dat dit de leerprestaties verhoogd. De Golfslag is hiermee de eerste Passief Frisse Brede School in Nederland. Serooskerke Toneelvereniging Seroos kerke brengt binnenkort de zotternij Hoezo familie? op de planken. De eerste voorstelling is op vrijdag 10 februari in café Juliana in Biggekerke om 20.00 uur. Gevolgd door een voorstel ling in Verenigingsgebouw Ons Huis in Meliskerke op vrijdag 17 februari om 20.30 uur. Op vrijdag 23 en zaterdag 24 maart is er een voorstelling in Verenigings gebouw De Zandput in Serooskerke om 20.00 uur. Entree is 5,00 euro voor vol wassenen en 2,00 euro voor kinderen. iliuiltt 2 gangen 27,50 p.p. 3 gangen 29,50 p.p.verrassingsmenu 3-gangen 33,50 p.p Boulevard - Vlissingen 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restaurantwaterfront.nl WALCHEREN Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. Geopend: donderdag vrijdag van 10-18 uur. Zaterdag van 10-1? uur of op afspraak. 18 t/m 25 februari 2012 Amstèrdam RAI De huishoudbeurs is het allergezelligste dagje uit. Shoppen, workshops volgen, optredens bijwonen, alles kan. Inclusief: Vervoer per luxe Touringcar Entree Koffie en koek 37,00 p.p. (in de touringcar) Alleen vervoer: 24,00 p.p. restaurant Keuzemenu 2 gangen 20,95* 3 gangen 23,50* Kijk op onze website voor info en voorwaarden bij: Cheap dinner Boulevard - Vlissingen 0118-41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restaurantwaterfront.nl

de Faam | 2012 | | pagina 3