Makelaars Nieuws nmarckt Stads wonen m de luwte «purine, SKOREN MARCKT I^IRIS De Delta bouwt riante starterswoningen - verwachte wwwdekorenmarckt.nl Opening eerste Belvedère project Vakantiehuis voor vast? Aan de Goese Korenmarkt midden in de gezellige, historische binnenstad van Middelburg worden 9 fraaie stads appartementen en 3 kantoorruimten gerealiseerd. De locatie is uniek; midden in de stad gelegen tussen winkelstraten, de markt en het trein station maar bovenal toch in de luwte! 9 FRAAIE STADSAPPARTEMENTEN 3 KANTOORRUIMTEN Woonoppervl ca. 54m2 - 83m2 V.O.N-prijzen vanaf ca. 144.900, Verkoopinformatie Kuub Makelaars schrijf u nu in via Middelburg Het hoogste punt van het nieuwbouwproject De Koren marckt in Middelburg is afge- lopfen donderdag (26 januari) bereikt. Dit heuglijke feit werd gevierd met de Middelburgse wethouder Albert de Vries op de bouwlocatie aan de Goese Korenmarkt. Onlangs is begonnen met de verkoop van dit ambitieuze project. De ontwikkelaar Iris Vastgoedontwikkeling heeft hiermee, in nauw overleg met de gemeente, haar expertise op het gebied van binnenste delijke vernieuwing getoond. Het gebouw bestaat uit negen stadsappartementen en drie kantoorunits. Het wordt gebouwd door Sprangers Bouwbedrijf uit Terneuzen. Stadsappartementen Alle kantoorunits zijn inmid dels verkocht en nog enkele appartementen zijn te koop. De appartementen variëren in grootte en prijs en bieden aan elk type bewoner een kwalita tief hoogwaardig product. Zo beschikken een aantal appar tementen over een balkon en een eigen parkeerplaats op het afgesloten binnenterrein. De Goese Korenmarkt is een rustige straat in de luwte, op loopafstand van het station en de levendige binnenstad van Middelburg. In de prachtige, goed doordachte, architectuur komen de op de locatie ge sloopte woning en het pakhuis terug. Het ontwerp sluit tevens naadloos aan op de directe omgeving. Naar verwachting wordt het complex in april van dit jaar opgeleverd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met KUUB makelaars op 0113-227788 of neem een kijkje op: www.dekorenmarckt.nl Nieuw- en Sint Joosland Het eerste Belvedère-pro ject: herinrichting Zaagmo- lendijk, Veerdam en Nieuw- landseweg in Nieuw- en Sint Joosland is afgerond. Deze week werd het officieel ge opend. Bij de herinrichting hebben de wegen nieuwe bestrating gekregen. Ook is er meer groen aangelegd en een parkje. De openbare wegen sluiten nu ook mooier aan op de privé-tuinen. Walcheren Of iemand permanent in een vakantiehuis mag wonen, wil het kabinet overlaten aan gemeenten. Minister Melanie Schultz van Haegen (Infrastructuur en Milieu) heeft hiervoor gepleit, omdat de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten heeft toege zegd dat lokale overheden zullen handelen in de geest van eerdere plannen om mensen te ontzien die voor 1 november 2003 al in een recreatiewoning woonden. Ingewijden hebben beves tigd dat het kabinet in de ministerraad de permanente bewoning van vakantiehuis jes bespreekt. Goes De Delta bouwt in Goes veertien woningen in het project De Anser. Kort- gezegd: Riant wonen in- modern vormgegeven woningen tegen een star- tersprijs. Elke woning heeft een parkeerplaats op het eigen terrein, een voor- en ach tertuin en is gelegen in de jonge woonwijk Goes-West. Woonlagen Het project bestaat uit zes woningen met drie woonla gen en acht woningen met twee woonlagen. De tweelaagse woningen hebben de mogelijkheid om er een derde laag op te zetten. Dit kan meteen tijdens de bouw, maar ook later. Mocht er dus in de toekomst behoefte zijn aan bijvoorbeeld een extra babykSmer of hobby ruimte dan is zo'n uitbreiding eenvou dig uit te voeren. Informatie Binnen drie maanden is zeven tig procent van de woningen al verkocht. Medio maart 2012 begint de bouw. De woningen zijn te koop vanaf 159.500 euro. Arnold van Kuijk van De Delta geeft graag meer informatie. Hij is bereikbaar via telefoonnum mer: 0118-679000 of van- kuijk@dedelta.nl Bouwbedrijf De Delta uit Middelburg biedt de mogelijk heid tot riant wonen in modern vormgegeven woningen tegen een startersprijs in de jonge woonwijk Goes-West. Het hoogste punt van nieuwbouwproject De Korenmarckt in Middelburg is afgelopen don derdag bereikt. Het werd gevierd op de bouwlocatie. West wal 11,4461 CM Goes tel+31 113-227 788 www.kuubmakelaars.nl Een project van: IRIS vastgoed ontwikkeling b.v. www.irisvastgoed.nl Een aantal appartementen beschikken over een balkon en een parkeerplaats op afgesloten binnenterrein m w,m vastgoed ontwi vastgoed ontwikkeling bv

de Faam | 2012 | | pagina 39