Uit in Zeeland B De Beurs net bonzend hart een reis Avond met Ernest van der Kwast Aülos Consort in St. Jacobskerk 0pböpör .ftsmuuei' ZEEUWS Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Grand cafe - Restaurant Lezersmenu *Dc Semt; Tüaan- oude tijden ti&deveu 99La Bonne Auberge9 MAANDMENU FEBRUARI Originele Franse quiche gevuld met geitenkaas of met gerookt gevogelte. Kabeljauwfilet met zachte mosterdsaus of Lamsstoof in emelisse met dragon Fruit crumble, bosvruchten mousse en stracciatella-ijs Vernieuwde kaart per 1 februari Oi. 14febr. VALENTIJN - OPEN!!! Onze keuken serveert gerechten uit alle windstreken. Op de menukaart vind je allerlei mezedes, vis, vlees, oven- en vegetarische schotels AKTIE! 15% KORTING Vorige week stond ons lezersmenu in de Faam Een heerlijk 4-gangendiner voor 25,- per persoon Dit gaarne vooraf te reserveren maar er stond een verkeerd telefoonnummer in. bel naar 0118 - 430401 en reserveer tijdig Mexicaans (Buffet! Vrijdag 3fe6ruari Een buffet voC Mexicaanse Ceb&ernijen 19,95 P.P. 't Groende 9 Domburg Reserveren: 0ÏÏ8-S86S8B MEXICAN GRILL-RESTAURANT Evi De Jean komt met een filmische voorstelling naar De Meiboom. FOTO: COEN BOUMAN Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur W Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur, zaal open vanaf 18.30 uur Iedere dag vanaf 17.00 uur Kijk voor de mogelijkheden en menu's op www.landlust.nl /i^\ Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl Landlust Stichting Literaire Activiteiten Zeeland (SLAZ) organiseert in de Zeeuwse Bibliotheek uiteenlopende activiteiten op het gebied van Nederlandse en buitenlandse in de vorm van lezingen, debatten en boekpre sentaties. SLAZ is een samenwerkings verband tussen boekhandel De Drvkkery en de Zeeuwse Bibliotheek. Ernest van der Kwast wordt op 1 januari 1981 geboren in Bombay, India. In zijn eerste levensjaar emi greert hij met zijn familie naar Nederland. In 1999 - het jaar waarin Ernest eindexa men doet - debuteert hij met een kort verhaal in literair tijdschrift Passionate. Met Jorg Schellekens lanceert Ernest in 2001 het literaire podium Nur Literatur. Februari 2005 verschijnt zijn officiële debuut Soms zijn dingen mooier als er mensen klappen. Mama Tandoori is zijn laatste roman en vertelt het geroman tiseerde verhaal van de Indiase moeder van Ernest van der Kwast. Ze leeft bij het motto 'Gratis is goed' en heeft altijd een deegroller op zak. Een toneelbewerking van Mama Tandoori is te zien op woensdag 25 april te zien in de Stadsschouwburg Middelburg. De lezing is dinsdag 7 februari om 20.00 uur in de aula van de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg Kaarten zijn te koop bij de Drvkkery en de Klanten service van de Zeeuwse Bi bliotheek of via de website www.zeeuwsebibliotheek.nl Vlissingen Het Aulosconsort bestaat uit bekende musisci uit het Zeeuws Orkest. Volgende week zaterdag, 11 februari, treedt dit ensemble op in de Vlis- singse Sint Jacobskerk. Bij dit optreden wordt het ensemble versterkt door de jonge trom petvirtuoos Floris Onstwedder en de solist Victor Kruis op de oboe d'amore (hobo van de liefde). Floris was in 2009 ook live op de TV te zien bij het Prinsengrachtconcert te Amsterdam. Het concert biedt een fraaie bloemlezing uit het barokre- pertoire voor hobo en fagot. Het Concert begint om 20.00 uur en duurt inclusief de pauze tot ongeveer 22.00 uur. Na dere informatie is te vinden op www.aulosconsort.nl Toegangskaarten zijn te koop aan de kassa van de kerk. De voorverkoop vindt in Vlissingen plaats bij de boekhandels 't Spui (Oude Markt), Bestevaer (Scheldestraat) en Primera (Lange Zelke). Lezersmenu is geldig t/m 29 februari 2012 Om teleurstellingen te voorkomen raden we aan om tijdig te reserveren Beursplein II - 4381 CA - Vlissingen - Tel. 0118 - 430401 Restaurant Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-551526 27,50 p.p. Grieks Specialiteiten Restaurant op de totale rekening tegen inlevering van deze advertentie. Alléén geldig in het restaurant van 1 t/m 29 februari 2012 Lange Noordstraat 14 wü zijn Middelburg Tel. 0118-650010 van 16.30 www.onassisrestaurant.nl tot 21.30 uur Drumcat is een slagwerkgroep die uit zeven Koreaanse drumdames bestaat. Alle muziekstijlen komen voorbij in hun opzwepende show, waarin de energie van de trommels spat. Jazz, techno, rock of klassiek? Deze pittige tantes weten er wel raad mee. Met hun precisie en kracht maken ze een overrompelende in druk. Woensdag 1 februari staan ze in theater De Mythe in Goes. De voorstel ling begint om 20.00 uur. Kaarten: www.theaterverkoopzeeland.nl FOTO: PR met o.a.: Maïssoep, enchiladas, 6urritos, varkenshaas, spareribs, fajitas hjp/gamaaC, chichenwings, pCato de nachos, visschotel, Mexicaanse aardappelscho tef, champignons in hpofloohroomsaus gegratineerd met haas, tacos, en de 6eroemde hip in mole pohlano (pittige Mexicaanse chocoladesaus), enz. enz.

de Faam | 2012 | | pagina 35