Final Sale by SheShoes Clowns maken ziek en ouderen aan het GERARD* 't_ Grmtesckmt Mineola's Spruitjes Mangos Witlof Huur een auto met onbeperkte kilometers! Martin Gaus Hondenschool Goes verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl TE KOOP GEVRAAGD: GOUD HEERLIJKE WINTER SKISLOF 8,25 ROOMBOTERCAKE 3,25 MEERGRANENBROOD 1,40 POLDERBROODJE 1,00 voor een vitaminekuurtje... mooie grote 10 voor per stuk STEE RIN REE fNT personenauto 7 dagen vanaf 140,- all-in* 9-persoonsbus 7 dagen vanaf 385,- all-in* www.sternrent.nl/actie Begint u een nieuw bedrijf? Bel dan De Faam! Tot 50% KORTING 2e artikel 10% EXTRA KORTING OP OP Geldig t/m 15 februari 2012 St. Jacobsstraat 8 Vlissingen www.woneninbestevaer.nl Voorstelling Thomas De Stoomlocomotief Trainingslocatie: indoor en outdoor in Goes Gebr. Spijkerstraat 1 - iedere week instroom in de puppyles - iedere maand start een basiscursus - gedragstherapie, workshops, vervolgcursussen Martin Gaus www.martingausgoes.nl 06-46235284 ROY4LCKNIN 'Je speelt vanuit je buik en dat is toch wei het allermooiste' Prachtige appartementen vanaf 289.000,- v.o.n 9)11111111 miimu Altijd actueel: de-faam.nl Oud (sloop-) goud zoals armbanden, ringen, colliers etc. Tevens zilver zoals guldens, rijksdaalders, tientjes en sieraden. U ontvangt EEN HOGE, EERLIJKE PRIJS Iedere vrijdagmiddag in Middelburg in het Ontmoetingscentrum in Winkelcentrum Dauwendaele van 13.00 - 16.00 uur. Legitimatie verplicht. Piet Lukas, tel. 0118-639974 06-24248500. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde van de Betere Banketbakkers I follow us on [tuMttcr zo sappig, je hoort het bijna klotsen... gezond en rond 500 gram prima draadloze gewoon lekkeren voordelig 500 gram www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle Marie Curieweg 5b, 4389 WB Ritthem T 0900 8802 "Op deze actie zijn de algemene huurvoorwaarden van toepassing. STERIN j mobility matters Opent u een nieuw bedrijf of winkel? Is er een jubileum of een bijzondere gebeurtenis of heeft u een gewel dig nieuw product? Bel ons en we bekijken hoe we u kunnen helpen. www.de-faam.nl 'é^U. Win kaarten Rob de Nijs Lees meer @DWKdefaam Win #GRATIS kaarten voor het concert van Rob de Nijs op vrijdag 10 februari in de Stadsschouwburg in Middelburg! dé Weekkrant: http://bit.ly/xGdDiX Wat is er nu mooier dan een ziek kind opvrolijken of een eenzame oude vrouw vreselijk aan het lachen maken? Frederieke Scheer uit Middelburg en Jacomien van Stee uit Borssele konden niets mooiers bedenken en maakten er hun beroep van. Sinds kort staan ze officieel ingeschreven bij de Kamer van Koophandel als de Zeeuwse Clowns. Rachel ucm Westen Middelburg Beide dames volgden een to neelopleiding in Middelburg en ontmoetten elkaar na af loop van een voorstelling in de foyer. Die eerste avond klikte het gelijk ontzettend goed. Zo goed zelfs, dat ze al vrij snel besloten om sa men een duo te vormen. Een clownsduo wel te verstaan. Een clown ben je trouwens niet zomaar. Er wordt wel gedacht dat een clown alleen maar de lolbroek uithangt, maar volgens Frederieke komt er heel wat meer bij kijken. "We hebben allebei clownworkshops gevolgd", legt ze uit. "Natuurlijk is een clown leuk en grappig en ook een beetje dommig, maar ze vinden zichzelf al tijd geweldig en ze zijn ook altijd positief. Dat is natuur lijk wel heel mooi", vindt ze. "Als clown moet je op zoek gaan naar het kind in jezelf', gaat ze verder. "Je stippelt niet van tevoren uit wat je gaat zeggen of wat je gaat doen, maar je speelt vanuit je buik en dat is toch wel het allermooiste." Naarmate ze meer vertelt over haar leven als clown wordt ze steeds en thousiaster. Je gaat vanzelf glimlachen als je naar haar Goes Eindelijk is het zover. Thomas De Stoomloco motief, bekend van de succesvolle tv-serie, is dit seizoen te zien in een ge weldige familievoorstel ling voor de allerkleinste theaterbezoekers en hun (grootouders. Op vrijdag 18 februari beleeft Tho mas De Stoomlocomotief een bijzonder avontuur in de Theater de Mythe. Uiteraard komen alle be kende figuren uit de TV- serie voorbij, waaronder Thomas en zijn vrienden Percy, James en Gordon. De rol van Dikke Contro leur wordt gespeeld door verhaal luistert. Het gegeven dat beide dames uit het bedrijfsle ven komen, maakt hun verhaal helemaal bijzonder. Frederieke werkte op een groot kantoor, maar ruilde haar keurslijf in voor een vrolijk clownspak. "Ja, het is een goede keus geweest", zegt ze stellig. "Ik ben het ge lukkigst met mijn clownsneus op." Ook haar collega Jacomien is altijd druk geweest in het bedrijfsleven, maar op een ge geven moment kwam daar een eind aan. "Cabaret heeft mij al tijd al gegrepen", laat ze weten. "Ik wilde graag iets in die rich ting gaan doen, iets positiefs. Tijdens de toneelopleiding in Middelburg ontmoette ik een dramadocent die clown was en toen gebeurde het. De vonk van het fenomeen clown sloeg over. Het leek wel een soort verliefd heid." Tijdens hun stageperiode in een Peter Lusse, ondermeer bekend van de comedyserie 'Vrienden voor het leven'. De voorstelling wordt geproduceerd door Van Hoorne Theaterproducties. Waat gaat de productie over? Het hele station is in rep en roer, want het circus komt naar de stad. De Dikke Controleur heeft zijn beste pak aangetrok ken, het perron is geveegd en de treinen zijn gepoetst. Maar als blijkt dat de circuswagen niet op Jacomien (links) en Frederieke verruilden het bedrijfsleven voor een tijd kan zijn dreigt het hele feest niet door te gaan. Zal het Thomas en zijn vrienden lukken om het Circus toch op tijd naar de stad te krij gen? De voorstelling is 18 fe bruari te zien aan het Bleek veld 1 in Goes om 14.00 en 16.00 uur. Kaarten kosten 18,50 euro. Reserveringen: 0900-3300033. Kinderen die verkleed komen maken kans op een mooie prijs. Wonen aan het water in het centrum van Vlissingen

de Faam | 2012 | | pagina 2