M9s S Saigon Genieten in Duitsland! Landal GreenParks Tweede kaart 50% korting Miss Saigon: klassieker die u gezien moet hebben! TOT WEL 70% KORTING VAN DE ORIGINELE PRIJS Restanten dekbedovertrekken van topmerken webshop: www.devlijtlinolux.nl DE VLIJT LINNEN Nieuwe prijzen bij fotowedstrijd Winst en verlies Lezersactie Win een voor 2 personen ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Lezersactie o.a. Essenza, Vandyck, Beddinghouse, Cinderella,Livello Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 Middelburg Lange Viele 11-13 Tel. (0118) 67 44 00, j Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 februari 2012 De Faam pagina 21 In vier weken tijd is een groot aantal winterfoto's geplaatst op deweekkrant. nl. In de loop van deze week zullen de winnaars van de ja- nuariprijzen bekend worden gemaakt. De winter is echter nog niet voorbij en dat bete kent: nieuwe prijzen! Plaats vanaf 1 februari fo to's rond het thema 'Winter en gezelligheid' een maak kans op één van de volgende prijzen: een arrangement van Pharos reizen naar het Sauerland; een van de drie pakketen met de spellen Ro- lit, Triominos, Rummikub en Woordzoeker; een van de tien exemplaren van de thriller Bloedrood is de nacht van Urban Waite. Plaats een foto, roep vrien den op te stemmen en win! www.deweekkrant.nl Met de Serie Q heeft Jussi Adler-Olsen zijn naam ge vestigd onder liefhebbers van het spannende boek. Voorafgaand aan de serie pu bliceerde Adler-Olsen echter al Het Washingtondecreet. Dat boek is nu alsnog bij Prome theus verschenen. De lezer wordt meegenomen naar een turbulente tijd rond de Amerikaanse verkiezingen. Bij een moordaanslag komt de hoogzwangere tweede vrouw van kandidaat Bruce Jansen om het leven. De ver denking valt op de vader van een medewerkster van Jansen en de roep om strenge straf fen neemt toe. Voer om eens goed over na te denken! Genieten is het sleu telwoord! Bij Landal GreenParks geniet u van de natuur, het knisperen van de blaadjes onder uw voeten en de eekhoorntjes die rondom uw bungalow aan het spelen zijn. Op de bungalowparken midden in de natuur ervaart u zelf hoe ontspannend ruimte en stilte kan zijn. Speciaal voor u heeft Landal GreenParks het Wegener Com- fortarrangement samengesteld op diverse parken in Duitsland! Het Wegener Comfortarran- gement is inclusief: Verblijf in een standaard bungalow Fles wijn en welkomstpre sentje in de bungalow Bedlinnen en opgemaakte bedden bij aankomst Keuken- en handdoekenpak ket Toeristenbelasting en reser- veringskosten Informatie en reserveren Voor meer informatie, reserve ringen en voorwaarden: Landal GreenParks via tel 0900 - 8842 0,20 p. min.) o.v.v.: WEG31L of kijk op www.landal.nl/wege- ner. Actievoorwaarden Deze aanbieding geldt: alleen voor nieuwe reserveringen en geldt niet in combinatie met an dere acties, kortingen, spaarpro gramma's en voordeelcheques. Uitbetaling in contanten of vergoeding anderszins is niet mogelijk. De beschikbaarheid van bungalows voor deze aan bieding kan per aankomstdatum verschillen en is beperkt. Prijs wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Miss Saigon is de musi- calklassieker die u gezien moet hebben. Meer dan 33 miljoen bezoekers wereld wijd gingen u voor en zagen dit indrukwekkende en stoe re verhaal over de meesle pende liefde tussen de Ame rikaanse soldaat Chris en het Vietnamese meisje Kim in het magische Saigon. Tijdens de plotselinge ont ruiming worden de twee ge liefden op abrupte wijze uit elkaar gehaald. Hij wordt naar de Verenigde Staten teruggebracht, terwijl zij achterblijft in een wereld vol geheimen. Vinden zij elkaar ooit nog terug..? De hoofdrollen in de mu sical worden gespeeld door Stanley Burleson (De rege laar), Na-Young Jeon (Kim), Ton Sieben (Chris), Brigitte Heitzer (Ellen), Edwin Jon- ker (John) en Kok-Hwa Lie (Thuy). Miss Saigon is exclusief te zien in het centraal gelegen Beatrix Theater in Utrecht. Speciaal voor lezers van dé Weekkrant is er een mooie aan bieding. Boek kaarten voor de musical en krijg 50 procent kor ting op elke tweede kaart* Boek nu de kaarten met kor ting! See tickets 0900 1353 o.v.v Weekkrant Geldig voor voorstellingen in februari en maart, OP=OP! Kijk voor de voorwaarden op www.musicals.nl/weekkrant Drama, liefde en muziek in Miss Saigon. FOTO: ROY BEUSKER Hl

de Faam | 2012 | | pagina 21