3.00 groentehal Heeft u iets interessants te meiden mail dan: red. faam@whm.wegener.nl Middelburgs nieuws 20 stuks Mail de redactie uw nieuws! Awkward i in De Spot Strijd om de Westerschelde Workshop worship for Kids Redmond O'Hanlon Internationale dansen leren Popsongs met strijkkwartet r Sinaasappels Hand/pers Actueel: - Wij verzorgen Odin groente en fruitabonnementen - Wij verkopen ook losse biologische groente en fruit. Spanjaardstraat 18 Langeviele 013,8-612229 0118-640944 wvsw.groentehal-middelbarg.nl groentelial<g>live.nl Aanbiedingen geldig van wo 11-1 t/m di 17-1 Verkoop uuinterbanden Verhuur winterhanden verhuur Ski-koffers Verhuur sneeuuukettingen Middelburgs Kort Of zet het op: www.de-faam.nl. In De Faam is elke week een pa gina met kort Middelburgs nieuws te vinden, voor nieuws uit de hele gemeente dus ook uit Arnemui- den en Nieuw- en Sint Joosland! www.de-faam.nl Altijd actueel: de-faam.nl Middelburg De man achter awkward i is de Groningse singer-songwriter Djurre de Haan. hawkward i debuteerde twee jaar geleden met het succesvolle album I Should Really Whisper. En 17 oktober is het nieuwe album Everything On Wheels ver schenen. Het is een persoonlijk en intens album, elk van de elf nummers opent de deur tot een telkens weer opnieuw ver rassende schatkamer waarin de rijke instrumentatie met viool, cello, mandoline, gitaar, percussie en zang de eenvoud geen geweld aan doet. Met het ijzersterke Westvlaamse Het Zesde Metaal (solo) als sup port, staat awkward i vrijdag 28 januari in de Spot. De zaal gaat om 21.00 uur open en entree is 8,50 voor CJP en 7 euro voor studenten. Met het ijzersterke Het Zesde Metaal (solo) als support, staat awkward i vrijdag 28 januari in de Spot. FOTO: TIM KNOL "3 u7UJiu.despotmiddelburg.nl Middelburg Op uitnodiging van de Heem kundige Kring Walcheren houdt Hans Sakkers op woens dag 25 januari een lezing over de rol van Enigma in de strijd was een keerpunt in de oorlog. Het begint om 20.00 uur in de aula van de Zeeuwse Biblio theek aan de Kousteensedijk 7 in Middelburg. Ook niet-leden zijn welkom. www.hkwalcheren.nl om de Westerschelde. Hans Sakkers schreef een boek over dit onderwerp. Hij won samen met Hans Houterman in 2011 de HKW-Cultuurfondsprijs. Enigma was de codeermachine van de Duitse strijdkrachten in de Tweede wereldoorlog. Het kraken van de Enigmacode Middelburg Lee Ann Vermeulen geeft op woensdag 25 januari een workshop worship for Kids. Ouders, kinderwerkers, zangleiders en andere be langstellenden zijn van harte welkom. Worship voor kids is een workshop bedoeld voor kinderwerkers en iedereen die in de kerk betrokken is bij de muziek. Samen wordt er eerst gepraat wat er voor kinderen wordt gedaan in de gemeente en daarna gaat Lee Ann op maat aan de slag met de groep. Ook kan hierbij dansen worden meegenomen. Het begint om 19.30 uur in de Fontein aan de Kruitmolenlaan 70 in Middel burg. Deelname is gratis. Middelburg De Britse schrijver, bioloog, wereldreiziger en televisie maker Redmond O'Hanlon brengt vrijdag 3 februari een bezoek aan de Drvkkery. O'Hanlon staat bekend om zijn gevoel voor humor, zijn zelfspot en zijn kennis over rei zen, biologie en geschiedenis. Alexander Reeuwijk interviewt de Britse bioloog vanaf 16.00 Middelburg Chiel Labruijère heeft het initiatief genomen om een dansgroep Internationale dans te beginnen in Middelburg op donderdag 19 januari. Wekelijks op een recreatieve maar intensieve wijze dansen met elkaar. De keuze van de muziek is internationaal. De dansavond staat onder leiding van Maartje Spuesens, dans- specialist Folklore uit Sas van Gent. Het is iedere donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum Palet in Mid delburg. Meer informatie via 0118-636020. Middelburg Fragile speelt op zaterdag 14 januari in de Brasserie van de Drvkkerij. Fragile heeft een eigen internationaal geluid. De combinatie van vakkundige muzikanten, de stem van Aad van Os, soepele arrangemen ten en een uitgekiend repertoi re van klassieke popsongs zorgt voor een bijzondere ervaring. Het is van 16.00 tot 17.30 uur en toegang is gratis. (vraag vrijblijvend om informatie in onze winkels) fil€DHM H6INK6NSZFIND B.V.

de Faam | 2012 | | pagina 6