VlissingenHartje gaat dit jaar door FIT ALL Fitness Health Aktieü Aktieü Aktieü Computerinloop van HCC lil voor 22 januari inschrijven gelijk starten met fitnessen géén startkosten (normaal €37,50) pas betalen vanaf maart 2012 Zorg zelf voor de winter met je foto en win! Wie kent deze hond? Winterfoto's insturen! Winterfoto Muziek in 't Gasthuis JVOZ afscheid Hans de Nooijer Ruim 60 Vlissingse bedrijven zorgen voor geweldige prijzen "In 2012 zijn er elke maand 2 winnaars van 1500 euro! Bovenlip Kin Bikinilijn Oksels Rug Onderbenen normaal normaal normaal normaal normaal normaal 30,00 30,00 60,00 45,00 170,00 170,00 nu nu nu nu nu nu Deze actie geldt tot 31 januari op een kuur. Wij hebben nu de beste apparatuur en het beste koelingssysteem waardoor de behandeling zo goed als pijnloos is. Bel voor een gratis consult! TAMARA Tamara Totaal Verzorging Podium 3 Middelburg 0118-418888 vvww.tamaratotaalverzorging.nl 1! tamaratotaal@zeelandnet.nl rf) uesmii-ws it BODYBALANGE Ga naar onze website: www.fitforallmiddelburg.nl klik vervolgens op de link "gratis try-out pas" en download uw deelname bew www.fitforallmiddelburg.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 januari 2012 De Faam pagina 5 www.de-faam.nl Op het strand van Dishoek is woens dag 4 januari een dood hondje aangetroffen. De eigenaar van het hondje is nog onbekend. Amivedi Walcheren is op zoek naar informatie. Mail: margag@zeelandnet.nl Middelburg Het Middelburgs Muziek Korps treedt op zaterdag 14 januari op in SVRZ locatie 't Gasthuis in Middelburg. Ze verzorgen vanaf 14.30 uur een nieuwjaarsconcert in de hal van het Centrum voor Zorg en Reactivering aan het Noordpoortplein in Middel burg, van mooie ballades tot vrolijke meezingers en van blazers tot slagwerkers. Vlissingen Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ) heeft in goed overleg met JVOZ Al trainer Hans de Nooijer besloten uit elkaar te gaan. Hans is afgelopen seizoen begonnen bij JVOZ als trai ner van Al, dat momenteel op de 8e plaats van de 4e Di visie zaterdag staat. Als voor malig trainer bij de senioren, spreekt Hans die ambitie ook weer voor volgend seizoen uit. De nieuwe trainer van JVOZ Al voor 2012/2013 is Gérard de Nooijer. Elke maand was er vorig jaar een inwoner uit Vlissingen, die een gigantisch prijzen pakket van het Vlissingen Hartje kreeg. Beschikbaar gesteld door ruim zestig ondernemers uit de detail handel, horeca en van de weekmarkt. De Prijzenpot vertegenwoordigde een waarde van 1500 euro aan artikelen en cheques. Mooi nieuws is dat het Vlissingen Hartje dit jaar doorgaat. Ellen De Vriend P Vlissingen Initiatiefnemer Toon Poppe, gaat er in samenwerking met De Faam, mee verder. "Er is een nieuw logo ontworpen met de kleuren van een ondergaan de zon op de Westerschelde, de skyline van de Vlissingse Boulevard vertegenwoordigen de mogelijkheden die Vlissin gen heeft", vertelt Poppe. Hij is trots op het succes van het VlissingenHartje, waarvoor hij zich bijzonder heeft ingespan nen. "Al na enkele maanden wilden Vlissingers graag op de foto bij een deelnemende on dernemer. Toen was de actie al bekend", lacht hij. Poppe maakt tientallen foto's per maand bij deelnemende bedrijven, die herkenbaar zijn aan de Vlissin genHartje sticker. Bovendien staan deelnemende bedrijven maandelijks op de Vlissingen- pagina's in De Faam. Vanaf deze maand krijgen maandelijks twee winnaars, één man en één vrouw, het schitte rende prijzenpakket. De eerste twee winnaars staan woensdag 25 januariin De Faam. En alle gemaakte foto's komen op de website www.hetvlissingen- hartje.nl. Een notaris trekt hieruit de winnaars. Een greep uit het prijzenpakket, dat ook op de website staat: een bloemen bon van Vereniging Winkelcen trum Vlissingen; een cursus van Stichting Medical First; brand deken van BHV training; huis dierpakket van dierenspeciaal zaak Dobey; knipbon van Hem en Haar; daghap bij Café Soif; etentje bij Restaurant de Vis- sershaven/Small Talk; wasbeurt in de wasstraat van autobedrijf Murre, etc. Poppe is nog actief op zoek naar meer ondernemers in Oost-Souburg om aan de ac tie mee te doen. Vlissingen HCC houdt op maandag 16 januari een bijeenkomst voor computergebruikers in het Wijkcentrum Open Hof in Vlissingen. De avond aan de Alexander Gogelweg 59 (Paauwenburg) is van 19.30- 22.00 uur. Toegang is gratis, ook voor niet leden van HCC. Walcheren Na de vele kerstfoto's heeft Wegener Media nu een nieuwe wedstrijd. Plaats een winterfoto en maak kans op leuke prijzen! Plaats een foto en nodig vrienden, familieleden en bekenden uit om hierop te stemmen. De actie loopt tot eind januari, www.deweekkrant.nl/thema-albums/winter iji»»S|P«»bBI 17,50 17,50 35,00 30,00 100,00 120,00 TO TA TOTAAL VERZORGING Podium 3 - 4337 WV - Middelburg - 0118-629440 - info@fitforalimiddelburg.nl CB5QI rTiTïïTïïïï" jlj/HI] (i.s.m. jaar abonnement) Volg ons ook via: Kijk voor het volledige groepslessenrooster op onze website. SS

de Faam | 2012 | | pagina 5