Deel je passie doe mee ononis svv werkt met u 1 e automonteur met APK Doe met je foto alsof de winter toch nog gekomen is Lees naast de column van deze week ook alle eerdere bijdragen Fotowedstrijd Studenten HZ in Nehalennia wELc°nE Henk Spaan Politie zoekt getuigen diefstal Bekendmaking verordeningen Orionis Walcheren Een nieuwe uitdaging ih 2012!? Jan Hop Goes merkdealer van: Jeep - Lancia - Subaru - SsangYong, is op zoek naar: 40 uur per week Voor meer info en contact: www.hopgoes.nl/monteur ruime woonkamer tuin op het westen -f 5 minuten fietsen vai .et centrum Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 januari 2012 De Faam pagina 41 www.de-faam.nl Middelburg Leerlingen van de tweede klassen Havo en Vwo van de technasiumafdeling van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap in Middelburg, worden bij hun project 'Dagrugzak' begeleid door studenten van de Ho geschool Zeeland in Vlissin- gen. Omdat het hierbij gaat om buitenlandse studenten vindt deze begeleiding plaats in het Engels. In het project Dagrugzak hebben de leer lingen bij het vak Onder zoek en Ontwerpen (O&O), de opdracht gekregen om voor de Toeristshop in Mid delburg een rugzak te ont werpen die bestemd is voor de mensen die een bezoek brengen aan deze stad. Eerst maken ze analyses en komen daarna tot een programma van eisen. Hierbij krijgen de leerlingen ondersteuning van Nederlands sprekende HZ studenten. Vervolgens gaan ze ontwerpen. Ze leren eerst een mindmap te maken en daarna een prototype. Het eindresultaat wordt volgende week gepresenteerd aan de opdrachtgever. www.deweekkrant.nl/spaan Scoop roept lezers op om mee te doen aan de Week van de Amateurkunst Zeeland. Dit jaar is het suc cesvolle evenement van 2 tot en met 9 juni. De inschrij vingen gaan nu van start! Ellen De Vriend Middelburg "Speel je in een band, dans je flamenco, maak je keramiek of doe je aan poëzie? Geef je drumsessies of misschien wel straattheaterworkshops? Zing je in een zeemanskoor of soleer je als jazz-zangeres? En wil je die passie delen met een groot publiek? Doe dan eens mee aan de Week van de Amateur kunst", stelt Barbara Audenaert van Scoop. In Nederland zijn maar liefst acht miljoen men sen in hun vrije tijd actief bezig met kunst. Tijdens de Week van de Amateurkunst worden deze liefhebbers overal in het land in de spotlights gezet, zodat al dat talent eens goed zichtbaar wordt gemaakt. De WAK is al een begrip aan het worden, want in Vlaanderen wordt de WAK alweer voor het zeventiende jaar georganiseerd. Zeeland had de Nederlandse primeur en orga niseerde de WAK zes jaar gele den voor het eerst in Nederland. Zin om mee te doen, alleen of met een groep? De WAK bied je een breed podium. In Bijna alle Zeeuwse gemeenten wordt wel een WAK georganiseerd. Kijk bij wie je moet zijn om je in jouw gemeente aan te melden. Direct een activiteit aanmelden via deze site kan ook. www.wakzeeland.nl Goes Afgelopen zondag, 8 janu ari, is ingebroken in een bedrijfspand gelegen aan de Albert Plesmanweg in Goes. Er is bij deze inbraak een blauwe vrachtauto gestolen van het merk Mercedes, kenteken BR-HD-57, met het opschrift Toyabanden en Auto Unie Zeeland. Ook zijn er onder andere pallets met accu's, een geldbedrag en autoradio gestolen. De gestolen vrachtauto is in middels door de politie te ruggevonden in de Jacob Roggeveenstraat in Goes. De politie verzoekt getuigen van deze inbraak en perso nen die mogelijk de blauwe vrachtauto zondagochtend hebben zien rijden contact op te nemen met het politie bureau in Goes of te bellen naar 0900-8844. walcheren ff' Het algemeen bestuur van Orionis Walcheren maakt bekend op 23 december 2011 de hierna ge noemde verordeningen te hebben vastgesteld: Afstemmingsverordening Wet werk en bijstand/Besluit bijstandverlening Zelfstandigen 2004 Afstemmingsverordening IOAW/IOAZ Re-integratieverordening Wet werk en bijstand Verordening toeslagen en verlagingen Wet werk en bijstand Verordening Langdurigheidstoeslag 2012 Verordening Sociale Cliëntenraad Deze verordeningen zijn in werking getreden op 1 januari 2012. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij Orionis Walcheren, telefoon 0118-432700. De verordeningen liggen vanaf woensdag 11 januari 2012 tot 1 maart 2012 voor een ieder tijdens kantooruren ter inzage in de publiekshal van: Het Stadskantoor van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg Het stadhuis van de gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg Het stadhuis van de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen Vlissingen, 9 januari 2012 Aan WAK Zeeland kan iedereen meedoen. Interesse?- -a „J- rife?-'*Tv'-, 7 L M2 Makelaars j wvrw.m2makelaars.nl f 0118 442200 Dingemanse Makelaars www.dingemansemakelaars.nl 0U8''650575

de Faam | 2012 | | pagina 41