ai 25 iaar dé wasstraat wan Zeeland met handmatige voorwwas Audi pakt populaire A4 aan AUTOWASSTRAAT vd Jagt-Willemse www.autowassenzeeland.nl Autobedrijf Veerse Dam wint nieuwe scooter Adverteren op deze AutoNieuws pagina? Bei dan 088-0130916 Zeeuws AutoNieuws H— Adverteren op AutoNieuws? Nieuwbouw Autobedrijf Schmitz Gratis 5 liter kant en klaar ruitensproeiervloeistof/-antivries bij het opwaarderen van uw waspas of bij aanschaf van een waspas Gratis stofzuigen na elke wasbeurt Met uw WAS heeft u de volgende voordelen: Auto Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Dave Hannewijk en Jan Ypma bij de gewonnen scooter. Goes Vlissingen Bij wijze van oudejaarsge- schenk kreeg de Zeeuwse bandengroothandel Auto Unie van een bandenfabrikant een splinternieuwe scooter cadeau. De Autounie op zijn beurt heeft dezé scooter weer verloot onder de detailhandelaren waar zij zaken mee doen. De gelukkige winnaar die uit de hoge hoed kwam was Auto bedrijf Veerse Dam. Dave Hannewijk ontving de prijs uit handen van Jan Ypma van de Auto Unie. Vlissingen Goes Audi heeft het succesmo del A4 aangepast. In het kielzog ging de sportievere S4 uiteraard mee. De eerste vernieuwde versies van het model bereiken in februari Zeeland. Dan is te zien dat het uiterlijk is aangescherpt en dat het interieur is verbe terd. Maar ook onderhuids zijn er wijzigingen door gevoerd. De nieuwe 1.8 TFSI (170 pk) is daarvan een goed voorbeeld. Die is 19 procent zuiniger dan zijn voorganger en door de gunstige C02-waarde goed voor 20 procent fiscale bijtelling. Die waarde heeft ook invloed op de prijsstel ling. De vernieuwde A4 heeft een instapprijs van 34.670 euro. De uiterlijke wijzigingen omvatten een sterker gebogen motor kap. Een ander detail is de scherpere aanzetting De A4 past weer bij de jongste huisstijl van Audi. van de hoeken van de grille. Ook platte mistlampen zijn geïntegreerd (rond voor de A4 Allroad quattro) en de luchtin laten in de voorbumper vallen op. De verlichting aan voor- en achterkant heeft een nieuw design en in de achterbumper is een diffuser verwerkt. Kwali tatief hoogwaardige afwerking accenten geven het interieur meer 'glans' en het bedienings gemak van onder andere de automatische transmissie, de airconditioning en MMI navi gatie plussysteem is verbeterd. Alle beschikbare motoren heb ben directe inspuiting, Middelburg Autobedrijf Schmitz is al dertig jaar een begrip aan de Middelburgse Noord- weg 355. Per 1 januari heeft zoon Dominic de zaak over genomen van zijn ouders. Meteen is ook de eerste paal geslagen voor een volledig nieuw pand, waardoor het bedrijf blijft voldoen aan de eisen die de huidige tijd stelt. "Met de steeds groter wordende auto's en het groeien van onze klantenkring is het alleen maar logisch dat o'ok onze huisvesting moest groeien," legt Dominic Schmitz uit. Tot aan de oplevering van de nieuwbouw, rond de bouwvakvakantie, kun nen klanten terecht aan de Oostperkweg 21 in Mid delburg. Heeft u een interessant nieuwtje uit de Zeeuwse Autowereld? De Faam besteedt hier graag aandacht aan. Stuur uw lokale autoberichten aan de redactie via red.faam@whm.wegener.nl AUTOWASSTRAAT vd Jagt - Willemse (tegenover Cl 000) Mercuriusweg 27, 4382 NI Vlissingen T 0118 419 051 OPENINGSTIJDEN maandag t/m zaterdag van 08.00 uur -18.00 uur 2ondag van 10.00 uur -17.00 uur Normale prijs AJASPAS prijs 13,50 11,50 €9,50 €6,50 €8,00 POLISH TOTAAL H— WAX BASIS

de Faam | 2012 | | pagina 35