3e Scheldeblues Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor eSke ruimte. vrijdag 13 januari van 14.00 -18.00 uur zaterdag 14 januari van 10.00 -16.00 uur Plafonds Sierlijsten Verlichting Volg Tim Coronel op weg naar Lima en win een van de prijzen Jarige van de week Win met de Dakar Rally Waarnemingen satelliet in 3D Bijeenkomst VOKK Exposities Walcheren terwijl de meubels blijven staan zonder hak- en breekwerk PLAMECO Plafonds van Gilst v.o, Columbusweg 3 4462 HA Goes Tel. 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl K?5|g Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 januari 2012 De Faam pagina 17 www.deweekkrant.nl/dakar Kent u iemand die volgende week jarig is en die u een taart gunt van Bliek Meesterbakkers? Stuur dan naam, adres, geboortedatum én een foto naar de redactie: red.faam@whm.wegener.nl Middelburg Het Natuurkundig Gezel schap houdt vrijdag 13 janu ari vanaf 19.30 uur de lezing Satellietwaarnemingen in 3D: geodesie, geofysica en geotechnologie. Hiervoor is prof. dr. ir. R. Hanssen van de TU-Delft, lucht- en ruimtevaarttechniek Re mote Sensing, uitgenodigd. De lezing is in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Entree is 5 euro en studen ten betalen de helft. Goes De Vereniging Ouders Kin deren en Kanker (VOKK) houdt op 18 januari een bij eenkomst in Goes. De avond is bedoeld voor ouders wiens kind op dit moment voor kanker wordt behandeld, voor kanker behandeld is geweest of wiens kind aan de ziekte is overleden. Het is van 20.00-22.00 uur. Meer informatie via Freddy de Burger, regiocoördinator Zuid-West: 0114-310435. Sharon Notebaart De Pluyme In expositieruimte De Pluy me in Middelburg is tot en met 28 januari de expositie 'WATCH' te zien. Jacky Bongers en haar cursisten van de Kunsteducatie Wal cheren laten een prachtige opstelling van vazen in alle soorten en maten zien. De Pluyme is elke donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur open. Rechtbank Middelburg Heieen van den Hooven is ópgegroeid in Zeeland en afgestudeerd als tuin- en landschapsvormgever. Zij exposeert tot en met 28 februari in de hal van de rechtbank in Middelburg met objecten van vilt. Hei een put inspiratie voor haar creaties uit onder andere de natuur, kleuren, zandstruc- turen, ijsvlaktes, steenvlak tes, rivierbeddingen, landen, culturen en verschillende versieringen. Bibliotheek 't Spui De Vlissingse kunstenaar Rob Meijer exposeert tot en met 5 maart een aantal van zijn werken in Bibliotheek 't Spui in Vlissingen. Onder de titel 'Leven we nog?' exposeert hij vijfentwintig pentekeningen die voorzien zijn van korte, pittige spreuken. Daarnaast wordt ook een dvd vertoond: een kort fil misch verslag over een moment uit het dagelijks leven van de gedreven kunstenaar. De Drvkkery Het resultaat van de samen werking tussen fotograaf Mar cel Kentin en leerlingen uit de dansklassen van het Vlissingse Scheldemond College is vanaf zaterdag 21 januari te bezichti gen in de Drvkkery in Middel burg. De expositie 'Dansen in een visioen' laat vijf prachtige foto's zien. Voordat deze expo sitie geopend wordt, geven de leerlingen om 14.30 uur een danspresentatie op de Markt. Om 15.00 uur wordt de ten toonstelling officieel geopend door Cisca van Dijk, voorzitter van DanZee, oud-directeur van de Rotterdamse Dansacademie en een autoriteit op het gebied van dans. Zij houdt een verhaal over de relatie tussen intensief dansen, sporten, muziek en de invloed daarvan op het brein van jonge adolescenten. Na twee succesvolle edities houden Wouter Verhelst en Sander Elderkamp voor de derde keer Scheldeblues. Dit festival is op 28 januari in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Tara De Vriend t> Vlissingen Het programma is weer divers, van boogie woogie tot folkmu ziek, van country tot rhythm and blues en van rock-'n-roll tot stevige bluesrock. The Blue Clay bijt het spits af op 28 ja nuari, de band waarin Elder kamp en Verhelst ook spelen. Naast eigen werk spelen zij ook folkmuziek en akoestische blues.The Blue Clay wordt deze avond bijgestaan door pianist Jan van den Berg en banjopicker Francis Levoy. Daarna speelt de Nederlandse bluesrockgitarist Bas Paarde- kooper met The Blew Crue. Zij zorgen voor een stevig portie bluesrock geïnspireerd door ar tiesten als Jimi Hendrix, Walter Trout en Stevie Ray Vaughan. Het repertoire bestaat uit het Britse bluesgigant Dr. Feelgood op Scheldeblues en 28 januari te zien in Vlissingen tijdens Scheldeblues. FOTO: P.R. te verwachten stevigere werk alsmede prachtige melodieuze ballades. De Britse rhythm and bluesband Dr. Feelgood sluit de avond af. Deze band is al jaren een fenomeen en nog steeds een van de meest populaire bands in de bluesrockwereld. Hun wereldsucces is een rij van hitsingles zoals: Roxette, Back in the Night, Milk and Alcohol, Down at the Docters, She does it Right, I'm A Hog For You en de onvergetelijke Going Back Home. Ze gaven de band hun eerste gouden plaat. Tijdens de pauzes speelt in het cafégedeelte de geweldige Amerikaanse pia nist Gene Taylor. Kaartverkoop Het festival begint om 19.30 uur en tickets zijn in de voor verkoop 15 en aan de kassa 20 euro. Online zijn tickets te koop via www.pedaal.nl. www.scheldeblues.nl '/V - Schone montage in één dag. - Zonder hakken en breken. - De meubels kunnen blijven staan. - Voor elke interieurstijl. - Verlichting naar wens. - Uit één geheel op maat gemaakt. Tijdens deze show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van de unieke en beproefde PLAMECO plafonds. GOES - "Jé moet hét produc zelf zien aldus Benno van Gilst plafondadviseur van Plameco- dealer van Gilst v.o.f. te Goes. Voor elke ruimte in huis: wooi kamer, keuken, hal, badkamer of slaapkamer is een Plameco plafond de perfecte en vooral duurzame oplossing. Het Plameco plafond is er in vele varianten, naar eigen keus en smaak. plameco plameco plameco plameco plameco plamr ameco plam. 3meco plame jmecot plame <méco| plameg. H LAMECOj plameco LAMECOj plameco :;<ÉÉMECo! Het Plameco plafond wordt vlak onder het bestaande plafond aangebracht; snel, vakkundig en zonder rommel. Dankzij de voorbereidingen in onze werk plaats en het slimme systeem kunnen de meubels gewoon blijven staan. Er is bijzonder veel keus in zowel structuur, kleur als afwerking en dus geschikt voor iedere stijl. Overal is functionele verlichting en/of sfeerverlichting te realiseren, dimbaar en/of met afstandbediening als men dat wil. Alles uit één hand, 's ochtends-beginnen en dezelfde dag klaar.

de Faam | 2012 | | pagina 17