Ook in 2012 bont u bij ons verzekerd van de beste zorg VLISSINGEN 29 Dec. 8:00-18:00 30 Dec. 8:00 -21:00 31 Dec. 8:00 -17:00 Heeft u iets interessants te melden mail dan: red. faam@whm.wegener.nl Vlissings nieuws Mail ons uw nieuws! Activiteiten voor kinderen Concert van Ons Genoegen Muziekoptreden van Kadant Concert met toppers Boekenruil Oudej aarsbingo Jamsessie VUURWERK VERKOOPDAGEN BD STORE Achter de Houttuinen 34, Middelburg Let op NU GRATIS PARKEREN 29,30 en 31 December Mediq Apotheek heeft met alle zorgverzekeraars afspraken over de beste zorg voor uw geneesmiddelengebruik. iMNfVtëHT mm AL mm Vlissings Kort Altijd actueel: de-faam.nl Of plaats het op onze site: www.de-faam.nl Op een speciale pagina in De Faam is elke week het korte Vlissingse nieuws te vinden uit de hele gemeente. Heeft u een interessant bericht, stuur het dan: red.faam@whm.wegener.nl www.dë-faam.nl M N T Vlissingen In de Kerstvakantie houdt Stichting Palladium allerlei activiteiten voor kinderen van 4 t/m 16 jaar. Er is een kind en ouder yoga workshop; twee Test je kracht! activitei ten (waarbij je je kracht kunt meten met je vrienden) en op Speluitleen 't Fort is op woens dag een filmmiddag. Verder is er een bezoek aan handboog schietvereniging d'Eendracht; een workshop ketting of armband ontwerpen en het gymspel Apenkooien XL. Vlissingen De Koninklijke Harmonie Ons Genoegen geeft tradi tioneel een Nieuwjaarscon cert in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Op 7 januari zijn Ons Genoegen heeft de bezetting van een symfonisch blaas- orkest en bestaat uit ruim vijftig leden. FOTO: P R. zij te beluisteren samen met popkoor Flashback uit Goes, een veelzijdig popkoor onder leiding van Léon Bours. Het repertoire bestaat uit popmu ziek van vroeger en nu. Ons Genoegen uit Vlissingen staat onder leiding van dirigent Lucas van Waeyenberge. Het thema van de avond is: On the Move? Harmonieorkest en popkoor brengen hun eigen programma maar zij treden ook gezamenlijk op met speciaal voor deze gelegenheid geschreven arrangementen. Kaarten kosten 12,50 euro en in de voorverkoop bij Boek handel 't Spui 10 euro. Het begint om 19.30 uur. Vlissingen Symfonieorkest'Kadant geeft op donderdag 29 december een optreden in Zorgcentrum Ter Reede. Dit orkest uit Goes en'omstreken bestaat uit 15 geschoolde muzikanten en speelt klassieke muziek. Het begint om 19.30 uur en entree is gratis. Souburg In de sfeervolle historische kerk van Souburg is 30 de cember vanaf 20.00 uur een uniek eindejaarsconcert. Drie Zeeuwse topmusici treden dan op in een volstrekt nieuwe samenstelling. Het gaat om Mathieu van Bellen (viool), Christan Blaha (vleugel) en bariton Rob van der Meule. De toegang tot het concert is in de voorverkoop 12,50 euro, voor vrienden 10 euro. De kaarten zijn te koop bij: Bruna en Primera in Souburg, De Vrijbuiter in Souburg en de Primera in Vlissingen. Aan de zaal zijn kaarten 15 euro. Vlissingen De meeste boeken leest men maar één keer. Daarna staan ze vaak te verstoffen in de kast. Bi bliotheek 't Spui in Vlissingen biedt deze boeken een tweede kans. In de decembermaand houdt de bibliotheek de actie Boek en Ruil. Iedereen kan een boek afgeven bij de balie van de bibliotheek. Dat moet een romans zijn of een kookboeken. Als het boek in een goede staat is, mag direct een ander boek uitgekozen worden. Omdat de boeken ingepakt worden in cadeaupapier is het is een ver rassing welke nieuw boek men mee naar huis neemt. Vlissingen Stichting Werkt voor Ouderen sluit het oude jaar af met een traditionele oudejaarsbingo op woensdag 28 december. Er zijn mooie cadeau's voor de winnaars. Het begint om 14.00 uur in Grand Café De Schutterij. Deelname kost 3,50 euro inclusief koffie of thee en een oliebol. Vlissingen Stichting Palladium houdt op vrijdag 30 december een jamsessie in Sociaal Cultureel Centrum De Paljas in Vlissin gen. Het is van 19.30 tot 22.30 uur en deelname is gratis. Tijdens de jamsessie kunnen muzikanten en bandjes hun talenten tonen op het podium.

de Faam | 2011 | | pagina 4