Hometown NYE Na 37 jaar sluiten wij onze deur voorgoed es Nieuwe Carwash Murre in Middelburg is geopend Winterzon Costa del Sol 4* hotel incl. excursies HP 8 dagen vanaf 399 p.p. OuderenNieuws op de gehele collectie van G-star- Firetrap - Kuyichi - Dept Denim - Cast Iron Björn Borg - Muchachomalo - Maskovic lacobsstraat 26 - Vlissingen ïSSS IJl ff Wij helpen u graag vergelijken. Reisaanbieding Arke Top 2000 Soulism x Twijfel over uw energieprijs? Slapen bij de beste hotelketen van Nederland! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 december 2011 De Faam pagina 7 www.arke.nl/wegener in De faam staan sinds kort spe ciale pagina's met nieuws voor ouderen op Walcheren. Heeft u hier copy voor, stuur het dan naar: red.faam@whm.wegener.nl Of zet het op: www.de-faam.nl Middelburg Radio-dj Edwin Diergaar de presenteert op vrijdag 23 december in de tent op het Tympaanplein in Mid delburg de Top 2000. Alle bekende klassiekers en hits komen voorbij. Bezoekers kunnen hiernaar luisteren onder het genot van een biertje of wijntje. Aanvang is om 21.00 uur. Middelburg Op het Tympaanplein in Middelburg speelt op 27 december Soulism, een Zeeuwse coverband met warme klanken die garant staan voor een gezellige avond. Hierbij moet er niet alleen gedacht worden aan Otis redding en zijn gene ratiegenoten, maar ook aan bands en artiesten met soul, zoals Trijntje Oosterhuis en Amy Winehouse. De band speelt ook de recentere van Alain Clark, Jamie Lidell en Ryan Shaw. Aanvang is om 21.00 uur. u7UJiu.soulism.nl Ook dit jaar organiseren een aantal horecabedrijven aan de Markt in Middelburg een spetterend feest op de drempel van 2012. Op 1 januari om 0.15 opent Hometown NYE wederom zijn deuren. De gezelligheid en beslotenheid opzoeken in een van de cafés of opgaan in de feestende menigte in de grote partytent. Dit is alweer de vierde editie van hét oud en nieuwfeest in Zeeland. Tara de Vriend Vlissingen Bezoekers hebben met hun en- treekaart onbeperkt toegang tot de deelnemende horecagelegen heden. Dit zijn Cafe Bommel, Tympaan, Brooklyn, Zanzibar, Seventy Seven, De groene Pulk en Rooie Oortjes. Het feest in de partytent zal tot 4.00 uur duren, terwijl de cafés doorgaan tot in de kleine uurtjes. Voorverkoop De kaarten zijn in de voorver koop te verkrijgen bij de deel- Feestend het nieuwe jaar in kan tijdens Hometown NYE in Middelburg. FOTO: P.R. nemende cafés. Bij aanschaf van de kaarten kan er naar een legitimatie gevraagd worden, want het feest is voor acht tien plus. Blijkt uit de controle aan de deur dat een bezoeker nog geen 18 jaar is dan wordt hem, ondanks het aangeschafte kaartje, de toegang tot Home town ontzegt. Verder is vuurwerk verboden, zijn eigen drank en etenswaren niet toegestaan, geen toegang voor personen die ontzegging hebben bij deelnemende cafe's, toegang tot 1.30 uur en het is eenrichtingsverkeer. Kaarten kosten 20,00 euro. Vrijkaarten De Faam mag 15 entreetickets weggeven voor Hometown. Re ageer voor komend weekend via red.faam@whm.wegener.nl met naam, adres en waarom juist jij een kaartje moet winnen. www.nyehometown.nl Middelburg Carwash Murre aan de Alt hoornweg 10 in Middelburg is afgelopen vrijdag officieel geopend door burgemees ter Koos Schouwenaar. Hij complimenteerde Auto Murre, een bedrijf dat al 34 jaar een begrip is, met de opening van het nieuwe be drijf in Middelburg. Met een druk op de knop en een glas champagne werd de druk bezochte opening bezegeld. Carwash Murre heeft alles in huis om auto's mooi en glim mend te krijgen en te houden. Er is een hypermoderne was- straat, waar auto's al vanaf 4,50 euro gereinigd kunnen worden, bij Carwash Murre worden uit sluitend milieuvriendelijke pro ducten gebruikt. De openingstijden zijn maan dag tot en met zaterdag van 8.30 - 18.00 uur en op zondag van 9.30 - 17.00 uur. ujiuiu.murrecaru7ash.nl Burgemeester Schouwenaar nam de opening van de was- straat van Murre voor zijn rekening. FOTO: INGRID BORGER the multi-utility company Bel0800-5150 en stap in voor 6 januari 2012. DELTA, mijn keuze! Sandton Hotels: 18 unieke hotels kijk voor olie voorwaarden en beschikbaarheid op www.sandtongoescrazy.nl SANDTONHOTELS DELTi

de Faam | 2011 | | pagina 7