Email ydeecvQerk Jan de Nooijer vof Villa Valentijn Middelburg Woning- en meubelstoffeerder Heeft u iets interessants te melden mail dan: red. faam@whm.wegener.nl Lekker schaatsen! 4( Mall ons uw nieuws! De vier lichten Optreden koor Moldova Lasi Cursus digitale fotografie Dapper Dan Copycat optreden Verzorgt Kerstmailing JOUW BIJBAAN? Een andere energieleverancier voor de deur? Wij helpen u graag vergelijken. Langstraat 79 - Arnemuiden www.jandenooijervof.nl www.nicolettihome.com Deze bank staat in onze showroom! Uitverkoop op onze meubelen: kortingen tot 60% Presentatie Plaat El Combo De Toeters en Bellen Sjo Zeer scherpe prijzen op herstoffering van uw bank, eetkamerstoelen, boot- en caravankussens. Wij bieden u alles op het gebied van binnen- zonwering van Verosol. De binnenzonwerings- producten van Verosol reflecteren en filteren het zonlicht, terwijl u kunt blijven genieten van een schitterend uitzicht. arcippft rwpifl 9(^^:0?. IT quj Middelburgs Kort Éj.fïisfii-eb :les Of plaats het op onze website: www.de-faam.nl Schaatsen kan natuurlijk op de buitenijsbaan op de markt in Mid delburg. Ook kan nu geschaatst worden op de overdekte ijsbaan in Vlissingen. Lees meer: www.de-faam.nl Altijd actueel: de-faam.nl Middelburg Poppentheater Parabel speelt op 27, 28 en 29 december het kerstschimmenspel De vier lichten. De voorstellin gen worden opgevoerd in het eigen huiskamertheater aan de Herengracht 64 in Mid delburg. Het verhaal gaat over Simon, een herdersjongen. Hij mist een lam in de bergen van Galilea, zo'n 2000 jaar geleden. Met een lantaarn met vier lichten gaat hij op zoek. Het wordt een lange, gevaar lijke tocht. De voorstellingen beginnen om 14.30 uur en zijn geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Reserveren kan via 0118- 552566. Middelburg Het koor Moldova Lasi geeft op donderdag 22 december een optreden in de Stads schouwburg Middelburg. Dit 100-koppig koor zingt bekende internationale kerstliederen en de mooiste vocale muziek van componisten als Bach, Mozart, Gounod, Schubert, Caccini en Verdi. Het begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 33,50 euro. Middelburg Wegens grote belangstelling organiseert de Zeeuwse Volks universiteit een extra cursus digitale fotografie vanaf vrijdag 27 januari in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. In twaalf lessen leren deelnemers stapsgewijs alle geheimen van het digitale fotograferen en het omgaan met hun camera, waarbij de nadruk ligt op het fotograferen. De lestijden zijn van 13.30 tot 15.30 uur. Middelburg De coverband Dapper Dan timmert flink aan de weg. Deze jonge muzikanten, met Demi Matenahoru van The Voice of Holland in de groep, spelen oude en nieuwe hits. Hun repertoire heeft een hoog dansbaarheidsgehalte. Op donderdag 22 december vanaf 21.00 uur zijn ze te zien in de tent op de Markt in Middel burg. "ft www.dapperdan.nl Middelburg De coverband Copycat geeft op vrijdag 30 december een optreden in de tent op de Markt in Middelburg. Het begint om 21.00 uur. "ft uolksuniversiteitzeeland.nl "ft www.copy-cat.nl kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al 10 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61, 4331 HC in Middelburg naast de Kuijperspoort. Wij zijn een particuliere organisatie. Uitgebreide informatie kunt u vinden op onze website, t.w. www.villavalentijnmiddelburg.nl en emailadres info@villavalentijn.nl. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854 - 890 090. Er is een heerlijk beschutte tuin aanwezig waar uw kinderen veilig in kunnen spelen. Ook dit jaar zullen de deelnemers van WeerWerk voor bedrijven en instellingen de kerstmailing verzorgen. Indien u ook een goedkope en maat schappelijk verantwoorde oplossing voor uw kerstpost zoekt, neem gerust contact met ons op! 0118-639399 info@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl %r ^5 Lekker bijverdienen in de buurt. Wij zoeken mensen die willen bijverdienen als: HUISHOUDELIJKE HULP (€12,75 p/u bruto) TUINMAN (€12,75 p/u bruto) KLUSSER (€12,75 p/u bruto) Ben jij: V Minimaal een halfjaar beschikbaar voor 2 tot 10 uur per week? V 18 jaar of ouder? V Enthousiast, gemotiveerd en flexibel? V De ervaren kracht die we zoeken? Reageer dan snel en vul vandaag nog het inschrijfformulier in op onze website: bijbaan.lekkerleven.nl LEKKER LEVEN Bel 0800-5150 en stap in voor 6 januari 2012. www.DELTA.nl/energie DELTA, mijn keuze! Middelburg De Nederlandstalige band El Combo presenteert vrijdag 23 december hun nieuwe plaat in De Spot in Middelburg. Vanaf 21.30 uur wordt de plaat 'En de kunst om uit te voeren wat er rondspookt in je hoofd' gepresenteerd. El Combo speelt van de nieuwe plaat aangevuld met nieuw werk en oude krakers. De presentatie wordt verder omlijst door dj's. Na afloopt krijgt het publiek het nieuwe album (lp cd) mee naar huis. El Combo bestaat uit Hans Walrave (drums/zang); Jaap van Boven (zang/gitaar); Mark Verboven (basgitaar) en Carlo Smolders (gitaar/zang). Zij begonnen ooit als akoestisch straatbandje en zijn uitgegroeid tot een niet te stuiten band. Zij brengen prettige pop, garageróck en diepe ballads, overgoten met een smeuïge jaren 70 sound. El Combo presenteert hun nieuwe plaat op vrijdag 23 de cember in De Spot in Middelburg. FOTO: P.R. Middelburg De leukste kidsshow van Nederland doet dit jaar ook Middelburg aan. Op woens dag 21 december om 14.00 presenteert DJ BEE, bekend van onder andere Disney XD, Djumbo en Jetix, op de Markt in Middelburg een show waar bij kinderen kunnen dansen op bekende hits, spelletjes kunnen spelen en leuke prijsjes kunnen winnen. www.lineupeuents.nl Meubels, tapijt, laminaat, meubelstoffen, textiel, binnen- en buitenzonwering, overgordijnen, vitrages, vinyl, rolluiken, insectenhorren, behang, textiel:

de Faam | 2011 | | pagina 6