BURO kerst met Bach en Mozart Zeeuwse actie Serious Request Nieuwjaarsbüffet i dansant Droger kapot? swectdèall Scrooge-musical Zondag 1 januari 2012 ZEEUWS Zeeuws Uitburo Aanvang tussen 18.00 uur en 19.00 uur ARD Prijs per persoon 24,50 Bel (0118) 572427 gerookte vissoprteq 1 Kinderen van 2 tot 7 jaar 6,50 per kind Kinderen van 7 tot 12 jaar 12,50 per kind Op de eerste avond van het nieuwpjgar biedJ traditiegetrouw een fantastisch koud buffet me schaal- en schelpdieren, vleesspecialiteiteny een keur aan salades en nog veel meer. Kreeftensoep en tomatensoep Vis en vlees van de bakplaat en garnituren Ter afsluiting een verrassend nagerechtenbuffet met mousse, bavaroises, ijs, fruitsalade en warme kersen Met muziek van Peter Heyt wordt d< onvergetelijke Nieuwjaarsdag die u niefrtrdg missen www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl schrijf je nu in op www.sweetdeal.nl en ontvang de voordeligste aanbiedingen uitje eigen regio nd Altijd actueel: de-faam.nl Concerten, films, cabaret en toneel. Weten wat er allemaal te doen is in Zeeland? Kijk voor de complete, Zeeuwse uitagenda op... www.zeeuwsuitburo.nl Het Koor van de Roemeense Staats Philharmonie Moldava Iasi bestaat uit 100 leden. FOTO:PR Tara De Vriend Middelburg Zinkzand, Yellow en Gor- ka27 spelen op zaterdag 24 december op de Markt in Middelburg. Met deze gratis optredens willen ze zo veel mogelijk geld inzamelen voor de Glazenhuisactie van 3FM Serious Request. Het volle dige bedrag wordt gedoneerd aan de stille ramp van 2011: Moeders geraakt door oorlog en conflictsituaties. Restaurant De Vriendschap, café Seventy Seven, Brooklyn, Zanzibar en de Tympa,an uit Middelburg ondersteunen de actie en stellen een podium beschikbaar. Publiek kan helpen Tijdens de optredens kan het winkelend publiek hun bij drage aan de bands overhandi gen. De bands hopen dat ook andere Zeeuwse ondernemers een deel van hun inkomsten van die dag willen afstaan aan het goede doel. Tussen 14.00 en 17.00. uur staan de bands op de Markt. Via www.komin- actie.nl/paz kan er ook al online geld gedoneerd worden. Glazen Huis Tijdens de Glazen Huis actie sluiten 3 DJ's zich vrijwillig op in een Glazen Huis en draaien de week voor Kerst verzoek plaatjes voor geld. Tegelijkertijd informeren de DJ's het pu bliek over de noodzaak van de actie. Meer info: www.popaanzee.nl Vlissingen Hl rif'i ,8 WIJ u Badhuisstraat 178 14382 AR Vlissingen Tel: 0118413551 www.piccard.nl GRATIS gebruik zwembad - Gelegen direct achter de boulevard Sweetdeal is een aanbiedingssite van Wegener Media Kerst- en nieuwjaars schotels bestellen? 0118 - 465909 of loop binnen in ons restaurant. 12,75 p.p.l Schotel 1 Koude visschotel Neptunes Zalmsalade Gevulde eieren Gevulde tomaat met garnalen Gerookte paling Gerookte forel Gerookte makreel Zalm Nieuwe haring Diverse rauwkostsalades Stokbrood met kruidenboter 11.75 p.p.l Schotel 2 Koude vleesschotel Breskens Huzarensalade Gevulde eieren Asperge hamrolletje Cervelaatworst met augurk Gebraden rosbief Paté Gerookte ham met meloen Fricandeau Diverse rauwkostsalades Stokbrood met kruidenboter Schotel 3 Hors d'oeuvre Zeeland 18,50 p.p. j€ 16,50 p.p.j Schotel 4 Combinatieschotel "Het Station" Huzaren-, zalm-, kipr en crabsalade Gevulde eieren B Asperge-hamrolletjes Paté Gerookte ham met meloen Gebraden rosbief i Gerookte zalm, paling en forel Gevulde tomaat met garnalen Nieuwe haring Gevulde komkommer Rauwkostsalades i Stokbrood met kruidenboter Tomaten gevuld met geitenkaas Polio picanto (kip) Ansjovisfilet Gevulde olijven Tonijnsalade Aardappelsalade Scampi's Chorizo Pepermakreel Diverse rauwkostsalade Stokbrood met kruidenboter r2e kerstdag \zijn wij geopend. Bezorgen is mogelijk tussen 14.00 en 16.00 uur. op za. 24 dec./zo. 25 dec./ma. 26 dec./za. 31 dec./zo. 1 jan. Charles Dickens schreef het kerstverhaal waarin de grootste vrek van de stad en kersthater Scrooge op kerstavond wordt bezocht door drie geesten. Deze geesten laten hem zijn verleden, heden en toekomst zien. Zal Scrooge veranderen? Een musical van de Musical Vrienden vol humor, zelfspot en bezinning. Zondag 25 tot en met woensdag 28 december te zien in theater De Mythe in Goes. FOTO: PF

de Faam | 2011 | | pagina 63