Agenda Roemeens Hotel Brasserie 'De Belgische Loodsensociëteit' De schade van 2011 een beetje inlopen? Plaats je eigen evenement in de agenda op onze site Met de kerstdagen kunt u bij ons a la carte eten 3-gangen keuzemenu 34,50 4-gangen keuzemenu 39,50 Wij wensen iedereen fijne feestdagen en een gezond 2012. Reserveren gewenst Email: reserveren@bsoos.nl Tel.: 0118-413608 Schrijf mee Filosofieles tijdens de film 'esrmmnu €37,50 p.p 'sèlDe Faam i It i i :i Du Commerce Uit in Zeela www.de-faam.nl El Combo presenteert vrijdag een nieuwe cd. FOTO:PR Agenda 21 t/m 27 december woensdag 21 december Avond van de Franse Film: Ce n'est qu' un début (Just a beginning) Cinema Middel burg 20.00 uur donderdag 22 december Internationaal Kerstcon cert Koor Moldova Iasa Stadsschouwburg Middelburg. 20.00 uur King of Devil's Island (film) Cinema Middelburg. 20.00 uurl vrijdag 23 december Beginners (film) Cinema Middelburg. 15.00 uur Middelburg4Mama (walking diner) Zeeuwse Concertzaal 18.00 uur Impardonnables (film) Ci nema Middelburg. 19.00 uur El Combo cd-presentatie (popmuziek) De Spot Mid delburg 21.00 uur King of Devil's Island (film) Cinema Middelburg. 21.30 uur zaterdag 24 december Beginners (film) Cinema Middelburg 19.00 uur How to Trow a Christmas Party (muziek) De Spot Middelburg 21.00 uur Impardonnables (film) Cinema Middelburg 21.30 uur Kerstbal Arsenaaltheater Vlissingen 22.00 uur zondag 25 december Scrooge the Musical/Ver eniging Musical Vrienden Theater de Mythe Goes 14.00 uur maandag 26 december Patatje Oorlog (film) Cinema Middelburg 14.00 uur Scrooge the musical/Ver eniging Musical Vrienden Theater de Mythe Goes 20.00 uur Beginners (film) Cinema Middelburg 20.00 uur dinsdag 27 december Patatje Oorlog (film) Cinema Middelburg 14.00 uur Scrooge the musical/Ver eniging Musical Vrienden Theater de Mythe Goes 14.00 uur Scrooge the musical/Ver eniging Musical Vrienden Theater de Mythe Goes 20.00 uur King of Devil's Island Een nieuw jaar is vaak dé gelegenheid voor goede voornemens. Mensen nemen zich voor het heel anders te gaan doen. Meer bewegen, gezonder eten en geld bespa ren zijn doorgaans de belang rijkste voornemens. Vooral zo vlak na die toch weer duur uitgevallen decembermaand. Wat je inkomsten zijn weet je doorgaans wel, maar wat je uitgeeft is vaak moeilijker zichtbaar. Zeker door het gebruik van internetban- kierenpinpas en creditcard. Voor je het weet zit je door de bodem van je rekening. Daarom is het handig om te weten waar je geld blijft en hoe je kunt besparen. Een prima hulpmiddel hierbij is het Persoonlijke Budgetad vies van het Nibud. Neem hiervoor een kijkje op www. nibud.nl. Het Koor van de Roemeen se Staats Philharmonie Moldava Iasi is een hon- derdkoppig koor dat bekend staat om de hoge kwaliteit. Het koor zingt donderdag 22 december om 20.00 uur in Stadsschouwburg Mid delburg bekende interna tionale kerstliederen en de mooiste vocale muziek van componisten als Bach, Mo zart, Gounod, Schubert, Caccini en Verdi. Het koor deed eerder de Nederlandse podia aan met indrukwek kende uitvoeringen van de Carmina Burana (Orff), Die Schöpfung (Haydn) en het Requiem (Verdi). Een koor dat niet alleen uitblinkt in operamuziek, maar ook goed thuis is in zeer divers koorrepertoire: van renaissancemuziek en kerkliederen tot moderne werken en Roemeense fol- kloremuziek. Kaartverkoop via www.theaterverkoop- zeeland.nl De kleuters in groep 1 van de Jacques Prévert school in het dorpje Mée-sur-Seine vlakbij Parijs, hebben weke lijks een opmerkelijke les op het rooster staan: filosofie. Ce n'est qu'un début is dan ook een film waarin de kij ker zelf ook wat filosofische lessen krijgt. De film draait woensdag 21 december 20.00 uur bij Cinema Mid delburg. Juf Pascaline is vastbesloten de kinderen te bekwamen in de kunst van het redene ren. Ze wil de peuters leren hun gevoelens te uiten en te luisteren naar de gedachten van anderen. Ze legt uit wat filosofie is en hoe dat werkt. Zodra de juf een kaarsje aansteekt, is de filosofieles begonnen. Naarmate de lessen en de gesprekken vorderen en de kinderen daartoe worden aange spoord, discussiëren de kleintjes over onderwerpen als liefde, macht en de dood. Tijdens deze gesprekken laten de enthousiaste filoso fen geen kans voorbij gaan om hun mening te geven. Soms geestig, soms verbijs terend goed doordacht. De documentaire wil het nut van filosofielessen aan kinderen laten zien. Ce n'est qu'un début is woensdag 21 december om 20.00 uur te zien bij Cinema Middelburg. Kaartverkoop via www. cinemamiddelburg.nl 750 405 i Lo&kade 1 i 4331 HV Midddburo j www.hQréjekfeommerce.n? VLISSINGEN Trio van Carpaccio Rund-, rook- en kalfsvlees met diverse garnituren Licht gebonden knoflooksoep met garnituur van in kerrie-olie gewokte parelhoen Steak van de kogel met getoaste focaccia, choronsaus en krokant spek Op de huid gebakken kabeljauw met een saus van mousserende wijn, Hollandse garnalen en een krokantje van coppa di parma Sylvester dessert, bestaande uit diverse zoete nagerechten

de Faam | 2011 | | pagina 62