Rotary brengt licht op Ambon 2.98J I 1.98 groentehal middelburg Win kaarten voor de familiedag van de Rotterdamse Zesdaagse Actueel nieuws? Gieser Wildeman Verse Ananas Per stuk 2 kg Speksteenkachels Klik en win Veel 50-plussers hebben last van hun ogen en veel hebben staar De winkels zijn weer helemaal in kerstsfeer ingericht en staan bomvol met mooie en lekkere delicatessen om ervoor u een onvergetelijke kerst van te maken Om u snel en gemakkelijk van dienst te zijn tijdens de kerstdagen liggen er weer handige kerstbesteilijsten in de winkels Bestellingen vanaf 20,- worden gratis thuisbezorgd}!! Om de dagen voor kerst nog leuker te maken delen wij in onze winkels een heerlijke warme erwtensoep uit met ambachtelijke rookworst op vrijdag en zaterdag (23 24 december) 'j Onze sUoivroovn is van geopend van 11.0(5 lot |6 Diverse modellen brandekd Wij zijn leverancier van o.a. d Janus Wanders Dovre Jacobus Anyfire Haarden NIEUW: Contura Handöl Moréo Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 december 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Heeft u een interessant bericht voor onze lezers op Walcheren, een concert, wandeling, bijeenkomst of ander leuk uitje? Zet uw bericht dan gratis op onze website! www.de:faam.nl Rotary Middelburg ver koopt, sinds vorige week donderdag, weer lichtjes voor in de kerstboom op de Markt in Middelburg. Dit jaar gaat de opbrengst van de lichtjesactie naar gratis oogoperaties en de bouw van een oogkliniek op Ambon. De kerstboomlichtjes kosten 2,50 euro per stuk en zijn tot de Kerst te koop. Tara De Vriend Middelburg De Middelburgse burgemees ter Koos Schouwenaar gaf donderdag het officiële start sein van de Lichtjesactie bij de kerstboom op de Markt. Belangstellenden en betrokke nen kregen een warm drankje aangeboden omdat zij de kou trotseerden. Rotaryleden zijn deze week op de Markt aanwezig om kerst boomlichtjes te verkopen: één lichtje voor 2,50 euro en vijf lichtjes voor 10 euro. Subsidie "Omdat landelijke- en regio nale overheden steeds minder subsidie verstrekken, is Stich ting Samenwerking Vlissingen- Ambon zeer gelukkig met dit initiatief', zegt Bob Latuheru namens SSVA. Deze stichting stuurt jaarlijks medische operatieteams onder de naam 'Mobiel Operatie- Team Vlissingen-Ambon' naar Ambon (Molukken, Indonesië) om de allerarmsten gratis te opereren. Indonesië behoort tot de landen met het hoogste aantal staarpatiënten (cata ract). Vele mensen van vijftig jaar en ouder hebben last van hun ogen en een overgroot deel heeft staar. Helaas zijn de meeste mensen financieel niet in staat zich te laten opereren. SSVA heeft vanaf 2006 jaarlijks cataract teams uitgezonden om de aller armste patiënten te opereren. Vrijwilligers Ook worden er regelmatig teams van urologen en plasti sche chirurgen naar Ambon gestuurd. De chirurgen en verpleegkundigen offeren als vrijwilliger een deel van hun vakantiedagen op om dit werk te verrichten en zij doen dit dus gratis. Ook is begonnen met de voorbereidingen voor de bouw ven een oogkliniek op Ambon. Artsenteams Johanneke de Vries Noorber- gen, voorzitter van de Rotary Club Middelburg, zegt dat zij blij is dat zij op deze manier een financiële bijdrage kunnen Rotaryleden totseren regen en kou voor het goede doel. FOTO: INGRID BORGER leveren. "De opbrengst wordt gebruikt voor het financieel on dersteunen van de artsenteams die op Ambon gratis operaties uitvoeren. En ook is het een bijdrage in de kosten voor de bouw van de oogkliniek op Ambon." Lichtjesactie 2011 steunen Wie geen tijd heeft om naar de Markt in Middelburg te komen om een lichtje te kopen voor de Kerstboom, maar toch de Lichtjesactie wil steunen kan een bijdra ge overmaken op rekening 47.70.69.835 t.n.v. Rotary Club Middelburg onder vermelding van 'Lichtjesac tie 2011'. www.ulissingen-ambon.nl Heerlij k zoef Klein en groot om te stoven Kleverskerkseweg 16 4338 PM Middelburg T: 0118-615942 F: 0118-625599 E: info@zanddorp.nl www.zanddorp.nl MNOQOei»

de Faam | 2011 | | pagina 5