Heeft u iets interessants te melden bel dan de redactie: 0113-274024 Gratis plaatsing? Laat het de redactie weten! Gratis WiFi op het Bellamypark Mozaïek voor De Combinatie Boek en Ruil De Combinatie is klaar Kerstmannen- loop Vlissingen Kerstcadeautje van gemeente Prima service én een voordelige vaste prijs? Profiteer ook van Zeeuwse zekerheid mOfift 90 In.mssï-sb Vlissings Kort Altijd actueel: de-faam.nl Of plaats op: www.de-faam.nl Vlissingen Wethouder Rob van Dooren gaf vorige week het startsein voor een pilot project van DELTA: gratis WiFi op het Bellamypark. DELTA test de komende vier maanden het netwerk. Tijdens deze maanden is het gebruik van WiFi gratis voor iedereen. Na deze periode bespreekt DELTA intern en met mogelijke partners de voortgang van WiFi op het Bellamy. Vlissingen Bij de toegangsdeuren van de drie scholen die na de kerst vakantie in De Combinatie in Vlissingen trekken werden vorige week mozaïekobjecten geplaatst in de vorm van fanta- In de gemeente Vlissingen is veel te beleven.... siebeesten. Miss Moza maakt ook nog banken, die bij de hoofdingang van De Combi natie worden geplaatst. Deze worden naar verwachting half 2012 geplaatst. www.missmoza.nl Vlissingen De meeste boeken leest men maar één keer. Daarna staan ze vaak te verstoffen in de kast. Bibliotheek 't Spui in Vlis singen biedt deze boeken een tweede kans. In de december- Organiseert u een concert, wan deling, markt of een ander leuk evenement of uitje op Walche ren? Zet dan uw bericht gratis op onze veelgelezen website: www.de-faam.nl maand houdt de bibliotheek de actie Boek en Ruil. Iedereen kan een boek afgeven bij de balie van de bibliotheek. Dat moet een romans zijn of een kookboeken. Als het boek in een goede staat is, mag direct een ander boek uitgekozen worden. Omdat de boeken in gepakt worden in cadeaupapier is het is een verrassing welke nieuw boek men mee naar huis neemt. Ruilen mag zo vaak als men wil. Maar niet meer dan één boek per dag. Vlissingen Open Wijkschool De Com binatie is klaar om de eerste gebruikers te ontvangen. Terwijl de laatste hand aan het schoolplein wordt gelegd, is voor Kinderopvang Walche ren (KOW) de verhuizing al begonnen. Maandag was de eerste dag voor KOW in De Combinatie. KOW heeft in De Combinatie drie kinder dagverblijven (babygroep, peutergroep en flexgroep), een peutergroep en twee groe pen Buitenschoolse Opvang (BSO). De BSO gaat pas na de kerstvakantie naar het nieuwe gebouw. Het geheel gaat heten: Kindercentrum Windorgel. Tijdens de kerstvakantie verhuizen de drie basisscholen, Het Vlot, Ravenstein en Sint Jozefschool naar De Combina tie. De leerlingen beginnen op 9 januari in de nieuwe scholen. Naar verwachting is het eind deze week klaar. Vlissingen Café de Concurrent houdt in samenwerking met de horeca- en gemeente Vlissingen op za terdag 24 december een Kerst- mannenloop waaraan natuurlijk ook vrouwen mee mogen doen. Iedereen die zich voor deze trimloop inschrijft krijgt een kerstmannenpak. Volwassenen lopen 6,6 kilometer en kinde ren 2,2 kilometer. Ook is er een wandeltocht van 5 kilometer. Inschrijven kan donderdag 22 december vanaf 20.00 uur bij elk café in Vlissingen of voor de trimloop. Zaterdag begint het met een centrale warming up om 12.15 uur. Daarna gaat iedereen van start. Kids betalen 5 euro, vol wassenen 7,50 euro. Vlissingen In de Vlissingse binnen stad kan vanaf zaterdag 24 december tot en met zondag 8 januari gratis geparkeerd wor den. Dit is een initiatief van de gemeente Vlissingen, ter bevordering van de kooplust in het centrum. De parkeergarages kosten in dezelfde periode 60 cent per uur in plaats van 1,50 euro per uur." Bel 0800-5150 en stap in voor 6 januari 2012. www.DELTA.nl/energie DELTA, mijn keuze!

de Faam | 2011 | | pagina 4