Kledingtrends voor de feestdagen Luxe massieve 925 Sterling oorcreolen met een doorsnee van 30 mm Bezorgklacht? Zilveren oorcreolen "Deze Kerst veel glitter en bling bling..." Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 december 2011 De Faam pagina 40 www.deweekkrant.nl/webwinkel De Faam hoort natuurlijk bij u in de brievenbus te vallen. Mocht dat niet gebeuren dan raden wij u aan uw bezorgklachten te melden via het telefoonnummer: 0900-42457265. Of vul het in op: www.de-faam.nl Met Kerst en de jaarwisse ling kun je veel aandacht besteden aan je outfit. Reden genoeg dus om van tevoren lekker te gaan winkelen. De redactie van De Faam keek bij een aantal modezaken op Walcheren wat de trends voor dit jaar zijn. Dat zijn voor de dames jurken in edelsteenkleuren en kanten jurkjes. En voor de mannen een vlinderstrik en een felge kleurd net overhemd. Verder zien we heel veel glitter. Tara De Vriend Middelburg Jurken in edelsteenkleuren wa ren al de modetrends voor de winter en ook tijdens de feest dagen mogen deze tinten niet ontbreken. Vooral blauwe- en groene kleuren zijn een mo detrend voor de feestdagen, maar ook geel en paars. Twee verschillende edelsteentinten combineren kan ook, want co lour blocken mag nog steeds. Klassiek pak Mannen die van een klassiek pak houden kunnen het beste kiezen voor een kwalitatief slank gesneden pak of een mooie smoking me,t een vlin derstrik. De trend deze feest dagen is een gedessineerd of een fel gekleurd overhemd on der een slank gesneden pak. Of juist een lichte of felgekleurde broek op een donker overhemd met een blazer. Kanten jurkjes zijn een belang rijke trend dit najaar. Daarom liggen ze ook overal in de win kels. De kanten jurkjes zijn bedekt, maar vooral aan de bovenkant schijnen ze mooi door. Om op te vallen tussen de zwarte jurkjes, kan men ook kiezen voor kleuren als donkerrood, donkerblauw en donkergroen. De kleurencombinatie zwart wit blijft voor feestelijke kleding een klassieker. Accessoires Voor accessoires kan inspira tie gehaald worden uit andere trends, zoals schoenen met pailletten of een tas in een edel- steentint. De must have accessoire voor de man tijdens de december maand is de vlinderstrik. De strik combineert mooi op een nette blouse en pak. Voor een nonchalante look kan de strik losser gedragen wor den, wat ook wel de page strik genoemd wordt. De vlinderdas werd altijd ge maakt van zijde, maar er zijn tegenwoordig ook polyester en leren varianten te koop. Clutch De must have voor de vrouw is een clutch. Dit feestelijke, elegante tasje wordt verkocht in allerlei soor ten en maten en ze variëren van chic tot casual. Met de feestdagen is een zwar te, zilveren en gouden uitvoe ring populair. Glittertrend viert hoogtij deze De glittertrend straalt ieder een tegemoet in de winkels. Pailletten op jurken, jasjes, broeken, riemen, tassen en schoenen. Het beste kan men kiezen voor één item kerst met glitters en de rest basic, zodat alle aandacht uitgaat naar dat item. Deze trend is geschikt om je goede punten te accentueren, of mindere punten te verdoezelen. FOTO: PIECES PERSCENTRUM MODE

de Faam | 2011 | | pagina 40