ren wat is zeer ruim TEGEN BODEMPRIJZEN 50% KORTING! Volg via Facebook! www.profile-vandendriest.nl giant single 4u giant centro giant seek 2 batavus crescendo giant season avancer madison UITVERKOOP ALLE WIELERKLEDING extra - extra - extra - extra - extra Muziekprijs voor Zeeuwse Jeugd Schaapskudde door de stad Gulden terug bij Vissershaven Kerstavond in De Zaaier Kijk ook voor de andere aanbiedingen op onze website - v., De papieren krant valt elke week in uw brievenbus. De Faam is echter ook al enkele maanden te volgen via Twitter en Facebook. Zo leest u het dagelijks nieuws. www.de-faam.nl de bovenverdieping van Grand Café Brooklyn. Onder het motto Christmas Heights wordt op 26 december een vijfgangen kerst diner geserveerd voor 34,95 per persoon. Reserveren is ook hier noodzakelijk. Hotel Brasserie De Belgische Loodsensociëteit aan de Bou levard de Ruyter in Vlissingen, opent kerstavond vanaf 17.00 uur, eerste en tweede kerstdag vanaf 18.00 uur. Gasten kunnen terecht, na reservering, voor een drie- of viergangen menu vanaf 34,50 per persoon. Bij Kerst hoort tradi tiegetrouw lekker eten. Bij voorkeur geniet men buitenshuis van een zo compleet mo gelijk kerstdiner met verschillende gangen. Traditionele gerechten bij Kerst zijn onder meer kalkoen of wild, zoals ree, konijn en fa zant. Wereldwijd zijn er verschillende tradi ties met Kerst, lekker eten hoort overal bij. Middelburg De Eastman Muziekprijs voor de Zeeuwse Jeugd (EMZJ) is het tweejaarlijks muziekcon cours dat volgend jaar alweer voor de elfde keer wordt geor ganiseerd door het bestuur van de vereniging van Vrienden van Het Zeeuws Orkest. De in schrijving hiervoor is begin deze maand begonnen. De organisatie vindt het belang rijk dat jong Zeeuws talent op klassiek muzikaal gebied (in strumentaal dan wel vocaal) zich ontwikkelt en de kans krijgt zijn of haar vaardigheden ten gehore te brengen. Ze laten zich zien aan een groot publiek en een vakkundige jury. Er zijn naast applaus krijgen en bekend worden, ook geldprijzen te win nen. Deelnemers mogen op 30 maart 2012 niet ouder zijn dan negentien jaar. Deelnemers spelen solo of met iemand anders. De leeftijdgrenzen zijn verdeeld in twee cate gorieën: tot en met 15 jaar en van 16 tot en met 19 jaar. Deelname is gratis. De voorselectie is in de Zeeuwse Muziekschool in Middel burg op zaterdag 10 maart. Afhankelijk van het aantal kandidaten dat hierna door gaat, is er een halve finale op zaterdagmiddag 17 maart in de Aula van de Zeeuwse Bi bliotheek in Middelburg. De finaleavond is op vrijdag 30 maart in de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg. Meer informatie en inschrij ven kan via de website van Het Zeeuws Orkest. www.zeeuwsorkest.nl Middelburg Op derde Kerstdag (27 de cember) brengt herder Jan Kaljouw de schaapskudde vanuit een weiland in de buurt van Middelburg naar de stal aan het Laurens Stommespad 8. "De scha pen hebben het hele jaar buiten gelopen en gaan dan naar binnen omdat ze vanaf begin januari gaan lamme ren", vertelt Jan. Hij vertrekt om 10.30 uur vanaf het weiland met zijn kudde en loopt dan in ongeveer drie kwartier naar de stal. Daar staat warme chocomel en erwtensoep klaar. Iedereen mag met de kudde mee- wandelen. Op de site www. kaljouwlandschapsbeheer. nl/nieuws/berichten staat waar Jan vertrekt. Vlissingen Vis- en mosselrestaurant De Vissershaven aan het Bellamypark in Vlissingen begint het nieuwe jaar met een ludieke actie. Vanaf 2 januari introduceert zaak voerder Willem Hamer de gulden weer in zijn zaak. "Dat is een hele uitkomst in tijden van een kwakkelende euro en wij wachten het te rug invoeren van de gulden als wettig betaalmiddel niet af. Veel mensen hebben nog heel wat pieken, knaken en joetjes thuis liggen in siga renkistjes, sokken en spaar varkens. Bij ons staan in ja nuari de bekende gerechten van 'toen' tegen guldenprij- zen op de kaart. En de maal tijd kan met guldens betaald worden maar natuurlijk ook met euro's." Uit oude menukaarten van De Vissershaven is een leuke selectie gemaakt van vroeger populaire gerechten. Chef kok Michel van Hofwegen geeft er een hedendaagse touch aan. De actie loopt tot en met 31 januari. Het enthousiaste team stelde afgelopen zaterdag het win kelend publiek in het cen trum al op de hoogte van de guldenactie. Ook werd het publiek op de hoogte gebracht van de culinaire en stijlvolle metamorfose van De Vissershaven en kregen zij een heerlijke kom krabsoep om dit te onder schrijven. "We schudden met onze veranderingen en acties ons oubollige imago af en zijn klaar voor 2012", belooft Willem. Reserveren kan via: 0118-412132. Amemuiden Zondagsschool De Zaaier houdt de jaarlijkse kerst avond op 24 december vanaf 19.00 uur. Het is in de Rehobothkerk aan de Van Cittersweg 2 in Arne- muiden. ■I-. Damesfietsen Compleet met: voor- en achterdrager met kunststof krat batterij-verlichting slot en standaard lichtgewicht aluminium frame Van 4997- De Single 4U de Luxe met 3 versnellingen van 6397- Nu voor 399,-. Compleet met: met 3 versnellingen naafdynamo nog verschillende maten beschikbaar Compleet met: lichtgewicht aluminium frame 8 versnellingen Shimano Nexus exclusief model kleur matzwart Van 7997- Compleet met: 7 versnellingen en rollerbrakes verende voorvork en zadelpen naafdynamo Van S997- Compleet met: 8 versnellingen en rollerbrakes verende voorvork en zadelpen naafdynamo nog enkele kleuren beschikbaar Van 7997- Compleet met: 3 versnellingen en rollerbrakes naafdynamo verstelbare stuurpen Van 5497- Bij aankoop van een 2e artikel krijgt u op dit artikel, nog eens 25% EXTRA KORTING op de toch al lage prijs! Aanbiedingen zijn geldig t/m 31 december 2011 of zolang de voorraad strekt. FtgTiiUPEGiALlUT Zusterstraat 24 4331 KK Middelburg Tel. 0118 - 612 410 in Vlissingen. FOTO: INGRID BORGER Lekker eten

de Faam | 2011 | | pagina 3