E Leren en werken bi} Zorgstroom Bingomiddag in Tabadila Voordeelnieuws van Zorgstroom X-tra Grijp deze kans! I Thuisbegeleiding nodig? Verhuizing kantoren Viissingen Meedenken en meepraten over een zo goed mogelijke zorgverlening? Nieuwbouw Nieuw- en Sint Joosland opgeleverd. Wil je graag een opleiding volgen tot verzorgende? Zorgstroom biedt volop mogelijkheden. Wij hebben jaarlijks plaats voor de opleiding verzorgende thuiszorg en de op leiding verzorgende 3IG. De opleiding verzorgende thuis zorg duurt 16 maanden en de opleiding verzorgende 3IG duurt 3 jaar. Tijdens je opleiding ontvang je een leerling salaris. De opleidingen starten september 2012 en worden ver zorgd door het ROC. Meer informatie vind je op onze website onder het kopje Werken en leren. Kom ook naar de open dagen van het ROC voor uitgebreide informatie over de opleidingen! Vrijdag 20 januari van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdag 21 januari van 10.00 tot 13.00 uur, locatie ROC Goes, Bessestraat 4. Elke 2e maandag van de maand wordt er een gezellige bingomiddag georganiseerd door de activiteitenbegeleiding van Zorgstroom in WooncomplexTabadila, Rijnstraat 20 te Middelburg. De deelnemers spelen 3 rondes met leuke prijsjes en 1 extra ronde. De bingomiddag staat in het teken van gezellig samenzijn, het gaat zeker niet alleen om het winnen (alhoewel, een prijsje winnen is natuurlijk mooi meegenomen!). Bij binnenkomst wordt u verwelkomd met een kopje koffie of thee en ook in de pauze is er iets lekkers. Dit allemaal voor maar 3,00. ledereen van 65 jaar en ouder kan meedoen. De bingo begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Loop gerust een keer binnen* opgeven is niet nodig. De thuisbegeleiding van Zorgstroom, vroeger bekend als gespecialiseerde verzorging, richt zich op het versterken van kwetsbare mensen in onze samenleving die met een praktische steun in de rug zich beter kunnen handhaven in het leven van alledag. Dit kan betekenen dat onze professi onele medewerkers ondersteunen bij het aanbrengen van structuur bij de dagelijkse activiteiten, helpen bij opvoed kundige uitdagingen in een gezin of op andere manieren ervoor zorgen dat kwetsbare mensen meer handvatten ge boden krijgen waarmee zij thuis zelf uit de voeten kunnen en regie houden. Om in aanmerking te komen voor thuisbegeleiding kan uw huisarts of een andere hulpverlener in overleg met u een aanvraag indienen bij het CIZ. Afhankelijk van uw inkomen betaalt u een eigen bijdrage voor de thuisbegeleiding. Voor meer informatie kunt u contact Opnemen met Mira Weber: 0118 - 684000. Maatschappelijk Werk Walcheren Viissingen, nu nog gevestigd aan de Leliënlaan, verhuist per 23 december a.s. naar Pablo Picassopleih 126, 4382 KB Viissingen, telefoon 0118-44 88 44. Op donderdag 22 december is dit telefoonnummer tijdelijk buiten gebruik. U kunt het MWW dan bereiken via Porthos Middelburg op telefoon 0118 - 75 14 00. Het MWW Viissingen neemt zijn intrek in de Porthosvesti- ging aan het Pablo Picassoplein in Nieuw Bonedijke. Por thos herbergt onder andere het loket voor uitvoering van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo), het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) en het consultatiebureau. In het vrijkomende gebouw aan de Leliënlaan zal eind januari 2012 het Zorgstroom zonekantoor - dat nu nog ge vestigd is aan de Brouwenaarstraat - gehuisvest worden. De huidige gebruikers van dit kantoor, waaronder de para medische diensten zoals de diëtiste en de logopediste, verhuizen mee naar de nieuwe locatie. De verschillende cliëntenraden zijn op zoek naar mensen die zich willen inzetten om de zorg van Zorgstroom te kunnen optimaliseren. Heeft u interesse? U kunt bellen naar de voorzitter van de Centrale Cliënten raad, dhr. J. van Sabben, telefoonnummer 0118-591892. Mailen kan ook: info@zorgstroom.nl De woningen voor kleinschalig wonen die Zorgstroom bouwt aan de Kraayerthavenstraat in Nieuw- en Sint Joos land zijn technisch opgeleverd. Deze woningen bieden plaats aan 13 bewoners met een indicatie voor psycho geriatrische zorg. Hierdoor wordt het mogelijk voor ouderen uit Nieuw- en Sint Joosland en omstreken om in hun be kende omgeving te blijven wonen wanneer zij intensieve zorg en begeleiding nodig hebben. Dit past bij de visie van de gemeente Middelburg om in de dorpen/wijken centraal kleinschalige voorzieningen te realiseren. Iedere bewoner heeft een zit-slaapkamer met eigen sani taire ruimte waarin een aangepaste douche en toilet aan wezig zijn. De kamer kan worden ingericht met eigen spulletjes, waardoor een eigen herkenbaar plekje kan wor den gecreëerd. Er is een gezamenlijke huiskamer met open keuken en een afgeschermde tuin die vrij toeganke lijk is voor de bewoners. De huiskamer kan worden opge deeld in ruimtes waar, afhankelijk van de fase van dementie, kleinere groepen gevormd kunnen worden. Hier door kan de begeleiding afgestemd worden op de onder steuningsbehoefte van de groep. Het streven is om per 1 maart 2012 operationeel te zijn. Informatie over wonen in het complex kunt u krijgen bij het steunpunt van Zorgstroom, telefoon 0118-684000 of per mail steunpunt@zorgstroom.nl We sluiten het jaar af met opnieuw veel nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra-pakket. En dat is heel interessant voor u als pashouder in deze dure tijden. Een volledig overzicht van onze X-tra-pakketaanbieders vindt u op onze website www.zorgstroom.nl onder het kopje Voordeelpas. Denk daarbij juist nu aan uw zorgverzekering: met de X-tra-pas kunt u per persoon al gauw 75,- per jaar besparen bij CZ! In de tweede week van januari kunt u het nieuwe pasje en de brochure voor 2012 in uw brievenbus verwachten. Bent u nog geen pashouder? Meld u aan via aanmeldingenX-tra@zorgstroom.nl of via telefoon nummer 0118-684000. Amadore Hotels Restaurants Voor iedere doelgroep wat wils. U vindt de Amadore-bedrijven op verschillende goedgelegen locaties in Zeeland. Speciaal voor u als ZorgstroomX-pashouder biedt Amadore de volgende kortingen aan: Amadore Grand hotel Arion in Viissingen gratis koffie bij driegangen dagmenu van 24,50 p.p. W: www.hotelarion.nl Amadore hotel Arneville in Middelburg In brasserie Raymondo's in Arneville: high tea voor 15,00 per persoon i.p.v. 18,50 W: www.hotelarneville.nl Amadore Hotel Jersey in Goes tot 11.00 uur heerlijke kop koffie met een stuk appelgebak voor 4,50 i.p.v. 5,50 W: www.jerseyhotel.nl Amadore Grand Hotel De Kamperduinen in Kamperland 10% korting op uw gehele restaurantrekening in brasserie de Kamper duinen. Tevens kan men op vertoon van de pas gebruik maken van Amadore wellness en Amadore fitness voor 10,00 p.p. per keer. W: www.dekamperduinen.nl W: www.amadorewellness.nl Amadore Grand café Raymondo in Viissingen en Goes high tea voor slechts €15,00 per persoon i.p.v. 18,50 W: www.raymondo.nl Amadore Stefano's in Viissingen de nieuwste cocktail voor 4,50 i.p.v. 5,75 W: www.stefanos.nl Amadore Floradore Een verrassend vernieuwende bloemenwinkel, eigenlijk meer een woondecoratiewinkel. Uw voordeel met de X-tra-pas: U ontvangt 10% korting op uw gehele rekening Floradore, Coosje Buskenstraat 200,4381 LW Viissingen T 0118-44 17 36, E info@floradore.nl, W: www.floradore. LIVING by Blankenburgh Een nieuwe woonwinkel in het centrum van Middelburg. Uw voordeel met de X-tra-pas Op vertoon van de kortingspas ontvangt u 10% rechtstreekse korting (dus niet achteraf) op uw aankoop. Niet geldig op hulpmaterialen, arbeidskosten of in combinatie met andere acties en kortingen. Langeviele 60-64, Middelburg, T: 0118 - 63 35 92, E: info@livingbyblankenburgh.nl, W: www.livingbyblankenburgh Praktijk voor sport- en ontspanningsmassage Fred Hendrikse Behandelingen worden gegeven in de praktijken: Fysiotherapie Zeeland, Abeelseweg 27 te Middelburg Healthclub Zeeland Gezond, Schenge 4 te Middelburg. Uw voordeel met de X-tra-pas: 5,00 (30 minuten) of 7,50 (60 minuten) korting op de eerste behandeling. - vervolgens 10% korting per behandeling. Voor een afspraak kunt u bellen naar 06 - 2238 4537 Kijk voor meer informatie op www.sportmassagefredhendrikse.nl Rens Petiet Tweewielers de fietsspeciaalzaak in Middelburg. Uw voordeel met de X-tra-pas: 10% korting bij aanschaf van een nieuwe fiets of accessoires Rens Petiet Tweewielers, Korte Noordstraat 53,4331 CH Middelburg T: 0118-624394, E: info@renspetiet.nl, W: www.renspetiet.nl Zeeuwse Stroom Koop uw energie Zeeuws, groen en goedkoper! Zeeuwse Stroom is een initiatief uit Zeeland en levert alléén stroom van Zeeuwse leveranciers die duurzame energie opwekken. Ook ons gas is groen. Dat is goed voor de Zeeuwse natuur, maar ook voor uw portemonnee. Dit doen we met behulp van Greenchoice. Ga naar www.zeeuwsestroom.nl en klik op 'Stap over', vul het formulier in, o.v.v. code ZS-1201 en bespaar direct. Uw voordeel met de X-tra-pas: en gratis LED-pakket t.w.v. 50,- in combinatie met het kortingsgarantiecontract of het 3-jaar-vast-contract (alleen geldig als u niet bent aangesloten bij Greenchoice). Zeeuwse Stroom, Brakstraat 2,4331 TN Middelburg W: www.zeéuwsestroom.nl, E; info@zeeuwsestroom.nl, T: 010 - 478 2326 (helpdesk Greenchoice)

de Faam | 2011 | | pagina 15