Dierenwinkel Dobey Drukte in Vlissingen PieT PaULUSMa com Nieuwe trainer Oostkapelle Nieuwe trainer Exposities Walcheren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 21 december 2011 De Faam pagina 13 Piet Voordes In het Winkelcentrum in Vlis singen is veel te doen, zowel in de Scheldestraat, De Fon- teyne als in het centrum zelf. Lees het in De Faam! www.de-faam.nl Oostkapelle Oostkapelle Dal heeft een nieuwe trainer, Irma de Wit te. De inwoonster (43) uit Geertruidenberg is het nieu we boegbeeld van de dames afdeling van Oostkapelle. Ze vervult de vacature die was ontstaan na het plotseling vertrek van André de Graaf. Het bestuur van Oostkapelle en Irma hebben overeen stemming bereikt over een samenwerking tot einde van seizoen 2012-2013. Domburg Marcel van Duijn is komend seizoen trainer bij de voetbal vereniging Domburg. De voormalig begeleider van onder andere Zierikzee is dit overeengekomen met het be stuur van de vereniging. Van Duijn geeft aan nog veel mo gelijkheden te zien in de se lectie van de Walcherse vier deklasser en kijkt er naar uit om aan de slag te kunnen op sportpark Oosterloo. Hij is opvolger van John Tahapary die na dit seizoen stopt. In het centrum van Vlissin gen opende half november Dierenwinkel Dobey van Johan Houweling. Het pand stond leeg en Johan zag kans om van zijn hobby zijn beroep te maken: "Zelf hou ik thuis altijd dieren zoals eenden, kippen, konijnen, vijvervis- sen, een hondje of een cavia, alleen kleine huisdieren." Leonjanssens Vlissingen "Dierenwinkel Dobey is een soft franchiseformule, en deze formule spreekt mij aan. Zeker de winkelindeling want die is strak en overzichtelijk. Boven dien kun je bij ons 9000 arti kelen bestellen." Dierenwinkel Dobey heeft een groot aanbod kattenvoer van bekende mer ken als Royal Canin, Prins en Hill's Voor de honden even eens Royal Canin, Techni-Call, Prins, Pall en diverse knaagbot- ten. Kattenspeeltjes, manden, benches, reismanden, katten bakken, krabpalen, snoepjes, hondenriemen en grote- en Alles voor je huisdier bij Dobey. Johan Houweling en zijn ou ders bij de nieuwe winkel kleine hondenjasjes, hondenrie men en halsbanden. Er is ook levende have, goudvissen en koudwatervissen, mét aquaria, en konijntjes, cavia's, hamsters en een passende behuizing voor deze dieren. Vogels als parkie ten, zebravinken en Gold Ama- dines, mooi gekleurde tropische vogels. In de winkel heeft Johan hulp van zijn ouders. "Klanten weten de weg naar Dierenwin kel Dobey al aardig te vinden en zijn er vragen over dieren FOTO: LEON JANSSENS dan kan ik advies geven. In de winkel is ook een hele apotheek voor de meest voorkomende ge vallen van irritaties en ziektes, zoals vlooien, diarree of ontwor men. Ook diverse vitaminen, en voor vogels wintervoeding voor in de tuin of op het balkon." Dierenwinkel Dobey, Scher- minkelstraat 32, Vlissingen, telefoon 0118-417828 www.dobey.nl Sharon Notebaart Zeeuwse Bibliotheek Op de eerste verdieping van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is momenteel een foto-expositie van foto grafe Karin den Boer. Zij liet zich inspireren door de sfeer en het schaarse licht tijdens het werk in de nachtdienst. De fotoserie is nog te zien tot en met 31 december. Historisch Museum De Bevelanden De expositie die op dit mo ment te zien is in het Histo risch Museum De Bevelan den in Goes toont een groot deel van de collectie tegels van Evert van Gelder. In de wisselexpositie genaamd 'Bijbels woord in tegelbeeld' zijn Nederlandse tegeltjes te zien van circa 1650 tot 1900 met Bijbelse taferelen, zowel van het Oude als Nieuwe testament. Vrijwel alle tegels zijn geschilderd naar voor beelden van prenten. Er zijn exemplaren bij waarvan er soms maar één of slechts enkele in omloop zijn. Zelf heeft Evert een stuk of tien tegels van dat kaliber. De mees te tegels hebben een spinnetje, ossenkop of anjer motief in de hoeken. Te zien t/m 15 april. Zorgcentrum Jo Jobse en Carin van Riel ex poseren tot en met 26 januari door het hele zorgcentrum in Domburg. De schilderijen en pentekeningen van Jo verbeel den het Zeeuwse landschap in realistische stijl. Het kleurge bruik is helder waarbij water, luchten en spiegeling boeiende en steeds terugkerende onder werpen zijn. Carin maakt onder andere sieraden die horen bij Zeeüwse streekdracht. Ze ver werkt zilveren knopjes, zwarte Zeeuwse knopen en kantjes van de ondermuts tot hedendaagse sieraden. Naast Zeeuwse zijn er ook andere sieraden. Blauwe Hope In de Blauwe Hope in Middel burg biedt exposant Anne de Kam op zaterdag 14 januari sie raden met edelsteenkralen aan met vijftien procent korting. Ook kan zij van edelsteenkra len nieuwe draagbare sieraden maken. Gastexposant Heieen van Hooven toont op deze dag haar viltkunst. Geïnteresseer den zijn welkom tussen 10.00 en 13.00 uur.

de Faam | 2011 | | pagina 13