Nieuw nummer Racoon voor Jayden ij maken plaats voor de nieuwe matrassencoll auping Op zoek naar die ene unieke baan in de techniek? Kijk op onze site! Houdt u van traditionele kerstliederen dan is deze cd beslist een aanrader showroom modellen plaza Auping Plaza Goes Auping Plaza Spijkenisse "Grootste angst van een ouder is je kinderen te overleven..." Vacatures Ave Maria kerstconcert www.auping.nl Auping nights, Better days Marconistraat 32, GOES T. 0113-21 87 45 - www.aupingplaza-goes.nl Lucebertstraat 34 - Woonboulevard Spijkenisse T. 0181-89 53 30 - www.aupingplaza-spijkenisse.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 december 2011 De Faam pagina 53 Lange tijd was het een ge heim dat Racoon deelde met de familie Faase uit Goes, het nummer 'Don't Give Up This Fight' werd speciaal geschreven voor hun overle den zoontje Jayden. Nu het is uitgebracht als single moet iedereen het weten: Racoon doneert de opbrengsten aan de Goese Stichting Jayden. John de Kok Goes Racoon-zanger Bart van der Weide: "Ik was de oudere buurjongen van Rob Faase. Ik verhuisde, maar hoorde via mijn ouders dat Rob vader was geworden. Hoe blij ie was, maar ook hoe Jayden ziek werd, hoe Jayden uiteindelijk dood ging. Rob vroeg me, of we het zagen zitten om ambassadeur van de stichting te worden. Aangezien we allemaal zelf vader zijn en onvoorwaardelijke liefde ken nen, hoefden we niet lang na te denken. Het allerbelangrijkste is dat we de pijn zo goed begrij pen, de grootste angst van een liefhebbende ouder is je kinde ren te overleven. Daarnaast ken ik Rob en zijn familie al heel mijn leven, dus ben ik eigenlijk de brug tussen Rob en Racoon. Dennis, Stefan en Paul stonden vierkant achter me." De familie vertelde Bart dat ze een liedje voor Jayden zelf wilden hebben. Rob: "Bart vroeg ons zinnen over Jayden op te schrijven. De eerste keer dat hij het ons liet horen, was heel emotioneel. Hij zei: 'Dit is voor altijd Jayden's liedje'." De familie draaide de plaat grijs, altijd emotioneel gaf het vorm aan hun verdriet, maar ze put ten er ook kracht uit. "Mensen mogen hun eigen betekenis aan het lied geven, we hopen dat ze er kracht uit halen." Kracht, ondanks immens verdriet. Het gevecht nooit opgeven, het is dé reden dat de stichting nu be staat en steeds meer geld weet in te zamelen voor onderzoek naar neuroblastoom kinderkanker. Onderzoek Rob en Jolanda verloren hun zoontje Jayden er aan op de leef tijd van 2 jaar en 11 maanden. Omdat neuroblastoom relatief weinig voorkomt, ging er wei nig geld naar onderzoek. Dat is waar de Stichting Jayden steeds succesvoller in de bres springt. Bart van der Weide: "Stilzitten is voor Rob en Jolanda geen op tie, daarom zetten ze zich in om neuroblastoom de wereld uit te helpen, omdat ze andere ouders en kinderen dit leed willen be sparen. Elke stuiver die ze weten te be- Racoon-zanger Bart tijdens een spinningmarathon met Jaimy, Jayden's broer. FOTO:PR machtigen gaat hier naartoe, zonder ook maar een greintje eigenbelang." Bij het uitbrengen van de single maakte Racoon bekend dat de opbrengsten voor de Stichting Jayden zijn. Rob: "Racoon, maar ook onze andere ambas sadeurs, zetten deuren op een kier die anders voor ons geslo ten zouden blijven." Nieuwe single van Racoon is te downloaden De nieuwe single van Ra coon is te downloaden op iTunes. Een fysiek exemplaar is te bestellen via http://ra- coon.spinshop.com. Naast de album- en akoestische versie van Don't Give Up The Fight is ook This Will Be Our Year op deze sin gle akoestisch te horen. De opbrengsten gaan naar de Stichting Jayden. www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/webwinkel

de Faam | 2011 | | pagina 61