De mooiste dromen deel je samen!!! Goud at Home ook succesvol in Middelburg LANDELIJK KOOP T/M DO OP SWEETDEAL.NL GA VOOR DEZE AANBIEDING NAAR SWEETDEAL.NL HIGHLIGHTS VOORWAARDEN LANDELIJKE DEAL Verwen jezelf of een ander met de Euro Wellness Card. Profiteer van korting bij meer dan 120 wellnessbedrijven in binnen- en buitenland! Naast de Euro Wellness Card ontvang je bij deze deal ook nog eens een Kneipp Aloë Vera setje, een Mooi Parfumerie Cadeaubon en een Mooi Beautyschoolcadeaubon! Met de Euro Wellness Card krijg je korting op o.a. bezoek aan sauna's, behandelingen in wellnesscentra, korting op tandenbleken, plastische chirurgie en nog veel meer! De Euro Wellness Card is na ontvangst 1 jaar geldig. De voucher is 1 maand geldig vanaf de dag van ontvangst. De Euro Wellness Card is vanaf de dag van ontvangst 1 jaar geldig. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Alleen te koop op sweetdeal.nl parfumerie y} Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 december 2011 De Faam pagina 52 Advertorial Ellen van Bree en Lyda Hum mel zijn al geruime tijd actief als liefdesbemiddelings-coa- ches. Met Take2 zetten zij een verfrissend nieuw con cept neer op het gebied van persoonlijke relatiebemidde ling. Take2 gaat voor hetero singles van 30 tot 85 jaar op zoek naar een serieuze date. De eerste kennismaking met dit relatiebe middelingsbureau begint met een vrijblijvend en gratis oriën terend gesprek. Voor veel men sen is het een grote stap om op deze manier een nieuwe liefde te vinden. Lyda en Ellen vinden het daarom belangrijk om een vertrouwensband met hun leden op te bouwen. "Wanneer men lid wil worden volgt er een intakegesprek waarvoor we alle tijd nemen. In dit gesprek komen vele aspec ten aan bod waaronder karak ter, bezigheden, hobby's, wel of niet roken, religie enz. Het is een belangrijke stap in het krij gen van een persoonlijke band", vertellen Lyda en Ellen. Natuurlijk gaan we zorgvuldig met die informatie om, want vertrouwen en discretie staan bij Take2 absoluut voorop. Zo zijn we ook ingeschreven bij het College Bescherming Persoonsgegevens (CBP) Voor wie zich bij internet da ting niet prettig voelt, is Take2 een uitkomst. Want relatiebe middeling is en blijft mensen werk en dat is de sleutel tot ons succes. Tijdens het gehele bemidde lingstraject zijn zij betrokken met wat er zich in het leven van de leden afspeelt en wordt de voortgang van de bemiddeling regelmatig besproken. Deze persoonlijke betrokkenheid schuilt geheel in het gegeven dat Lyda en Ellen veel van mensen houden. "Als een con tact succesvol is verlopen en leidt tot een stabiele relatie dan beleven wij daar zelf ontzettend veel voldoening aan, het blijft ons doel om zoveel mogelijk mensen samen de mooiste dro men te laten beleven!" Belangstellende lezers kunnen contact opnemen via: 088-885 8858, info@take2.nl. Voor meer informatie neem even een kijkje op de website www.take2.nl. Het is druk bij de Goud at Home bus die sinds enkele weken ook in Middelburg te vinden is. Het is de werkplek van Marius Tsakonis. Hier worden gouden en zilveren voorwerpen ingewisseld tegen contante betaling. Het concept blijkt een schot in de roos te zijn. Goud at Home is onderdeel van Schreuders Moerkerken Juweliers, welke sinds 1926 al een vertrouwd adres is. Goud at Home is één van de grootste inkooporganisaties in oud goud en zilver. Met speciaal inge richte touringcarbussen worden dagelijks diverse locaties in Nederland bezocht. Op dit moment rijden er al vijf bussen rond. In Middelburg is de standplaats het parkeer terrein bij Hotel Arneville op woensdag en donderdag. De Goudbus onderscheidt zich bij de in koop van goud ten opzichte van de geves tigde juweliers, doordat zij op locatie bij u in de buurt komen. Eenmaal 'aan boord' wordt u welkom geheten door Marius Tsa konis. 'Onze werkwijze is helder en volle dig transparant', legt Marius uit. 'Elk goud item wordt getest via de traditionele test methode van juweliers en wordt verder ge sorteerd in 8-, 14-, 18-, 22- of 24 karaats groepen. Elke groep wordt gewogen met daarvoor bestemde goudweegschalen. Op basis van het goudgewicht en het gehalte van het goud wordt vervolgens een offerte opgesteld op de goudprijs van de dag. Dit alles gebeurt uiteraard waar de klant bij zit. Besluit de klant om het goud aan ons de verkopen, dan betalen wij contant het be drag uit volgens de offerte. En wil de klant nog even bedenktijd dan respecteren wij dat natuurlijk'. Heeft u vragen over uw goud of zilveren objecten, ook dan staat Marius Tsakonis u graag te woord. U kunt bij hem terecht met o.a. uw gouden sieraden zoals kettin gen, broches, horloges, ringen, armbanden, bedels en oorbellen. Maar ook bijvoorbeeld zilver bestek of gouden tanden en kiezen kunnen worden ingeleverd. Ook heeft Ma rius veel ervaring met het inkopen van zil veren en gouden munten. Uiteraard wor den deze munten getaxeerd op basis van de hoogste waarde. Inmiddels zijn op meerdere plekken in Nederland soortgelijke bedrijven ontstaan, die zich op vrijwel identieke manier aan het publiek presenteren. Goud at Home neemt echter nadrukkelijk afstand van de prak tijken die daar plaatsvinden en is ook op geen enkele manier met andere bedrijven verbonden. Meer weten? In Middelburg is de Goudbus elke woensdag en donderdag van 10.00 tot 17.00 uur te vinden op het parkeerterrein van Hotel Arneville. Kijk voor meer info op: www.degoudbus.nl sweetdèal

de Faam | 2011 | | pagina 60