De nr. 1 in zolderisolatie Hu"of York: 2 voor de P"is van 1! Arrangement Hotel Piet Hein Amsterdam Henk Spaan De rukker Bespaar ruim 500,- per jaar met hoog waardige isolatie Column Hoogte toeslag kan veranderen Win een vuurwerkpakket van Busscher Vuurwerk! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 14 december 2011 De Faam pagina 50 Isoleren met iSoEasy® is zo makkelijk. In slechts vier stappen bevestigt u zowel de isolatie als de afwerking. Zo eenvoudig en snel was iso leren nog nooit! U hoeft niet meer te stuken of te schilde- ren, zoals bij de traditionele manier van isoleren. In een handomdraai verandert u uw zolder in een lichte en comfor tabele leefruimte. Dit scheelt u heel veel tijd, ook vergele ken met andere isolatiesy stemen. Bovendien bespaart u tot ruim 500,- per jaar. De hoogste isolatiewaarde U verliest de meeste energie via het dak. Dit kan oplopen tot wel 40% van uw totale ener gierekening. De meeste winst is dus te behalen door uw zol der van hoogwaardige isolatie te voorzien. Het isoleren van een zolder is een investering in de toekomst. Als u uw zolder iso leert met een 60 mm iSoEasy® plaat, voldoet de isolatiewaarde direct aan het huidige bouw besluit, dat het uitgangspunt is voor nieuwbouwwoningen (Rc= 2,5 m2 K/W). Met geen enkel ander zolderisolatiesy- steem lukt dat. En iSoEasy® levert ruimschoots de hoogste isolatiewaarde van alle verge lijkbare isolatiesystemen. De dunste isolatieplaat Het isoleren met iSoEasy® le vert een hogere isolatiewaarde op dan isoleren met traditionele isolatiematerialen van dezelfde dikte. iSoEasy® biedt u daar naast nog de dunste isolatieplaat vergeleken met andere isolatie systemen. Met minimaal ruim- teverlies tussen de balken waar deert u uw zolder dan ook op tot een ruimte die aan de huidige isolatie-eisen voldoet. Verder is het ook nog eens vrij van vezels en jeukt dus niet, in tegenstel ling tot traditionele isolatie. De beste investering Het laten isoleren van je zolder op de traditionele manier kost al snel enkele duizenden eu ro's meer dan zelf isoleren met iSoEasy®. Dus die kosten heeft u al snel bespaard. Het isoleren aan de binnenzijde van een on verwarmde zolder bespaart ge middeld zo'n 430,- en bij een verwarmde zolder maar liefst 530,- per jaar op de gasreke- ning (www.milieucentraal.nl). Met de jaarlijks toenemende energieprijzen verdient u uw investering in een relatief korte tijd terug. Alles in één pakket iSoEasy® is een hoogwaardige isolatieplaat, voorzien van een alu meerlagenfolie met een stootvaste witte zichtzijde, be stemd voor het thermisch isole ren aan de binnenzijde van een ongeïsoleerd hellend dak. Pro fielen, schroeven en zweiband worden meegeleverd voor een complete afwerking van uw zol der. En de kosten zijn nagenoeg gelijk aan de traditionele manier van isoleren. Zo makkelijk kunt u er warmpjes bij zitten! iuiuuj.isoeasy.nl In de langzaam optrekkende intercity van Antwerpen naar Amsterdam vroeg een jongeman met de capuchon van zijn trainingsjack over zijn hoofdeen hoody, aan mijn vrouw of hij ergens kon douchen. Hij keek haar niet aan. Zijn blik vloog door de coupé van het ene naar het andere perron. Zoals ge woonlijk was het stil in de eerste klas. Mijn vrouw was op haar hoede. "Dat weet ik niet, meneer. Niet in de trein, denk ik. Maar vraagt u het aan de conducteur", zei ze met haar aangeboren beleefdheid. De jongeman liep een paar keer heen en weer door het gang pad, gadegeslagen door een Japans echtpaar en door mijn vrouw. Even was hij weg uit de coupé. Er heerste een voelbare opluchting. Toen kwam hij terug en ging in de stoel tegenover mijn vrouw zitten. Ze kon hem ruiken... zag de korsten op zijn handen. "U bent een mooie vrouw", zei hij. Ze keek naar buiten. Haar tas trok ze iets dichter naar zich toe. De man stond op en begon weer op en neer te lopen door de coupé. Het Japanse echtpaar haastte zich om twee loodzware koffers uit het bagagerek te hijsen. Mijn vrouw ging staan om aan de andere kant van gangpad de Japanse heer een handje te helpen. Met vereende krachten slaagden ze erin de gelabelde hutkoffers naar beneden te trekken. Het echtpaar verdween naar een andere coupé. De man met de capuchon en de gejaagde blik in zijn ogen nam weer tegenover mijn vrouw plaats. Hij kon niet stil zit ten, wreef voortdurend over zijn mouwen en in zijn hals. Mijn vrouw stopte haar handtas in het Samsonite koffertje. "U bent een mooie vrouzv", zei hij. Ze zei niks terug. Ze re aliseerde zich dat beleefdheid in bepaalde omstandigheden als zwakte wordt uitgelegd. Toen ze opkeek zag ze dat hij zich zat af te trekken. Tien seconden bleef ze daarna doodstil zit ten. Toen stond ze op, pakte haar koffertje en rende naar de volgende coupé. "Wat een loser", dacht ze en ze vroeg zich vervolgens af hoe je je kunt wapenen tegen mensen die helemaal niets te verliezen hebben. www.deweekkrant.nl/spaan FOTO PETER ELENBAAS Ontvangt u huurtoeslag, kin- deropvangtoeslag of kindge bonden budget? Dan krijgt u te maken met veranderingen. De belangrijkste reden daar voor zijn de bezuinigingen die het Kabinet heeft aange kondigd. Om het huishoud boekje op orde te brengen, moet de overheid minder uitgeven, bijvoorbeeld door minder bij te dragen aan de kinderopvang. Ook voor de huurtoeslag en het kindgebonden budget zijn maatregelen genomen die mogelijk invloed heb ben op de hoogte van uw toeslag. Deze maand krijgt u een brief van de Belasting dienst/ Toeslagen met de nieuwe voorschotbedragen voor huur-, zorg-, kinderop- vangtoeslag en kindgebon den budget. Het is belangrijk dat u uw gegevens controleert en wij zigingen doorgeeft aan de Belastingdienst/Toeslagen. U kunt dit eenvoudig online regelen met Mijn toeslagen. Om in te loggen heeft u uw DigiD nodig. Via www.toeslagen.nl kunt u alvast berekenen wat de hoogte is van uw toeslagen in 2012. Ook kunt u kijken of u recht heeft op een toe slag. Gebruik daarvoor de proefberekening op www. toeslagen.nl. Informatie over toeslagen vindt u op www.toeslagen, nl. U leest hier ook meer over de veranderingen in de toeslagen. Meer informatie over de ka binetsmaatregelen leest u op www. rijksoverheid, nl Uw driedaagse reis begint zodra u in Rotterdam/Europoort aan boord stapt van de 12 dekken hoge Cruiseferries met mooie lounges, shops, verschillende restaurants, casino, bioscopen en live entertainment, 's Nachts slaapt u in een comfortabele cabin, waarna u overdag geniet van een dag in Hull of York. Huil Huil biedt plezier voor de hele familie. Een ideale stad voor jong en oud met een leuke ha ven, gratis musea, traditionele pubs, overdekte winkelcentra en gezellige winkelstraten. York York is een stad met middel eeuws uiterlijk en schilderach tige straatjes, gecombineerd met moderne winkels, een imposante kathedraal, leuke attracties en meer dan 30 mu sea. Maak een wandeling over de oude stadswallen en rust tussendoor uit bij een gezellige Afternoon Tea. TIP: Januari is uitverkoop maand in York. Inbegrepen 2 avonden uit aan boord 2 overnachtingen aan boord in een 2- of 4-persoons Inside cabin Busvervoer in Engeland Stadsgidsje Hull of York 3-daagse minicruise Tot en met maart 2012 prijs voor twee passagiers! vertrek zo, ma, di, wo 79 vertrek vr en za 99 Toeslagen Vermeld tarief is o.b.v. volbe- zette Inside cabin. Zeezicht of Premier cabin: toeslag 28 per cabin Diner en ontbijt in het Four Seasons Buffetrestaurant: 30 p.p. per enkele reis (2-voor-l actie niet van toepassing op maaltijden) Boeken en meer informatie Boek uiterlijk 30 december 2011. Vertrek op donderdag is voor deze prijs niet mogelijk. Meer informatie www.POferries.nl. Voor boe kingen bel: P&O Ferries 020 201 3333 (vermeld aanbieding WEG) (maandag t/m vrijdag 09.00 tot 17.00 uur). Aanbod op basis van beschikbaarheid, geldig voor nieuwe boekingen voor reizen tot en met maart 2012. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Hotel Piet Hein biedt trendy ac commodatie in drie traditionele herenhuizen met uitzicht op het Vondelpark in Amsterdam op slechts 200 loopafstand van het stadscentrum. Het hotel heeft een eigen stadstuin met terras en biedt gratis draadloos inter net aan de gasten. De kamers zijn ingericht met modern meubilair en warme kleuren en hebben een volledig uitgeruste badkamer, bureau, satelliet- en betaaltelevisie en een kluisje. Het hotel kent een sfeervolle bar die dagelijks geopend is van 15.00 tot 01.00 uur 's nachts; hier kan men genieten in een ontspannen sfeer. Direct achter het hotel is de P.C. Hooftstraat, de beroem de winkelstraat. Het hotel ligt op loopafstand van het Van Goghmuseum, het Museum plein, het Concertgebouw en het Leidseplein. Voor de maanden januari en februari 2012 biedt Hotel Piet Hein lezers van dé Weekkrant een exclusief verblijfsarrange- ment: -overnachting in een luxe tweepersoonskamer -overheerlijk ontbijtbuffet -fles Prosecco op de kamer -een 'hop on hop off buskaart voor 1 dag (in een engelse dubbeldekker) -entree Van Gogh Museum Arrangementsprijs 126,50 euro voor twee personen inclusief stadsbelasting. Alleen geldig gedurende de maanden januari en februari 2012 op basis van beschikbaarheid. Reserveren: tel. (020) 6627205, info@hotelpiethein.nl of www.hotelpiethein.nl.

de Faam | 2011 | | pagina 58