WIJ VIEREN ALVAST 2012 Mnng Heeft u iets interessants te melden mail dan: red. faam@whm.wegener.nl Politieberichten 15,16 EN 17 DECEMBER Mail ons uw nieuws! Beginnerscursus bijenhouden Groot Archipel Dictee COC Songfestival Training Mindfulness Chanoekia aansteken Sieradenparty in Stromenwijk Peremiasse Chica's Middelburgs Kort Of plaats het op onze website: www.de-faam.nl Middelburg De Bijenhoudersvereniging Walcheren begint in januari een beginnerscursus bijen- houden. De cursus bestaat een zestal theorielessen. Daarna volgen de cursisten onder leiding van een ervaren imker de praktijklessen. Vanaf de voorjaarsinspectie tot en met het inwinteren zullen alle aspecten van het bijenhou den geoefend worden. In het najaar wordt de cursus met een examen afgesloten. Als men slaagt voor de cursus, ontvangt men een landelijk erkend diploma. De kosten van de cursus bedragen 125 euro. Hierin zijn inbegrepen de kosten van het cursusboek en van het lidmaatschap 60 euro van de Nederlandse Bijenhou ders Vereniging. In januari is er een kennismakingsbijeen komst. Meer informatie via 0118-502075. Op Walcheren wordt veel georganiseerd rondom de kerstda gen. Middelburg Archipel Scholen houdt vandaag (woensdag 14 de cember) voor de zevende keer het Groot Archipel Dictee in de aula van de Zeeuwse FOTO: P.R. Bibliotheek in Middelburg. Alle Walcherse scholieren uit groep zeven en acht kunnen daar aan meedoen. Beide dictees gaan over Nova Zem- bla: "IJzeren kerels op houten schepen". Na uitleg over de spelregels, zal Gert de Keizer het dictee, dat om 14.00 uur Op de website van De Faam staan dagelijks de actuele politieberich ten, van een overval en beroving tot een aanrijding en moord. Berichten staan ook op onze Facebookpagina www.de-faam.nl begint, voorlezen. Er is een wisselbeker voor de school met het gemiddeld beste resultaat en er zijn prijzen voor de drie beste spelers. Alle deelnemers krijgen een medaille. Middelburg Het zeventiende Nationaal COC Songfestival is op zater dag 3 december in het Spie- geltheater in Middelburg. Het is van 19.30 tot 22.30 uur met aansluitend een afterparty in het COC café Middelburg. Het festival wordt door Tessa International gepresenteerd. Ze had ooit in 1998 een top 10 hit als lid van Tina, Toos en Tessa, het nummer Waar deloos was een parodie op Ademnood van Linda, Roos en Jessica. In de vakjury zal Ronk Link plaats nemen. Hij is bekend van Idols, hij speelde de www.cocsongfestival.nl Altijd actueel: de-faam.nl hoofdrol in de musical Tarzan en momenteel is hij te zien in het TV programma Fort Boyard. Kaarten zijn te bestel len voor 12,50 euro. Middelburg Indigo Preventie begint in januari met de training Mind fulness MBSR. De cursus is bedoeld voor iedereen in Zeeland die wil leren om gaan met klachten als stress, depressie, piekeren en angst. De cursus bestaat uit acht wekelijkse bijeenkomsten van tweeënhalfuur. Belangstellenden kunnen zich aanmelden via preventie indigozeeland.nl. Het cursus materiaal kost vijfentwintig euro. De cursus wordt betaald uit het basispakket van de zorg verzekeraar. Middelburg Opperrabbijn B. Jacobs gaat op woensdag 21 december met hulp van Burgemeester K. Schouwenaar de chanoekia aansteken in het oude stadhuis in Middelburg. Ook zal de voorzanger van de Joodse ge meente Zeeland weer traditio nele joodse liederen zingen bij het aansteken van de kaarsen. Het begint om 17.00 uur. Middelburg Bymeis houdt op zaterdag 17 december een kerst sieraden- party in de Stromenwijk in Middelburg. Het is van 10.00 tot 14.00 uur in Het Getij aan de Oosterscheldestraat 18. Om 13.45 uur wordt er een sieradenset verloot onder de bezoekers. Ganzepoortstraat 23 4461 JX Goes T 0.113 21 92 22 Met uitzondering van projectfietsen, thema-acties en Bulls, geldt alleen op bestaande voorraad. 12% ervaar de beste keuze Damesmode Het jaar afrondend bij Chica's Mode Middelburg, in deze decembermaand zijn de kosten hoger als andere maanden. Als compensatie denkt Chica's Mode met jullie mee. Op alle extra koopavonden 15-22-23 dec. en zondag 18 dec. geven wij 10% extra korting op de SALE prijzen. Nog gauw even iets nieuws voor de kerst, of zomaar! Genietend van een warm winterdrankje en lekkernij. Leuke attentie bij een besteding van €75,- Zien we jullie graag bij Chica's Mode Lange Geere 24. We wensen iedereen een fijne kerst en een goed 2012 VLISSINGEN Troelstraweg 364, t 0118-477230 FIETSPLEZIER.NL GOES Van der Spiegelstraat 54, t 0113-216063 FITNESSPLEZIER.NL Iceberg D&G Bikkembergs Love Moschino Frankie Morel lo Jacob Cöhen Blauer Aeronautica Militare EA7 (emporlo armani) Armani Jeans Rock Revival 7 For AH Mankind Hydrogen

de Faam | 2011 | | pagina 4