Nieuw pand nadert nu de voltooiing Nieuw gezicht achter de receptie bij OLOV Gotd- Luximprove schaft 4 mooie Corsa's aan woensdag 14 december 2011 - pagina 41 Een paar weken geleden heb ik u op de hoogte gebracht van de bouwac tiviteiten van de uitbreiding van Car Village, maar nu schrijven we een week voor de eerste verhuizing... Door Rob Strating Goes Samen met directiesecretaresse en pro jectbegeleidster Mariëlla Suurmond loop ik door het schitterende pand. Overal zijn tapijtleggers, schilders, elektrotechnici en installateurs bezig met de laatste loodjes. De zon laat zich tussen de winterse buien zien en dan valt op dat het pand ontzettend licht en transparant is. "We zitten helemaal op schema," ver telt Mariëlla. "Voor een aantal bedrij ven betekende dat overwerk 's avonds en in het weekend, maar het resultaat mag dan ook gezien worden! Eerste verhuizing We komen binnen in de toekomstige showroom van Fiat en Saab in het linker gedeelte van het gebouw. "Auto Mondo is de eerste bewoner en verhuist volgende week dinsdag, 20 december." Mariëlla toont me toekomstige werk plek van de chef werkplaats en de re ceptioniste. Conform eisen importeur We lopen vervolgens naar de grote showroom van Opel die zich aan de rechterkant op de begane grond van het moderne gebouw bevindt. "Alle showrooms worden conform de eisen van de importeur aangepast," wijst Mariëlla me. "Dat zie je ondermeer aan de verschillende vloeren en de ver lichting. De logo's van de verschillende merken komen zowel op de buitenkant van het gebouw, op de diverse reclame zuilen als in de showrooms." Kardex kasten Op de eerste etage vinden we de show rooms van Alfa Romeo aan de linker kant en Chevrolet rechts. Voor de mer ken Chevrolet en Opel is de overgang naar de nieuwe lokatie het grootst. Dan valt ineens op dat de oude lokatie in Klein Frankrijk donker en uit de tijd is... "AutoTeam verhuist een week later, namelijk op 27 december en tot slot volgt ZuidWest Lease op 2 januari." De kantoren van ZuidWest Lease bevinden zich in de top op de tweede etage, maar de ontvangstbalie voor dit bedrijf vinden we in de Alfa show room. In het nieuwe magazijn van de vijf merken wordt gebruik gemaakt van zogenaamde Kardex kasten, een com putergestuurd ultramodern systeem. Aan de noordzijde van de nieuwe vleu gel van Car Village verschijnt het nieu we pand van verfgroothandel Luijten VVZ en ook daar lopen we nog even doorheen. "De tien schilders die hier werken, zijn leerlingen van het Vakcen trum Schilderen die onder begeleiding van leermeesters al het schilder - en spuitwerk van de beide nieuwe gebou wen hebben gerealiseerd." We komen inderdaad een oude leer meester tegen, Peter van Eijkeren die zijn sporen bij Luijten VVZ heeft ver diend, maar voor dit project op zijn 65e jaar nog is ingehuurd. Met de komst van met name AutoTeam naar de autoboulevard zijn de collega's overigens zeer positief, want Opel en Chevrolet ontbraken nog en die mer ken trekken veel mensen aan. Sinds deze maand is er een nieuw ge zicht bij OLOV. Als u nu belt of aan de balie komt wordt u vriendelijk te woord gestaan door Alitha de Meulmeester, de nieuwe receptioniste en telefoniste. Door Rob Strating Goes Alitha heeft haar opleiding Filiaalmanager De tailhandel succesvol afgerond en heeft op ver schillende plaatsen werkervaring opgedaan, maar misschien is het wel haar interesse voor auto's die haar heeft doen solliciteren naar deze betrekking. Ze woont in Arnemuiden en gaat in de toekomst niet alleen het telefoon - en re- ceptiewerk doen. "Ik heb mijn functieomschrij ving nog niet gezien, maar ik neem zeker ook de verkoopadministratie en de planning voor mijn rekening. Ik vind het een uitdagende baan en ik heb er geweldig veel zin in!" Vrouw tussen de mannen Herinnert u zich nog de rubriek 'Vrouw tussen de mannen' die in het Zeeuws Autojournaal een paar jaar geleden opgeld deed? Alitha zou zeer zeker in deze rubriek gepast hebben, want ze gaf aan dat ze het erg leuk vond om met zoveel man nen te werken. We wensen haar veel succes in haar nieuwe werk kring! LUXimprove startte dit jaar in april en maakt een komeetachtige start door. Onlangs schaf te men vier Corsa's aan bij AutoTeam in Goes. Rob Strating Goes Verkoopadviseur Wijnand den Engelsman van AutoTeam in Goes leverde onlangs 4 compac te Opeis Corsa af aan het jonge bedrijf aan de Amundsenweg 25 in Goes. De dieselversies zijn voorzien van de Connect Edition, dat houdt in dat ze ondermeer navigatie en telefoonaansluiting aan boord hebben. Wel iswaar mocht Wijnand den Engelsman de auto's afleveren, maar ZuidWest Lease heeft het con tract getekend. A.B.C. Promotion verzorgde de flitsende bestickering en Input-Output maakte de blije foto van het jonge en enthousiaste team. Missie van LUXimprove Directeur Marco de Visser licht de werkwijze en het doel toe: "Het verbeteren van (dag)licht en klimaat in onze leef-, werk- en woonruimten en tegelijkertijd een efficiënte bijdrage leveren aan een duurzame wereld..! Dat is waar LUXim prove voor staat. Via Duurzaamlicht.NU dis tribueert LUXimprove exclusief in de Benelux de kwaliteitsmerken OPTILED (hoogwaardige en betaalbare LED-verlichting) en LITEFOIL (licht- en warmtecontrolerende raamfolies). Hiermee biedt Duurzaamlicht.NU een unieke totaaloplossing voor het optimaal benutten van dag -en kunstlicht en het besparen van energie. De producten van LUXimprove hebben de beste, prijs/kwaliteitsverhouding van de markt. Dat kan dankzij de directe route van de producent naar de eindgebruiker. Door het elimineren van on nodige, margeverslindende tussenschakels is LUXimprove in staat om producten aan te bie den met een korte terugverdientijd, zonder con cessies te doen aan de kwaliteit van het product." De Opeis worden ingezet voor de buitendienst en maken uiteraard nogal wat kilometers. FOTO INPUT-OUTPUT FOTOGRAFIE

de Faam | 2011 | | pagina 47