va^ÉVUTO Nieuw: Bose Série Limitée JwJejC* Woontrend Zeeland kiest opnieuw voor VW /t negen nieuwe Kloosterboer ri dt in -iats Woontrend Zeeland uit Koudekerke reed al langer met Volkswagens. Nu het wa genpark vernieuwd moest worden was de keuze heel simpel: alle auto's moesten Volkswagens worden van de Walcherse Volkswagen- en Audidealer Auto Poppe. Door de redactie Vlissingen, Koudekerke Erik de Wee, eigenaar van Woontrend Zeeland, legt uit: „We reden deels al met Volkswagens en die bevielen ons prima. Ook hebben we de af gelopen jaren een goede relatie opgebouwd met Volkswagendealer Auto Poppe uit Vlissingen. Die hebben ons nooit in de kou laten staan. De Volkswagens hadden eigenlijk nooit iets bijzon ders, maar als we Auto Poppe nodig hadden, dan waren ze er voor ons. En dat is belangrijk voor ons, want daarmee zorgen ze dat wij onze af spraken met onze klanten kunnen waarmaken." Daarmee was de keuze voor de nieuwe auto's snel gemaakt. Afgelopen week werden de auto's afgeleverd bij de zaak in Koudekerke. A-merk Paul de Rijke, verkoopadviseur Bedrijfswagens bij Auto Poppe was verantwoordelijk voor het hele verkoopproces. „Er staan nu vijf splinter nieuwe auto's klaar voor de meubelmonteurs en stoffeerders van Woontrend Zeeland," legt hij uit. Drie Volkswagen Crafters en twee Volks wagen Caddy's Maxi. Twee van de drie Volks wagens Crafter hebben een speciale opbouw zodat hier grote producten in vervoerd kunnen worden, denk hierbij aan grote kasten of rollen vloerbedekking. Deze opbouw werd verzorgd door Allro-Plast carrosserieën te Yerseke. Erik de Wee sluit af met: „Onze keuze voor deze auto's heeft ook te maken met de degelijke en be trouwbare reputatie en uitstraling van Volkswa gen. Deze auto's zijn van een absoluut A-merk. dat is waar wij met ons bedrijf ook voor staan, en deze auto's dragen daarmee perfect onze be drijfsfilosofie uit." woensdag 14 december 2011 - pagina 37 Zeeuwen kennen het bedrijf Klooster boer hoofdzakelijk vanwege de enorme koelhuizen in de Vlissingse haven. Door de redactie Vlissingen Het familiebedrijf is echter veel groter dan al leen Zeeland. Kloosterboer kent vestigingen in Noord-Holland, maar bijvoorbeeld ook in Frankrijk, Canada en Alaska. De Vlissingse ves tiging van het bedrijf heeft vorige week negen nieuwe Fiats gekocht bij Auto Mondo, ook in de Scheldestad. Marco Floresse, bedrijfsleider van Auto Mondo Britannia Vlissingen, vertelt over de nieuwe au to's. „We praten over negen Fiats Doblo. Vier daarvan zijn uitgevoerd als personenauto, de an dere vijf zijn in besteluitvoering." Met deze auto's heeft Kloosterboer negen kampioenen in huis gehaald: de Fiat Doblo is tenslotte gekozen tot Van of the Year 2011 en haalt, door gebruik van de meest moderne technieken, als enige auto in zijn klasse de Euro 5 emissienorm. Professioneel De firma Kloosterboer kwam terecht bij deze Fiats via het businessportal van de Automoti- onsgroep, Automotions Professional. Marco Floresse licht toe: „Langs deze weg hebben professionals toegang tot het volledige merken- aanbod van de Automotionsgroep. En dat is het breedste aanbod vanuit één bedrijf in de regio. Als surplus op dit aanbod profiteert de firma Kloosterboer natuurlijk ook van de zekerheid van ons eigen verzekeringsbedrijf, Automotions Zeker, en bij eventuele schade van de professio nele service van ons eigen schaderherstelbedrijf Autoschadeteam Baarends." Om af te sluiten: „Hoeveel meer service kun je als zakelijke klant nog verwachten?" Op de foto neemt Marco Pijcke, wagenparkbeheerder van Kloosterboer, samen met enkele collega's de auto's in ontvangst bij Auto Mondo Britannia Vlissingen. Strak en vernieuwend. De vloeiende en krachtige lijnen van de Renault Mégane Estate stralen een energie uit die het sportieve karakter al ver raden. Deze unieke persoonlijkheid zie je in de kleinste details, zoals in de karakteristieke vormgeving van bijvoorbeeld de achterlichten. Renault biedt nu in samenwerking met Bose een unieke akoesti sche sensatie. Met een helder en natuurlijk geluid dat helemaal is afgesteld op de akoestiek van het interieur van de Renault. jh Door Marina Meijers Vlissmgen/Goes Bij Autocentrum Walcheren in Vlis singen mogen we de Renault Mégane Estate ophalen voor een testrit. Om maar even gelijk het interieur van de auto te bespreken: dat ziet er in één woord prachtig uit. De uitvoering die wij mogen lenen is dus de Bose Série Limitée en die is van diverse fraaie extra's voorzien. Om te beginnen is er het Bose Sound Systeem voorzien van versterker, subwoofer, 4 luidsprekers, USB/MP3-speler en handsfree tele foonbediening. De stoelen die uitge voerd zijn met half lederen bekleding zitten buitengewoon comfortabel en het dashboard in hoogglans zwart is een waar sieraad. Ook het stuurwiel is bekleed met leder. Alles bij elkaar heeft de Bose-uitvoering toch nét dat beetje extra ten opzichte van de andere uitvoeringen. Het dynamische design van de Mégane wordt nóg sportiever en eleganter wan neer je kiest voor de Bose-variant. De 17" lichtmetalen wielen en de in hoog glans zwart uitgevoerde buitenspiegels voegen een chique en toch sportief ac cent toe aan de strakke lijnen van het exterieur. Uitstekende prestaties De stevige wegligging, het reactieve en veilige rijgedrag dankt de Renault Mé gane Estate aan een perfect uitgebalan ceerd chassis en bijzonder nauwkeurige besturing. In combinatie met een uit gebreid gamma krachtige benzine of dCi-motoren zorgen deze kwaliteiten voor een prima rijervaring. Met de Mégane laat Renault opnieuw zien dat het bedrijf hart heeft voor het milieu." Dat vertaalt zich in eco2: de Mégane Estate wordt in een ISO 14 001 gecer tificeerde fabriek gemaakt en bestaat voor 11% uit gerecycled kunststof, terwijl de auto aan het eind van zijn levensduur voor 95% herbruikbaar is. Dit, samen met een C02 uitstoot on der de 140 gram per kilometer, maakt dat er drie motoren met het eco2 label leverbaar zijn. Het royale aanbod aan ruimte zit in de genen van de Renault Mégane Estate. De bagageruimte van de Renault Mé gane Estate heeft een inhoud van 524 dm3 achter de achterbank. Met de ach terbank neergeklapt is de maximale ba gageruimte 1600 dm3. De indeelbare bagageruimte is zeer vindingrijk. Deze zorgt namelijk voor een handige inde ling van de ruimte. De spullen worden goed op hun plaats gehouden en alles is perfect te organiseren. Naast de reeds genoemde accessoires beschikt de Bose Série Limitée stan daard ook over een handsfree card voor openen, sluiten en starten, elek trisch verwarmbare en verstelbare buitenspiegels en een automatische parkeerrem. De Mégane Estate Bose is er vanaf 24.990 euro, hiervoor heb je dan de Tce 130. De dieseluitvoering is er van af 27.990 euro. Meer informatie bij Auto Centrum Walcheren in Vlissingen en bij Auto Centrum Goes.

de Faam | 2011 | | pagina 35