Promo Graphics GRATIS De 25.000e bezoeker van Fitland in Vlissingen Bent u helemaal in de kerstsfeer? Uw foto kan goed zijn voor een prijs? Drukte in Vlissingen N 3 in 1 kokendwaferkraan Actie is geldig t/m 7 30 december 2Ö11 Kerst Sn beeld Nieuwe Veolia dienstregeling Keiler Red Label Voor iedere bezoeker een leuke attentie! LET OP: 26 en 31 december, 1 en 2 januari GESLOTEN! IOSCH System-Line apparatuur KEUKENSTUDIO Kloosterweg 6 Kapelle Tel. 0113 - 33 00 04 Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl woensdag 14 december 2011 De Faam pagina 20 Promo Graphics Reclame producten opende begin november op Arnestein in Middelburg en verzorgt recla meproducten voor bedrijven, instellingen en particulieren. Eigenaar Chanping Mok: "Reclame op een breed vlak. Promo Graphics Reclamepro ducten is een enthousiast en creatief beletteringsbedrijf en levert hoge kwaliteit voor een betaalbare prijs." Leonjanssens Middelburg "Het doel is het leveren van een perfect product, duurzaam en gemaakt van de beste materia len. Bijna alles wat op dit gebied qua reclamemogelijkheden ge vraagd wordt kunnen wij reali seren. Een beeld zegt meer dan duizend woorden en je krijgt maar één kans om een eerste indruk te maken. Deze twee waarheden vormen de basis van al onze activiteiten." Chanping is druk met autobelettering en legt uit wat car wrap inhoudt: "Een auto inpakken. Over heel de auto wordt een superdun laagje aangebracht in een ande re kleur. Daar kan ook reclame op aangebracht worden. Of een halve auto 'wrappen'. Dat is een van mijn specialiteiten." Beweg wijzering, borden, gevelbelet tering die met kunststofletters op de gevel aangebracht wordt; alles weerbestendig materiaal met een coating. Ook kleding voor bedrijven of instellingen met bedrijfslogo's of een print kan verzorgd worden, net als presentatieproducten, scooter belettering, spandoeken, vlag gen en veiligheidsignalisatie. Chanping volgde met succes de opleiding Signmaker, liep veel stage en bezocht ook de Kunst academie. "Mijn passie ligt in het ontwerpen en maken. Dat doe ik het liefst." Promo Grap hics Reclameproducten, Ampe- reweg 46, Middelburg telefoon 06-18110665. www.promographics.nl In het Winkelcentrum in Vlis singen is veel te doen, zowel in de Scheldestraat, De Fon- teyne als in het centrum zelf. Lees het in De Faam! www.de-faam.nl Vlissingen Met ingang van zondag 11 december is de dienstegeling 2012 van Veolia Transport Fast Ferries gewjzigd. Dit is noodzakelijk in verband met de landelijke wijziging van de NS-dienstregeling. De wijzigingen zijn zodanig dat er een overstaptijd is van zes minuten tussen de trein in Vlissingen en de Fast Fer ries en andersom. De wijzigingen betreffen de volgende afvaarten: Eerste afvaart vanaf Vlis singen was 5.50 uur wordt 5.48 uur Eerste afvaart vanaf Bres- kens was 6.15 en wordt 6.13 uur Alle afvaarten vanaf Vlis singen met vertrektijd .20 uur vertrekken voortaan 2 minuten eerder, nieuwe ver trektijd wordt .18 uur Alle afvaarten vanaf Bres- kens met vertrektijd .48 uur vertrekken voortaan 2 minu ten eerder, nieuwe vertrek tijd wordt .46 uur www.fastferries.nl Vlissingen De 25.000e bezoeker pas seerde vorige week de poor ten van Fitland Vlissingen. De gelukkige, Frits Biesen uit Domburg, werd dan ook in het zonnetje gezet door de medewerkers van het fitness centrum aan het Baskens- burgplein. Naast een bos bloemen kreeg Frits ook nog een geheel verzorgd week endje op de Wellnessboot in Mill voor twee personen aangeboden. Toen Frits Bie sen op 1 februari 2007 lid werd van de sportschool wilde hij graag een beetje aan zijn condi tie werken, en als het even kon nog enkele kilootjes kwijt raken. Al vrij snel behaalde hij resulta ten en zat hij een stuk beter in zijn vel. Op de vraag waarom hij al zo lang lid is van onze sport school antwoorde hij "Jullie geven me altijd het gevoel dat ik erg welkom ben op de club, en bovendien vind ik jullie erg gedreven in de begeleiding, dat is wat me hier zo goed bevalt." Alle medewerkers van Fitland Vlissingen wensen Frits en zijn vrouw een fijn weekend in Mill. FOTO: P.R. mm/wt Chanping Mok bij Promo Graphics Reclameproducten. FOTO: LEON JANSSENS Geleverd ïfgebee ainginrnaaN°ehng en apparatuur. rnog#r ACTIE Keiler-keukens en Beda-keukens De keuken staat in onze showroom Optie 1evt montage meerprijs 600,= Optie 2: evt hoogglans meerprijs 500,= Optie 3, evt composiet 12mm meerprijs vanaf 1475,= industrieterrein 'De Smokkelhoek' Geopend: maandag t/m donderdag 9.30 tot 17.30 uur vrijdag 9.30 tot 21.00 uur koopavond! zaterdag 9.30 tot 16.00 uur CBW-erkend

de Faam | 2011 | | pagina 20