BLAUW GERUITE KIEL agenda PARKEERBELEID TERUG OP HET BELLAMYPARK VLISSINGEN "BOEK EN RUIL" IN BIBLIOTHEEK VLISSINGEN ZEEUWSE MEER MET MINDER PREMIE GRATIS WIFI OP HET BELLAMY KALENDER NIEUWJAARSRECEPTIE 2 JANUARI 2012 BEKENDMAKINGEN GEMEENTE De meeste boeken lezen men sen vaak maar één keer. Daar na staan ze soms lange tijd te verstoffen in de kast. Biblio theek Vlissingen biedt deze boeken een tweede kans! In de decembermaand organiseert de bibliotheek de actie "Boek en Ruil". Gelezen boeken in de categorieën romans en kook boeken kunnen worden inge ruild voor een ander exemplaar. De exacte spelregels staan op de website. www.bibliotheekvlissingen.nl Op 31 december 2011 loopt de huidige subsidieregeling voor het energiezuiniger maken van uw woning af. U kunt zich tot die tijd nog aanmelden en een maximale subsidie van 2150,- aanvragen. Voor meer informatie kunt u de website raadplegen. www.energieloket.nl/ zeeland Vrijdag 9 december 2011 heeft wethouder Rob van Dooren het startsein gegeven voor een pilot project van DELTA: gra tis WiFi op het Bellamypark. DELTA test de komende vier maanden het netwerk. Tijdens deze maanden is h^t gebruik van WiFi gratis voor iedereen. Na deze periode bespreekt DELTA intern en met mogelijke partners de voortgang van WiFi op het Bellamy. www.delta.nl urn Vrijdag 16 december 2011 20.00 uur Accordeon vereniging Concertina Kerstconcert Historische kerk Oost-Souburg Zaterdag 17 december 21.00 uur The Wild Romance D'n'A Muziek De Piek Zondag 18 december 2011 13.00 uur Koopzondag Centrum Vlissingen www.vlissingen.nl/uit NIEUWS- EN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN WOENSDAG 14 DECEMBER 2011 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld De afgelopen maanden is de gemeente Vlissingen soepel omge gaan met het parkeerbeleid op het Bellamypark. Nu het einde van de werkzaamheden in zicht komt, is afgelopen vrijdag het par keerbeleid weer ingegaan. Sinds vrijdag 9 december 2011 mag er op het Bellamypark uit sluitend geparkeerd worden in de aangegeven parkeervakken. Buiten' deze vakken geldt op het gehele park een parkeerverbod. Totdat de parkeerautomaat wordt geplaatst, is het parkeren in de parkeervak ken nog gratis. Een overzicht van de parkeerverbodszone staat op de gemeentelijke website. Stand van zaken Het grootste deel van de werk zaamheden op het Bellamypark is voltooid. De komende weken wordt het middenterrein afgerond. Een groot deel van de beplanting en de bomen zal worden aange bracht en ook- de fontein wordt weer teruggeplaatst. De verplaats bare plantenbakken zijn nog in productie, maar worden zo spoedig mogelijk geleverd. Langs de Smalle Kade is nu nog een strook verharding opgebro ken. Hier wordt de eerder geplaats te natuursteen vervangen door gebakken klinkers. Eerste ervarin gen met het natuursteen tonen aan dat het onderscheid tussen de rijbaan en het voetgangersgebied niet voldoende duidelijk is. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid is daarom besloten de bestrating gelijk te vervangen. www.vlissingen.nl/bellamypark Het college van burgemeester en wethouders, de gemeenteraad en de medewerkers van de gemeente Vlissingen wensen u een voor spoedig 2012. Graag nodigen wij u uit om het nieuwe jaar met ons in te luiden op maandag 2 janu ari 2012 om 16.00 uur in de cen trale hal van het stadhuis (ingang Stadhuisplein) te Vlissingen. Tijdens deze receptie hebt u de gelegenheid om elkaar, onder het genot van een hapje en een drankje, de beste wensen over te brengen. Programma: 16.00 Aanvang receptie 16.30 Nieuwjaarsspeech door burgemeester drs. René H. Roep 16.45 Uitreiking Frans Naere- boutprijs 2011 door wet houder Marin de Zwarte 19.00 Einde Ingediende aanvragen voor een omgevingsvergunning:^ Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende aanvragen voor een omgevingsvergunning hebben ontvangen: 1. verwijderen asbesthoudende beplating kantoor Koningsweg 2 (30-11-2011) 2. splitsen in 4 appartementen Coosje Buskenstraat 73 (01-12-2011) 3. bouwen loods Nieuwe Kruidmo- lenweg 15 (01-12-2011) 4. saneren asbesthoudende stand leiding Singel 213/217 (06-12-2011) 5. aanpassen woning boven winkel als kantoorruimte Clijverstraat 54 (06-12-2011) De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de ver gunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Kennisgeving beschikking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) Reguliere procedure: Verleende omgevings vergunningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunnin gen hebben verleend: 1. bouwen balkon Boulevard Bankert 74 (01-12-2011) 2. plaatsen dakkapel Oostzee straat 3 (02-12-2011) 3. splitsen woning en vervangen kozijn St. Jacobsstraat 12 (05-12-2011) 4. bouwen opslagloods Denemar ken weg 1 Ritthem (06-12-2011) Bezwaar Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Vlis singen, afdeling Bedrijfsvoering, juridische zaken, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Het maken van bezwaar schorst de werking van het besluit niet. Wel kan een belanghebbende die bezwaar heeft gemaakt, de Voorzieningenrech- ter van de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. Kennisgeving ontwerpbeschik king Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) Uitgebreide procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voorne mens zijn vergunning te verlenen: 1.voor het bouwen van een was- straat met zuivering aan de Ritthemsestraat 497 te Ritthem (CdMRB.V.; 21-09-2011) 2. voor het beperken van het volume in de LPG tank aan de President Rooseveltlaan 743 te Vlissingen (Shell; 01-07-2011) Inzage De ontwerpbeschikking en de bij behorende stukken liggen met ingang van 14 december 2011 gedurende zes weken ter inzage in het stadhuis te Vlissingen. U kunt de stukken elke werkdag tijdens openingstijden inzien. Op afspraak kunnen de stukken ook op don derdagavond tussen 17.00 uur en 20.00 uur worden ingezien (Dhr. W. Huige, telefoon 0118-487339 of email whe@vlissingen.nl). Tijdens de periode van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen inbrengen. Schriftelijke zienswijzen moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Post bus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Voor mondelinge zienswijzen kunt u een afspraak maken via de afde ling WH (telefoon 0118-487156 of email omgevingsvergunning@ vlissingen.nl). Wij wijzen u erop dat alleen beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als de indie ner ook een zienswijze heeft inge bracht tegen de ontwerpbeschik king en belanghebbende is. Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de 3 weken op een donderdag, aanvang 9.00 uur. De stukken ter behandeling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandelde plannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www. vlissingen.nl/welstandscommissie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende wel standsvergaderingen zijn 5 en 26 januari 2012. Wet milieubeheer Kennisgeving maatwerkvoor schriften Wet milieubeheer Reguliere procedure: Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken het volgende bekend. Op grond van artikel 3.1. lid 6 van het Besluit lozen buiten inrichtingen worden maatwerk voorschriften opgelegd voor: 1. Hattink Advies voor een lozing aan de Steengrachtstraat 4 in Vlissingen. De maatwerkvoorschriften bepalen dat het lozen op riool toegestaan is, indien het lozen geen nadelige gevolgen heeft voor de doelma tige werking van de voorzieningen voor het beheer van afvalwater. De beschikking en de bijbehoren de stukken liggen met ingang van 15 december 2011 gedurende zes weken ter inzage in het stadhuis te Vlissingen. De beschikking met bijbehorende tekeningen kunnen na een telefonische afspraak met dhr. W. Huige van de Afdeling Publiekszaken (tel. 0118-487339) worden ingezien. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na genoemde datum tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaar schrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wet houders van Vlissingen, ter attentie van de Commissie voor de bezwaar schriften, Postbus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Aanwijzingsbesluit camera toezicht Vlissingen 2012 De burgemeester van Vlissingen heeft op 5 december 2011 beslo ten het Aanwijzingsbesluit came ratoezicht Vlissingen 2012 vast te stellen. Het Aanwijzingsbesluit is geldig tot 31 december 2012 waar bij een deel van het Middengebied, de Scheldestraat, de Boulevard Bankert en het horeca-uitgaansge- bied is aangewezen als gebieden waar cameratoezicht plaatsvindt als bedoeld in artikel 2:68 van de Algemene plaatselijke verordening Vlissingen 2009. Dit gebied omvat: 1.het gedeelte omsloten door de Vincent van Goghlaan, Jong kindlaan, Willem Witsenlaan, Beatrixlaan, President Roosevelt laan, Irislaan, Hercules Seg- herslaan en Bloemenlaan, deze straten daaronder begrepen. 2. de Scheldestraat. 3. de Boulevard Bankert. 4. het horeca-uitgaansgebied, zijnde de Nieuwendijk, het Bel lamypark en het Beursplein. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na dagtekening van het gemeenteblad waarin het wordt geplaatst en geldt tot en met 31 december 2012. Bezwaar Tegen dit besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Alge mene wet bestuursrecht binnen zes weken na de verzending daarvan bezwaar maken door het indie nen van een bezwaarschrift bij de burgemeester van Vlissingen, Post bus 3000, 4380 GV in Vlissingen. Het bezwaarschrift moet worden

de Faam | 2011 | | pagina 10