"Vi Wasmachine kapot? Gezellig Kers+Ral SAMEN VRIJWILLI onze zorg www.samenvrijwillig.nl Jouw wensen Vierdaags more inclusive arrangement naar winters Sauerland 99,00 Kerst met Malando Nieuwe toerclub voor een wekelijks rondje Walcheren Lezersactie en treekaart voor het KerstBal 24 december Arsenaal Theater in Vlissingen met Anita Meyer DJ Victor en Rolf Een greep uit de vacatures voor vrijwilligerswerk in Middelburg en omgeving. Ontdek de vele mogelijkheden! Websitebeheerder en contactpersoon ICT U houdt de website bij en bent contactpersoon voor organisaties die ICT onderzoek verrichten Stichting AMBI In overleg met u Functie Organisatie Dag/tijd Functie Organisatie Dag/tijd Bar- en keukenmedewerker U voorziet gasten van een hapje of drankje van achter de bar in het clubhuis Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg za zo overdag, rest van de week 's avonds Functie Medewerker groenonderhoud U helpt mee met het groenbeheer en onderhoud van het terrein Organisatie Stichting Speelhof Hoogerzael Dag/tijd In overleg met u Kijk voor meer info op Bel (0118-751400) of kom langs bij SWM, Porthos Sint Sebastiaanstraat 12 in Middelburg. Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Stichting Welzijn Middelburg (SWM) presenteert yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 30 november 2011 De Faam pagina 7 www.de-faam.nl Win vrijkaarten voor het concert van 20 december in Middelburg van Danny Malando en het Ma lando Orkest met zangeres Carola Smit. Kijk snel op onze website: www.de-faam.nl 6x kijk snel op: www.de-faam.nl Ktik&WtaJ Win een entreekaart Middelburg "Ik ben samen met mijn twee broers, onze zonen en dochter een toerclub ge start. Langzaam aan sluiten daar steeds meer mensen bij aan. De leeftijd varieert van 9 tot en met 45. Iedere zondagochtend rijden wij een toertocht of een rondje Walcheren", vertelt Erik van Broekhoven uit Mid delburg. Hij zoekt mensen die zich hierbij aan willen sluiten. Meerijden is zonder contributie en voor eigen reke ning. "We rijden om 9.00 uur weg vanuit de Veerse poort in Middelburg richting Vlissin gen. Om 9.15 uur pikken we de rijders op, die verzamelen bij de verkeerslichten bij Nehalennia aan de Koudekerkseweg. Daar na rijden we naar Rosenburg in Vlissingen. Vandaar fietsen we langs de kust naar Vrouwenpol der voor een ronde van circa 55 kilometer." Meer informatie: erikvb@zee- landnet.nl De club wordt door Maurice Minnaar van Minnaarsport gewaardeerd en hij heeft de leden voorzien van fietsshirts. Stichting Philadelphia Zorg is een landelijke organisatie voor mensen met een verstandelijke beperking die zorg en/of ondersteuning nodig hebben. Vanuit een christelijke visie willen wij er aan bijdragen dat mensen met een verstandelijke beperking het beste uit zichzelf kunnen halen. Philadelphia Zorg Zuidwest biedt onder steuning op het gebied van wonen, dag besteding, leer-/werktrajecten, logeren en ambulante begeleiding. Wij hebben o.a. locaties in Heinkenszand, Zoutelande, Koudekerke, Middelburg, Goes, Terneuzen en Vlissingen. Heeft u vragen, of wilt u de mogelijk heden bespreken die wij binnen Zuidwest kunnen bieden? Dan kunt u bellen naar (0118) 61 71 22. PHILADELPHIA ZORG ZUIDWEST T (0118) 61 71 22 E zuidwest@philadelphia.nl www.philadelphia.nl/zuidwest Het beste uit jezelf Geef om de verwoestende gevolgen van diabetes. Geef aan onderzoek, ga naar diabetesfonds.nl Diabetes Fonds WEKELIJKS OP DE BOODSCHAPPENLIJST VAN 6,8 MILJOEN LEZERS VAN DÉ WEEKKRANT? Adverteer nu in dé Weekkrant weGeNeR Media "Stappen op kerstavond stelde een jaar of vijftien geleden niet zoveel voor, maar is nu bijna een traditie geworden", stelt Arlo van Sluis, DJ en organisator van KerstBal 2011 in het Arse- naalTheater in Vlissingen. Ellen De Vriend Vlissingen "Kerstavond is voor veel men sen een reünie waarop ze oude vrienden terugzien en kunnen bijpraten. Zeeuwen die naar de randstad zijn vertrokken voor studie of werk, komen terug naar Zeeland om kerst met hun familie te vieren", zegt Arlo. Met die insteek organiseert INight Events op zaterdag 24 december het KerstBal 2011 in het Arsenaaltheater. Het belooft een gezellige avond uit te wor den met een unieke combinatie van Classics en hedendaagse muziek. Voor de classics is Anita Meyer geboekt, bekend van hits als Why Tell Me Why, They Don't Play Our Lovesong Any more, Idaho en Het Spijt Me. Zangeres Anita Meyer is te horen tijdens het KerstBal 2011 in het Arsenaaltheater in Vlissingen. FOTO: P.R. Voor de hedendaagse muziek staan DJ Victor en Rolf en DJ Jean hun mannetje. DJ Victor Rolf zijn misschien wel de meest stijlvolle DJ's uit de Nederland se showbiz. Hun motto: Aim to please, Dress to kill. Altijd strak in pak met slanke stropdas en chique accessoires. Dresscode kaarten Voor het kerstbal wordt de dres scode chique Silver White. Het theater wordt omgetoverd tot een Silver White Dans paleis, waar je de hele nacht door kunt swingen en genie ten. Kaarten kosten 25 euro, exclusief 1,50 euro service kosten en zijn te koop via: www.kaartkassa.nl en alle Free Record Shops. Kaarten zijn alleen verkrijgbaar in de voorverkoop. Er is geen ver koop aan de deur. Toegang vanaf 25 jaar. www.kerstbal2011.nl

de Faam | 2011 | | pagina 7