vol hits van Boney M. AMZ Moderne punk de nieuwe dienstregeling lflll|l per n december KEUZE MENU Mis hem niet! Nu op connexxion.nl of download de gratis CXX app. ËuÈ Kerstmarkten Reizen in kerstsfeer Uitgaan Keulen 2 december 37,- Luik 9 decern bef 33,- Maastricht 15 december 33,- Oberhausen 17 december €34,- Brussel 20 december 29,50 Dagtochten: Kasteel Keukenhof €43,- Kerstconcert in De Doelen y zaterdag 17 december Goede plaatsen in de zaal Meerdaagse: 2-daagse Parijs €119,- vertrek zaterdag 10 december 3-daagse Londen 195,. vertrek vrijdag 9 december .cpni www.amz.nl 0113-351551 CAJfafiir r AAN U DE Diner compleet Brunch Alles voor de reiziger. CO HU 0XX10 O nd Altijd actueel: de-faam.nl Zin in een leuke expositie? Of behoefte aan leuke uitgaans tips? Of wil je weten welke films er in het Merral draaien? Neem dan een kijkje op onze site. www.de-faam.nl Zie onze website voor meer informatie laatste plaatsen. l Boney M. en veel swingende dansoptredens gen van 25 die maar één grote droom heeft: dansen. Met zijn dance crew 'Sunshine' doet hij mee aan een wedstrijd, waar mee hij zijn leven voorgoed kan veranderen. Als Sunny de mooie Roos (Kim-Lian van der Meij) tegen het lijf loopt, staat hij ineens oog in oog met zijn eigen verleden. De twee zijn elkaar al eens eerder tegengekomen, toen Sunny als jongetje net vanuit Suriname naar Nederland kwam. Na deze hernieuwde kennismaking blijkt dat de schimmen uit het verleden nog steeds hun greep op het heden kunnen hebben. Pearl, de moeder van Sunny, en Ma Baker, de moeder van Roos, blijken een geheim te delen dat de liefde tussen Sunny en Roos zwaar op de proef zal stellen. Naast Kim-Lian van der Meij en Ruben Heerenveen spelen ook Jetty Mathurin, Anne-Mieke Ruyten, Joanne Telesford en David Goncal- ves belangrijke rollen in de musical. Allard Blom schreef het verhaal en het script en de regie is in handen van Eddy Habbema. Voor de bezoekers van Daddy Cool wordt het een avond vol hits van weleer. De meest bekende nummers van Boney M. - geschreven door Frank Farian - passeren de revue. Het Algemeen Dagblad oordeelde zeer positief over Daddy Cool. 'Een groot dansspektakel', 'op-en-top swingend fes tijn', 'Kim-Lian speelt een van haar meest volwassen hoofdrollen ooit'en 'spek takel, vrolijk en ontroe rend', schreef de krant. De Volkskrant meldde: 'Veel feelgoed pluspunten'en 'acrobatische hoogstandjes'. Kaarten voor Daddy Cool kosten 45 euro. www.daddycoolmusical.nl restaurant partycentrum Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 Voorgerechten 6 Hoofdgerechten 3 Soepen 3 Desserts Diverse kindermenu's Landlustweg 1, Nieuwdorp. T. 0113 61 25 89 voor meer info: www.landlust.nl The Phantom Four The Arguido wordt gerekend tot de beste surfbands in Nederland. De band wordt aangestuwd door de legendarische frontman van de Urban Dance Squad. Samen combineren de bandleden de rauwheid van eigh ties surfpunk en new wave met een modern rockgeluid. Zaterdag 3 december staat de band om 21.00 uur in De Spot in Middelburg. Entree 8,50 euro. FOTO: PR

de Faam | 2011 | | pagina 61