Wil draagt beheer Dierenasiel over 1.98 dermaTeam Bestevaer 10 JAAR! Win een verblijf bij Landai GreenParks voor zes personen Wat kan beter? "B Pers sinaasappels] 20 stuks 1.98 Kropsla (mooi vol) 2 stuks 400 gr Klik en win Na 37 jaar krijgt het Dierenasiel een nieuwe beheerster! Huisgemaakte stampotteni zeeuwse pastinaal kweeperen 0118-612229 www.groentehal-middelburg.nl 0118-640944 Scheldestraat 60 Vlissingen Graag nodigen wij u/jou uit dit jubileum met ons te vieren: vrijdagavond 9 december (vanaf 19.00 uur). Het is dan koopavond met een feestelijk tintje Knip onderstaande KADO-bon uit en neem mee naar de winkel KADO-BON ter waarde van 5,- Park Veldzigt 67 4336 DX Middelburg 0118-673050 www.dermateam.nl polikliniek dermatologie huid- en laserkliniek huidtherapie Middelburg voor uw huid Dermateam Middelburg In Barcodegebouw Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 30 november 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Ruim 37 jaar was Wil van Rei ne beheerster van Dierenasiel Walcheren in Vlissingen. Op 15 oktober heeft ze het stok je overgedragen aan Melanie Streefkerk. Melanie werkt sinds 1997 in het asiel. Echt afscheid neemt Wil niet, voor lopig werkt ze nog parttime. Carien Midauaine Vlissingen In 1975 verhuisde Wil van Rot terdam naar Vlissingen. Ze had vijfjaar in het Rotterdamse asiel als beheerster gewerkt en de op leiding tot dierenartsassistente afgerond. "Ik had genoeg van de stad en was toe aan het plat teland. Welk platteland maakte piet uit. Ik nam een kijkje bij het asiel in Vlissingen en de knoop was doorgehakt." Toen begon de kennismaking met het asiel en Zeeland. "Het was wennen hier. Naast mijn werk in het asiel had ik een dierenspeciaalzaak in de Bo- nedijkestraat. Die heb ik later verkocht. In het asiel werkten toen drie vaste krachten en 20 vrijwilligers. Door mijn werk als dierenartsassistente, in Rotter dam en Vlissingen, heb ik veel kennis en ervaring opgedaan die in het asiel goed van pas kwam." Later heeft ze het diploma voor pensionhouder/dierenasiel be heerder behaald. In de 42 jaar dat Wil in het dierenasiel werkt is er veel veranderd. "Vroeger hadden we ook de functie van dierenambulance. Je moest dag en nacht beschikbaar zijn. Zo heb ik ooit achter een hert op de Boulevard aan gezeten. Ook in de verzorging van dieren gaan we verder dan voorheen. He laas merken we wel dat tijdens economisch slechtere tijden, de dieren de dupe worden. "Eén van de grootste veranderingen is de fusie tussen het Middel burgse dierenasiel en dat van Vlissingen in 2005. Doordat de nieuwbouw werd uitgesteld moest het asiel van Vlissingen noodgedwongen intrekken bij het Middelburgse. Sinds een half jaar zitten ze in de nieuwe lokatie aan de Maanweg. Melanie Melanie Streefkerk, de kers verse beheerster, is blij met het huidige asiel. "Na de reorgani satie en intrek in de nieuwbouw maakten we een nieuwe start. Het stelt ons in staat op een professionele manier te werken, dat geeft voldoening. Net als het succesvol herplaatsen van de dieren. Er zijn nog zoveel dieren die 'losgelaten' worden door hun baasjes." Sinds Wil twee jaar geleden om gezond heidsredenen minder is gaan De redactie van De Faam helpt lezers om een oplossing te zoeken voor een probleem in de buurt of wijk. Schrijf uw tips of klachten op onze website onder de banner 'Dit kan beter'. Surf naar: www.de-faam.nl werken, heeft Melanie haar vervangen en zo geleidelijk het beheerdersstokje overgenomen. Wil kijkt terug op een mooie tijd in dienst van het dierenasiel. Ze geniet bij het idee nog twee jaar parttime te werken in het mooie asiel. "Dat is eigenlijk het mooi ste dat je kan overkomen." Dierenasiel Walcheren Dierenasiel Walcheren vangt vooral honden en katten op. De medewerkers verzorgen de dieren en hopen op een succesvolle herplaatsing. Jaarlijks vangt Dierenasiel Walcheren zo'n 300 honden en 500 katten op. Het is er voor de gemeenten Middel burg, Vlissingen en Veere. Er werken vijf vaste mede werkers en 25 vrijwilligers. dierenasielwalcheren.nl Zoet en vol met sap rechtstreeks van de teler Dagelijks vers o.a. hutspot, boerenkool, andijvie, veldsla, zuurkool, spinazie, witlof en bietjes Sri; s.nl i i December 2001 - december 2011 I Geldig in de week van 5 t/m 10 december en bij besteding van ten minste 15,- t Wil helpt de nieuwe beheerster, Melanie Streefkerk, de komende tijd nog. FOTO: INGRID BORGER voor behandeling van alle huidziekten, huidkanker, spataderen ig van de huisarts. irden via de zorgverzekeraar vergoed. voor cosmetische huidbehandetingen zoals anti-rimpeibehahdeiingen Rimpelfilling met hyaluronzuur Restylane Botoxbehandeiingen C02-Fractional laser Verder alle laserbéhandelingen tegen overbeharing, couperose, pigmentvlekken, huidoneffenheden, kleine spatadertjes en nog veel meer... Hiervoor is geen verwijzing van uw huisarts nodig, cosmetische behandelingen worden niet vergoed. or aanvullende huidbehandelingen zoals acne, manuele lymfedrainage, littekenbehandeling, camouflagetherapie. Huidtherapie wordt meestal vergoed. mmmm De beste dermatologen \én Nederland (weekblad Elsevier) Huid- en taserklmiek:

de Faam | 2011 | | pagina 5