Take2 «fc Juwelier de Gravin GUESS D&G swcitclt: TW STEEL Heeft u iets interessants te melden, bel dan de redactie: 0113-274024 Nieuw bedrijf? Laat het de redactie weten! Nieuwe brug in bos bij Ritthem Concert jongerenkoren Pieten met smoesjes Blue Jeans Big Band Wandelroute kunstwerken Kledingbeurs Stichting Allijn Sinterklaasbingo Relatiebemiddeling Samen kan het leven veel leuker zijn!!! St. Janstraat 22, Middelburg Tel. 0118 - 614001 II (loud uil NAUTICA www.woneninbestevaer.nl milium Vlissings Kort Altijd actueel: de-faam.nl Of plaats het op: www.de-faam.nl Opent u een nieuw bedrijf of win kel op Walcheren? bel dan snel met de redactie via: 0113-274024 en bespreek de mogelijkheden voor publiciteit in De Faam www.de-faam.nl Ritthem De in matige staat verkerende brug over de kreek in het bos van Rammekenshoek bij Rit them wordt vervangen. Door de werkzaamheden daaraan is maar een deel van de wan delroute in het bos te lopen. Vanaf het Fort is het tijdelijk niet mogelijk naar de parkeer plaats aan de Rammekens- weg te lopen en vice-versa. Staatsbosbeheer denkt dat de route in de loop van deze week weer vrij is. Vlissingen Twee Walcherse jongerenko ren geven op zaterdag 3 de cember een concert in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Het Walchers Jongerenkoor wordt begeleid door Joost van Belzen De brug over de kreek in het bos van Rammekenshoek bij Ritthem wordt vervangen. FOTO: BRAM VADER op het orgel en Jan Wisse op de piano. Samen met een strij- kensemble en een trompet zal ook tenor Florian Poepjes zijn medewerking verlenen. Jon gerenkoor Het Kleinood staat onder leiding van Jan Wisse en wordt door Jacco Goud op het orgel begeleid. Tijdens deze avond wordt er een collecte gehouden die ten goede komt aan de Zending Gereformeer de Gemeenten. Dominee C. Vreugdenhil houdt deze avond een meditatie. Het begint om 19.30 uur. Entree kost 7,50 euro voor volwassenen en 3,00 euro voor kinderen. Vlissingen In winkelcentrum De Fon- teyne in Vlissingen is op zater dag 3 december een sfeervolle kindershow: De Pieten met Smoesjes. In deze muzi kale voorstelling verrassen de Party Pieten en Theatergroep Smoesjes het publiek met bekende en nieuwe Sinter klaasliedjes die in een modern jasje zijn gearrangeerd. De show waarin het draait om het mysterieuze kado neemt Theatergroep Smoesjes de kinderen mee in een verleide lijk avontuur. Het is van 12.30 tot 16.30 uur. Vlissingen De Blue Jeans Big Band geeft op zondag 11 december een optreden in het Atrium van woonzorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Tijdens dit optreden zal speciale aandacht worden besteed aan het werk van De Ramblers, die in het verleden de Nederlandse dansvloeren veroverde. De band speelt onder leiding van Dick Broers met een volledig bigband bezetting al een aantal jaren bij verschillende gelegen heden in Zeeland. Het begint om 14.30 uur in het atrium van woonzorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Entree is gratis. Vlissingen Wandelsportvereniging Willen is Kunnen houdt op zaterdag 10 december een wandeling door Vlissingen. Centraal staan de talrijke beelden en kunstwerken die de gemeente Vlissingen rijk is. De routes van vijf en tien kilometer leiden deelnemers langs een deel van deze collectie. Het startbureau is geopend van 15.30 uur tot 17.00 uur. "0 www.wikvlissingen.nl Vlissingen Stichting Allijn aan de Pre- - sident Rooseveltlaan 744 in Vlissingen heeft de komende drie weken weer feestkleding in de aanbieding. Het is elke woensdag van 12.30 tot 16.00 uur. Inbreng van kleding is vanaf 11.00 uur. De opbrengst is voor Stichtig Allijn. "0 www.stichtingallijn.nl Vlissingen In Woonzorgcentrum Ter Reede in Vlissingen is er op vrijdag 2 december een Sin terklaasbingo. Het begint om 14.00 uur. Na jaren ervaring te hebben opgedaan in het relatiebemiddelingsvak als franchise nemers hebben Lyda Hummel en Ellen van Bree besloten samen verder te gaan in het nieuw opgerichte bedrijf Take2 relatiebe middeling. Inmiddels heeft Take2 een groot aantal leden met wie zij u in contact kunnen brengen. Met Take2 zetten zij een verfrissend-nieuw concept neer op het gebied van persoonlijke relatiebemiddeling. Take2 is een relatiebemiddelingsbureau dat regionaal te werk gaat en is bedoeld voor singles vanaf 30 tot 85 jaar die op zoek zijn naar een serieuze relatie. Onze missie is om u als single via Take2 gelukkig te maken met een nieuwe partner. Met "hart en ziel" zetten wij ons voor onze leden in, vertellen Lyda en Ellen. Door mid del van een geheel vrijblijvend gratis ken nismakingsgesprek bij u thuis vertellen zij vooraf uitgebreid over de werkwijze van Take2. Duidelijkheid, eerlijkheid en open heid komen op de eerste plaats. Tijdens de bemiddeling zijn Lyda en Ellen zeer nauw betrokken met wat er zich in het leven van hun leden afspeelt, zodat ze daar zoveel mogelijk op in kunnen spelen. Het lidmaatschap is onbeperkt en bestaat uit 18 maanden intensieve bemiddeling. In deze periode hopen wij het grootste gedeelte van ons ledenbestand succesvol gematcht te hebben. Mocht dit niet het geval zijn dan kunt u tegen betaling van de administratie kosten onbeperkt in ons bestand blijven, zodat u nog steeds kans maakt op een suc cesvolle match. Take2 onderscheidt zich ten opzichte van de talloze internet dating sites en relatiebemid delingsbureaus door de zeer persoonlijke aanpak. De kans op succes is hierdoor aan zienlijk groter. "Wij hebben reeds vele singles bij elkaar ge bracht", vertellen Lyda en Ellen vol trots, "en dat blijft de kroon op ons werk!" BY M A ft C, IA N 0 BREI L Wilt u een afspraak maken voor een geheel vrijblijvend en gratis kennismakingsgesprek dan kunt u contact opnemen met Lyda of Ellen via het landelijk telefoonnummer 088-8858858 (regionaal tarief), een e-mail verzenden naar info@take2.nl of de website www.take2.nl bekijken.

de Faam | 2011 | | pagina 4