E INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 30 november 2011 De Faam pagina 44 WET MILIEUBEHEER (1) Burgemeester en wethouders hebben de navolgende meldin gen ontvangen. Op grond van het "Besluit alge mene regels voor inrichtingen milieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: Elektra weg 34: Munter bv voor uitbreiden (vergroten kan toor) las- en constructiebedrijf. Fazantenhof 18: AH voor oprichten supermarkt. Grenadierweg 31: Tralinco B.V. voor oprichten bedrijf dat kunststof looproosters en kunst stof profielen verwerkt. Kleverskerkseweg 73: ALMAG B.V. voor veranderen inrichting voor op- en overslag metalen, enz. Nieuwlandseweg 6, Ar- nemuiden: de heer P. van Waarde namens Cafetaria De Buuzen voor verbouwen en uit breiden cafetaria. Oosterscheldestraat 18A: Stichting Arduin voor oprichten horecabedrijf. Paukenweg 1: BurgGolf Middelburg B.V. voor oprich ten clubgebouw op golfterrein. WET MILIEUBEHEER (2) Kennisgeving ontwerp van be sluit tot opleggen maatwerkvoor schriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerk voorschriften ten aanzien van Grenadierweg 31, Tralinco B.V. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.2.20 lid 1 en 2.20, lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activi teitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (minis teriële regeling). Op basis van artikel 2.2.20 lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriële re geling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en ge dragregels. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 1 december tot en met 1 1 januari 201 2, elke werk dag tijdens kantooruren ter in zage oij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden ingediend oij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom worat verzocht, tij dens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden ge maakt, via telefoonnummer (0118) 67 52 48. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvragen om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Ampèreweg 23A: realise ren rioolaansluiting (1 1-1 1). Plein 1940 nr. 10: ver bouw wijnhandel in restaurant (17-11). Podium 27: inpandige ver bouwing/aanpassing (21-11). Volta weg, ongen.: bouw bedrijfsgebouw, aanbrengen reclame en realiseren in-/uitrit (21-11). Zaagmolenpolder 1, Nieuw- en Sint Joosland: verbouw oude woning tot die renverblijf (21-1 1 Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol- ende omgevingsvergunningen, ebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Ampèreweg 23A: realise ren rioolaansfuiting (16-11). Breeweg/Laurens Stom- mesweg 1: realiseren cala miteiteninrit voor brandweer en plaatsen hek (22-1 1). Prins Willem Alexander- straat 13, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 en 24, Prinses Margrietstraat 2, 4, 6, 8, 10 en 12, Zacharias Jan- senstraat 40, 42, 44, 46, 48 en 50 en Koningin Ju- lianastraat 41, 43, 45, 47, 49 en 51: verwijderen en vernieuwen kozijnen (1 8- n). Rouaansekaai 69: slopen asbesthoudende rioleringsbui zen (18-11). Zuidsingel 128: aanbren gen van ventilatieroosters in voor- en achtergevel en ren overen toiletgroepen (18-1 1). Nieuwlandseweg 6, Ar- nemuiden: verbouwen en uitbreiden cafetaria (betreft wijziging op omgevingsver gunning d.d. 1 8 oktober 201 1, wijziging gevelreclame) (23-1 1). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen bin nen zes weken na de tussen haakjes staande datum een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningenrech- ter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNING (1) (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht (Wabo) vergunning hebben ver leend voor de deelactiviteit Mi lieu voor een ambtshalve wijziging voor baggerspeciedepot aan de Torenweg, sectie P, nummers 709, 712, 713 en 1519. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. De vergunningen en alle rele vante stukken liggen gedurende zes weken, van 1 december tot en met 1 1 januari 2012 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelinge toelichting aegeven op de voornoemde stukken. Tele fonisch kan navraag gedaan worden op het nummer (0118) 67 52 48. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende omge vingsvergunning ten behoeve van de desbetreffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te heb ben ingebracht) kan vanaf 2 de cember tot en met 1 2 januari 2012 een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het be roepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, om schrijving van het besluit waarte gen beroep wordt ingesteld en ae gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (Uitgebreide voorbereidingspro cedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht vergun ning hebben verleend: J.V. Sprengerlaan 2: brandveilig gebruik pand als dagverblijf voor verstandelijk gehandicapte kinderen. Kraayertnavenstraat 1, Nieuw- en Sint Joosland: brandveilig gebruik pand als groepswoning. De beschikking is ten opzichte van de ontwerp beschikking ge wijzigd. De vergunningen en alle rele vante stukkenliggen gedurende zes weken, van 1 december 201 1 tot en met 1 1 januari 201 2 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voor noemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergunning ten behoeve van de desbe treffende activiteit en die tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben inge bracht) kan vanaf 2 december 201 1 tot en met 1 2 januari 201 2 een gemotiveerd be roepschrift indienen bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagte kening, omschrijving van het be sluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Midaelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevings recht (Wabo) voornemens zijn een omgevingsvergunning te ver lenen: Herenstraat 10: wijzigen indeling zolder en plaatsen dakkapel aan achterzijde. De aanvraag, de ontwerpbe schikking en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 1 december 201 1 tot en met 1 1 januari 201 2, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor,. Gedurende ge noemde termijn kan een ieaer schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ontwerp besluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het telefoon nummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het ri sico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelij kerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUIT WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Buraemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake het onderstaande ont werpbesluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: Kraayerthavenstraat 1, Nieuw- en Sint Joosland: verlenen van omgevingsver gunning voor brandveilig ge bruik groepswoning. BESTEMMINGSPLAN ORANJEPLAAT' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het bestemmingsplan "Hotel Oranjeplaat" onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan is door de gemeenteraad op 19 september 201 1 vastgesteld. Na vaststelling heeft het bestem mingsplan gedurende een pe riode van zes weken (tot en met 10 november 201 1ter visie ge legen. In deze periode is geen beroep ingesteld en het is daarom onherroepelijk gewor den. Dit betekent dat het bestem mingsplan in werking is getreden. Het plangebied van dit bestem mingsplan bevindt zich oostelijk van Arnemuiden direct aan het Veerse Meer. Dit plan wordt glo baal begrensd door de Oranje- plaatweg aan de zuidzijde en het Veerse Meer aan de noord zijde en maakt deel uit van het dag recreatieve gebied in het noordoostelijke aeel van het re creatiegebied Oranjeplaat. Het bestemmingsplan voorziet in een juridisch planologische regeling voor het realiseren van een nieuw hotel, recreatieapparte menten en recreatiewoningen met bijbehorende ligplaatsen voor boten. Om dit project moge lijk te maken zal het bestaande Surfhotel te zijner tijd worden ge sloopt en wordt er een haven ge graven. De belangrijkste functies binnen het plangebied zijn dag recreatie en verblijfsrecreatie. Het plan is vanaf heden voor een ieder in te zien bij de vakbalie in het stadskantoor en via de web site www.middelburg.nl onder wonen en leven bestemmings plannen geldende plannen. Het is tevens raadpleegbaar via de landelijke website www.ruim telijkeplannen.nl. Op deze web site selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen", waarna u het plan op verschillende ma nieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' in te vullen de plan code NL.IMRO.0687.BPORP- HOT-VG99 BESTEMMINGSPLAN SCOUTINGGGEBOUW ARNEMUIDEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, overeenkom stig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro), be kend dat wordt voorbereid het bestemmingsplan Scoutingge- bouw Arnemuiden. Het bestemmingsplan Scouting- gebouw Arnemuiden voorziet in een juridisch planologische rege ling voor het realiseren van huis vesting voor de scoutinggroep Baden Powell en een ravotbos aan de Steigerweg in Arnemui den. Het is op dit moment nog niet mogelijk reacties en zienswijzen tegen het bestemmingsplan naar voren te brengen. Ook worden nog geen onafhankelijke instan ties in de gelegenheid gesteld advies uit te brengen over het voornemen. Later in de proce dure komt dit wel aan de orde. Het ontwerpbestemmingsplan zal op een nader te bepalen tijdstip gedurende zes weken ter inzage gelegd worden en is dan ook te bekijken op de gemeentelijke website en via de landelijke web site www.ruimtelijkeplannen.nl. Lees verder op pagina 45

de Faam | 2011 | | pagina 44