Witgoed kapot? Sint Nicolaas let bi duidelijk 'op de kle Veldsla Broccoli MELIESTE Rode Grapefruit Sinaasappels Glashandel René Brasser 't Grmtesdmttf Bel (0118) 572427 'rr Bel Marjolein! Droomjurken voor Droomprijzen PW vooreen vitaminekuurtje... fijne 'Mache' zeer sappig! lekker zoet! 10 stu ks uw vitamientjes 'groen'geproduceerd 500 gram uit onze 'antie griep' apotheek vitamine C bommetjes 20 stuks www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl O Opslag voor bedrijf en particulier HR*+ dubbelglas Spiegels Monumentenglas Douchecabines Hardglazen deuren Glas in lood Vakkundige montage Livingstoneweg 20, GOES zie: meliesteglas.nl Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Nieuwe dienstregeling van bussen Connexxion "Bordspellen zijn dit jaar erg populair..." Amore Bruidsmode biedt u prachtige jurken met de kwaliteit van de grote merken maar met een eigen touche en voor maximaal 525 euro! www.amorebruidsmode.nl info@amorebruidsmode.nl en tel.: 06-41 95 45 21 2 IDBOVAB verkeersschool A. kachels \VOHC haard©n vvalc h e rl n schouwen jaloezie tussen dubbelglas schaal 150 gram super kwaliteit Wasmachine, vaatwasser of droger Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle Glashandel Meiieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren Altijd actueel: de-faam.nl Walcheren Busmaatschappij Con nexxion rijdt vanaf zon dag 11 december een nieuwe dienstregeling. Een aantal dingen ver anderen: Lijn 20 (Gent)/ Terneuzen-Goes: In de daluren rijdt lijn 20 van Goes tot het busstation Terneuzen. Tijdens de spitsuren beginnen en eindigen alle ritten bij Terneuzen Ziekenhuis. De overstaptijd van alle Veolialijnen op buslijn 20 is korter geworden. Op zaterdag vertrekken de ritten van/naar Gent een uur later. Lijn 47 Middelburg-Krabben- dijke: Het traject Oostkapelle- Middelhurg is vervallen en rijdt onder lijn 52. Busrit 3 vertrekt vanaf Nieuw- en St.Joosland. Lijn 50 Terneuzen-Middel- burg: De vertrektijden zijn gewijzigd en de overstaptijden op de andere buslijnen in Ter neuzen zijn korter. De route in Middelburg gaat niet meer via Dauwendale. In de ochtend is een extra busrit en 's middags één minder. Lijn 52 Domburg- Middelburg: rijdt bij vertrek uit Middelburg op de even uren eerst via Aagtekerke en op de oneven uren via Oostkapelle. Lijn 56 Middelburg-Vlissingen: om de aansluiting op de trein in Vlissingen te behouden wijzigen de tijden voor buslijn 56 iets. Lijn 57 Middelburg-Vlissin gen: de route gaat overdag in Middelburg vanaf de halte Statenlaan rechtstreeks naar het station, 's Avonds rijdt buslijn 57 nog wel via Dau- wendaele. Lijn 60 Terneu- zen-Vlissingen: vertrektijd iets gewijzigd. Lijn 61 Oost- Souburg-Middelburg: ver trekt uit Oost-Souburg twee minuten eerder in verband met de treinaansluiting. Lijn 65 Middelburg: rijdt op maandag t/m zondag en tevens via de wijk Dauwen- daele en de woonboulevard de Mortiere. Lijn 69 Mid delburg, is een nieuwe lijn, servicebus via Klarenbeek en het centrum. Ondernemers in de gemeente Vlissingen kunnen voor adverten ties, maar ook voor vrijblijvend advies bellen met Marjolein van der Horst via: 0113-274039 www.de-faam.nl Sinterklaasavond valt dit jaar niet zo gezellig op de maandag. Maar daar kan de Sint natuurlijk ook niets aan doen. Waarschijnlijk weten veel ouders hem wel te paaien om iets eer der op bezoek te komen voor het 'Heerlijk Avondje'. De Faam maakte een rondje langs een aantal speelgoedzaken. Duidelijk is dat Sint in verband met de economische crisis erg op de kleintjes let, maar ook duurzaamheid hoog in het vaandel heeft staan. Redactie Middelburg Iets kopen voor iedereen is niet zo moeilijk, maar iets kopen waar de ontvanger ook écht blij mee is. Wat hij of zij kan gebruiken. Dat is vaak toch even goed naden ken. Hoe goed je iemand ook kent. Een chocolade letter, heel basic of versierd met allerlei lekkers, is voor de meesten een mooi begin. Hoewel de computerspellen nog steeds terrein winnen, worden gezelschapsspellen weer steeds meer gekocht. Spellen zijn een populair Sinterklaascadeau. Boven dien heeft het een sociaal as pect. Jongeren spelen weer veel Kolonisten van Katan, Scrabble en Monopoly. Christopher Van Iersel van De Burcht in Middelburg denkt dat de Sinterklaasin kopen laat op gang komen, net als vorig jaar. "Wij ver kopen veel bordspellen zo als het Sinterklaasjournaal, maar ook kaart- en schaak spellen of Mahjong doen het goed. Verder verkopen we veel zogenaamde levende rollenspellen waarbij men gekleed in Middeleeuwse kleding tegen elkaar vecht." Voor kleuters is het bordspel Poepie Knor in trek. Knort het varken dan mag er een kaart gepakt worden, maar laat hij een scheet dan moet een kaart ingeleverd worden. Hilarisch natuurlijk! Oudere kinderen spelen het Grote Basisschool spel, Het Verboden Eiland of Trivial Pursuit Wedden dat je 't weet. Bij Annelies van Win gerden van Het Kinderpaleis in Middelburg zijn de Sinterklaas verkopen al sinds de aankomst van de Sint op gang gekomen. "Populair op het verlanglijstje zijn de Sleight diertjes. Verder verkopen we veel poppen en toebehoren voor poppen. De Spaanse schoentjes met klik klak hakken zijn eveneens erg gewild." Duplo en Playmobil blijft voor de kleintjes een fa voriet. De Snelwegpuzzel is dit jaar nieuw. Meisjes zijn weg van Spellen zijn in De Burcht in Middelburg erg populair. MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen examen voert uigbeheersing examen verkeersdeelneming 825,- AUT0R1JLESSEN le 10 250, - - BROMMERRIJLES: 4 praktijklessen praktijkexamen 269, - 01IX-471950 www.renebrasser.nl Voor uw auto- en motorrijlessen Autorijles Motorrijles (beide categorieën) Bromfietsrijlessen Aanhanger (EAB) Training/Training verhoogde rijvaardigheid (ca. A) Opfriscursus (cat. A en B) OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c - Industrieterrein Mortiere - Middelburg Tei. 0118-674955 - www.ohcwalcheren.nl Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. ook plissé en rolgordijn geen onderhoud zon- en privacy regulerend strak design HR** isolerend ideaal voor keuken en badkamer!

de Faam | 2011 | | pagina 2