A Verhoging NHG is goede stap Wonen in de Ben je op zoek naar die fantastische baan in de keuken? Kijk op onze site Spelenderwijs cijfers leren herkennen door middel van deze speeimat 34,95 www.detuinvanvlissingen.nl aerssens partners Bert fi Bimmel Parkwoningen de Tuin van Vlissingen NOVAFORM Hypotheken in gevaar Vacatures Speeimat Hopscotch Wonen in de tuin van Vlissingen Interview Rob en Son ja Beijer Makelaar Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl Veere Ook in Nederland heb ben banken risicovolle hypotheken verstrekt aan huishoudens die eigenlijk geen grote lening kunnen dragen. Honderdduizen den gezinnen dreigen de komende jaren in de problemen te komen als hun huidige gunstige hypotheekrente afloopt en ze tegelijkertijd de gevolgen van allerlei bezuinigingen moeten ondergaan. Er ko men renteherzieningen aan, de werkloosheid loopt op, het gaat economisch niet zo goed. Betalingsachterstan den in 2011 zullen nog wel meevallen maar 2012 zal echt een ander verhaal wor den. Uit onderzoek blijkt dat het vooral de inkomens rond de 35.000 euro zijn die klem kunnen komen te zitten. Een nieuwbouwhuis voor een mooie prijs. FOTO: P.R. Aan de Quarleshavenstraat in Middelburg is een nieuw- bouwplan ontwikkeld. Plus punten zijn: drie slaapkamers, vaste trap naar zolder, zonnige tuin en complete keuken en badkamer. Ook hebben de huizen energielabel A++ en is er een terugkoopgarantierege- ling en 10 procent korting op de huizen. De prijs is 165.000 euro vrij op naam inclusief korting. Meer informatie via: vüww.dingemansemake- laars.nl www.deweekkrant.nl/banen Middelburg De Nederlandse Ver eniging van Makelaars (NVM) en Vereniging Eigen Huis vinden het een goede zaak dat het kabinet bereid is de Nationale Hypotheekgarantie nog tot 1 juli volgend jaar op 350.000 euro te houden. "Zeker op dit moment heeft de markt dat hard nodig", aldus een woord voerder van de NVM. Het vorige kabinet ver hoogde de grens voor de garantieregeling in 2009 tijdelijk van 265.000 naar 350.000 euro. Het zou slecht zijn geweest wanneer die nu weer naar beneden zou gaan naar 265.000 euro, zegt.de VEH. In de Randstad is het al moeilijk een gezinswoning onder de 265.000 euro te kopen, zegt een woordvoerder van de vereniging. De hypotheek garantie biedt mensen die een huis willen kopen de brood nodige zekerheid. Als zij door omstandigheden hun huis met verlies moeten verkopen, is dat verlies in ieder geval gedekt, aldus de woordvoerder. De NVM wijst erop dat de woningmarkt het zwaar heeft. Nu de grens voorlopig op 350.000 euro blijft liggen, maken woningen tussen de 265.000 en 350.000 euro meer kans verkocht te worden. De maatregel is een belang rijke impuls voor de verkoop van duurdere woningen. www.deweekkrant.nl/webwinkel Het succesvolle nieuwbouwproject De Tuin van Vlissingen nadert haar voltooiing. De wonin gen worden in rap tempo opgeleverd, de eerste bewoners hebben hun woning zelfs al betrok ken. De woningen zijn goed toegankelijk via het achtergelegen hofje (Van Dijcklaan) ondanks de werkzaamheden aan de Hercules Segherslaan die wordt aangepast tot een 30 km-zone. Het grondwerk voor het park is eveneens in volle gang waarmee de contouren zichtbaar worden van het ontweip van landschapsarchitecten van Bosch Slabbers uit Middelburg. Het komende voorjaar zal het park worden ingeplant en zal nog duidelijker worden dat de naam "De Tuin van Vlissingen" terecht gekozen is. Vooral vanuit de woningen die grenzen aan het park, aangeduid met type A3, is het uitzicht over de groene omgeving erg aansprekend. Deze woningen zijn wat hoger gelegen waarmee de zichtlijnen optimaal benut worden. Van dit type woning zijn nog enkele woningen beschikbaar en is een modelwoning gereedgemaakt. Op 24 november 2011 is deze woning tussen 15.00 en 17.00 uur vrij toegankelijk. De makelaars zijn dan ter plaatse aanwezig om u uitvoerig te informeren. U bent van harte uitgenodigd! Alle woningen van de andere types zijn inmiddels verkocht met uitzondering van enkele half- vrijstaande woningen die aangeduid worden met type D. Dat zijn royale woningen die met extra grond worden geleverd en een volledig woonprogramma op de begane grond hebben. Een tuingerichte woonkamer met onbelemmerd uitzicht over het park en een charmante uitstraling. Voor meer informatie over deze en andere woningen die nog beschikbaar zijn kunt u terecht op www.detuinvanvlissingen.nl. En over uw huidige woning hoeft u geen zorgen te hebben, want op dit project is Overbruggingsgarantie van toepassing. Kortom, zorgeloos wonen in De Tuin van Vlissingen. makelaars e o taxateurs M a.K e l a a r d i j (01I8)4T3(}Z0 (0118)414014 Een ontwikkeling van: WÊÊÊÊÊÊÊÊ jff| j^rj Q TS O ICS VASTGOEDONTWIKKELAARS thuis op Walcheren Ron en Sonja Beijer waren al wat langer op zoek naar een andere woning. Vanuit hun be staande woning in Papegaaienburg hebben ze hun oog laten vallen op het project De Tuin van Vlissin gen. Sonja: "Voor ons zijn uiteindelijk de kwaliteit en de prijs doorslaggevend geweest. Bekende, hoogwaardige mer ken en een realistische prijsstelling maakten dat we heel snel na de start van het project in de zomer van 2010 bij de makelaar aan tafel zaten". Goede en transparante informatie vereenvoudigden de keuze voor een woning in dit project. Rob: "We waren in eerste instantie niet overtuigd van de locatie. Dat was, om eerlijk te zijn, voor ons .een aarze ling. Nu het allemaal in de fase van de afwerking terechtkomt willen we ons plekje voor geen geld meer kwijt!". De ruimte in het project wordt vooral versterkt door de gebogen ligging van de bouwblokken waardoor achter de woning van de fami lie Beijer een bijzonder prettig hofje is ontstaan. "Maar ook het vele glas in de woning maakt dat het zicht op de omgeving absoluut niet het gevoel geeft datje in een wijk woont. Je kan goed merken dat door de architect daar veel aandacht aan is besteed. Wij woonden in Pape gaaienburg in een mooie woning met een tuin op het zuidwesten, maar hier hebben we toch het gevoel dat we de wereld weer zien." Ook de woning zelf voldoet in ruime mate aan hun verwach tingen. "Een splinternieuw huis voor een redelijke prijs dat compleet met een Siematic keuken en luxe sanitair wordt opgeleverd verwacht je eigenlijk niet. Zeker de merken van de keuken en de badkamer ga je vanwege de prijs meestal snel aan voorbij. Maar in onze nieuwe woning zat het er standaard in! Natuurlijk hebben we in de keuken en de badkamer nog onze individuele wensen doorgevoerd. Maar dat was qua budget dan ook goed te doen". Sonja vult aan: De ruimte in ons nieuwe huis vinden we erg aansprekend en omdat het zo licht is, wordt je besef van de ruimte ook versterkt. Het is ook zo leuk om met de inrichting en de afwerking bezig te zijn. We zijn erg ver guld met het uiteindelijke resultaat. Eigenlijk voldoet de woning nog meer dan we hadden ver wacht. Wij zouden het iedereen aanbevelen, ook met deze woningmarkt". Op de vraag of de verkoop van de bestaande woning geen zorg is geweest: "Ach, we hadden de tijd en we waren in de gelukkige omstandigheid dat onze woning binnen een week verkocht was. Ja, het was wel spannend maar het is allemaal snel goedgekomen".

de Faam | 2011 | | pagina 57