üitaminehoek "De Krasse" Schuifele Let op de vroegboekkorting!!! Reserveren via 06-25411988 Slager Sinterklaas nodigt uit voor zijn speelfilm Concert met muziek van Schubert Als een foyer in een nachtclub verandert www.grootkerstcircuszeeland.nl Lezen wordt leuk als uw kind de hoofdrol speelt in een eigen boek Aardappelen Bilstar Bintje kistje 10 kilo €3.00 Versgesneden boerenkool 250 gr. 69 ct. Verse soepgroente 250 gr. 69 ct. Navel sinaasappels 10 stuks €2.50 Mandarijnen 20 stuks €2.25 Kiwi's 10 stuks €2.25 Conference peren kilo 89 ct. www.uitaminehoekdekragge.nl Jj Woezel en Pip Voor al uw aardappelen, groenten, fruit, salades en versgesneden groenten. Nieuwe oogst Rapenburöwefi 18a - Meliskerke - Tel. 0118 - 561642 HET WILDSEIZOEN IS WEER BEGONNEN! Nu ter introductie: Eendenpaté met port 100 gram €1,39 Hazenpeper 100 gram €1,98 Grilham uit eigen keuken 150 gram 2,49 500 gram verse worst 4 baconburgers samen voor 7,50 Hutspot 500 gram 3,95 Rundvleesslaatjes 5 halen 4 betalen Kroketten 5 halen 4 betalen Boeren Meshanger 500 gram 5,95 Bij aankoop van elke 500 gram Weijdeland kaas, een kuipje boerensmeerkaas voor 1,00 Torenstraat 4 - tel. 0118-566066 - www.slagerij-wisse.nl Alle dagen recht uit het hart Als u voor i december online een kaartje koopt profiteert u van een korting van maar liefst 4 euro per kaartje. Wees er snel bij voor de beste plaatsen! LOCATIE: SCHELDESTRAAT VLISSINGEN CENTRUM U KOMT TOCH OOK? Uit in Zeela www.deweekkrant.nl/webwinkel feci* /■LnpInTte lommetie CharloTte Voor al uw vers vlees, vleeswaren, Zeeuwse specialiteiten en catering Tot ziens in Meliskerke. Ouders, opa's, oma's en kinderen zijn woensdag 30 november welkom als Sinterklaas met twee speciale bioscooppieten de geheel vernieuwde DaVinci Cinema in Goes een bezoek brengt. Sint heeft die mid dag uitgetrokken om al onze DaVinci vriendjes te verrassen. Op deze speciale dag mogen alle DaVinci vriendjes hun schoen zetten en naar.de geweldig leuke sinterklaasfilm kijken: Sin terklaas en het raadsel van 5 december. In deze film neemt de goedheiligman het op tegen Dr. Brein om pakjesavond te redden. In de pauze doen de pieten een spelletje en na de film zijn er frietjes met een snack. Aanvang 13.35 uur Reser veren via 0113-223233. De Koninklijke Oratorium vereniging voert zaterdag 26 november in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg een Schubertconcert uit. Naast de Mis in G-dur, staan het Magnificat, Intende Voci (D963) en het Stabat Mater op het programma. De Mis (1815) staat bekend als één van de mooiste zo niet de mooiste mis van Franz Schubert. Deze mis is het oudste van de vier werken die uitge voerd worden. Stabat Mater en Magnificat werden in de twee volgende jaren voltooid. Het Intende Voci (1828) schreef Schubert in het laatste jaar van zijn 31- jarig leven. De volgende solisten werken aan het concert mee: Hieke Meppelink (sopraan), Martine Straesser (alt), Joost van der Wulp (tenor), Julian Hartman (bas). Hieke Meppelink voerde met haar meeslepende performance al menig concert met de oratoriumvereniging uit. Martine Straesser gaf onder andere haar medewerking aan het mooie Requiem van Verdi dat het koor dit jaar met Het Zeeuws Orkest uitvoerde. Bij dit concert wordt het koor begeleid door het Zeeuws Kameror kest TY. Dit concert is het laatste waarbij de algehele leiding in handen is van Jan Hut. Bijna 15 jaar han teerde Jan in Middelburg de baton. Na dit concert neemt hij afscheid. Aanvang 20.00 uur. Kaartverkoop via www. theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300033. Dorine Wiersma Onder de naam Annie's Theater Toko vinden vrijdag 25 november in het Arsenaaltheater in Vlis- singen drie voorstellingen plaats. Onder de bezie lende leiding van juffrouw Annie (Heieen Suiker) spelen Dorine Wiersma, Mars Teunisz en Gerard Wortel (ex-KNIJN) op FOTO: JOS LAMMERS drie verschillende plekken in het Arsenaaltheater. Het publiek gaat in drie groepen langs speciaal gecreëerde theatertjes gaan. Zo kan de garderobe ineens een ouderwets Berlijnse bühne worden en de foyer een nachtclub. Aanvang 20.15 uur. Kaarten via www.thea- terverkoopzeeland.nl. Kim Wilson als Petula Clark In de slipstream van The Beatles kwam vanaf halver wege de jaren '60 een hele rits Britse popartiesten en bands tot grote successen in de USA. In Amerika staat deze golf van Brits muzikaal succes in de Amerikaanse hitlijsten te boek als The British Invasion. Deze invasie en plotselinge populariteit van de Britse Beat in Amerika speelde zich af tussen 1964 en 1969. Donder dag 1 december in Theater De Mythe in Goes herleeft deze periode in de popmuziek. Vier vocalisten en een band brengen The British Pop In vasion, een show met muziek De cabaretier Richard Groe nendijk is een vaste bespeler van Podium Reimerswaal. Vrijdag 25 november staat hij in Ons Dorpshuis in Krui- ningen met de voorpremière van zijn nieuwe programma Alle Dagen. Een recht uit 't hart gegrepen voorstelling. Hij heeft zich de afgelopen jaren toegelegd op musical. Zo speelde hij met succes hoofdrollen in de Les Misé- rables en Hairspray, waar hij respectievelijk Carlo Boszhard en Arjan Ederveen verving. In het voorjaar van 2011 vertolkte hij een rol in Herinnert u zich deze nog?. Naast zijn werk in het theater, speelde hij mee in verschillende televisieproduc ties zoals Baantjer. Aanvang 20.00 uur. Kaartverkoop via www.theaterverkoopzeeland.nl

de Faam | 2011 | | pagina 52